👶🏻🎄Януарски мами 5👶🏻⛄

  • 54 387
  • 893
# 105
Пия протеин за бременни на Прегнако.
Определено има ефект!

Може ли момичетата ,които пият протеин да споделят на коя марка е?!Мъжа ми има някакъв,който пие преди фитнес,чудя се дали става за бременни,пише че може и жени да го пият🙄🤔Да не взема пък да родя някое бебе гигант,на стероиди🤦🏼♀🤷♀🙈
Виж целия пост
# 106
За бременни има специални, на нашия пазар са основно Прегнако. Мисля, че бях срещала и нещо друго-май Биогейм или подобно име. Аз може би ще си взема един пакет за всеки случай за в болницата, че имам проблем с храните, които предлагат там и по магазинчетата. Не ми се ядат само пакетажи няколко дни, не съм сигурна и дали ще може ММ да ми носи за хапване приготвено вкъщи всеки ден. Аз открих и този другия за бързо възстановяване и за кърмещи.

И ще проуча този или другия ще е по-добър.
Виж целия пост
# 107
И аз пия прегнако. Мисля, че е доста по-добър от биогейм.
Връщам се аз от тонове, имам регулярни контракции и час за следващ плеглед на 22.12, ако, цитирам, "не си родила до тогава". Филма ми сега е голям.
Виж целия пост
# 108
И аз купих два пакета Прегнако. Обаче едвам съм пила от единия.
 Втория пакет си стой запечатан. Някой ако иска, ще му го пусна естествено на по-ниска цена.
Виж целия пост
# 109
Момичета, а с какви стойности ви е протеинът, има ли проблем с него и затова се налага да пиете допълнително? И в какво се изразява? 🤔
Виж целия пост
# 110
Моя беше нисък и за това. Не ям нищо полезно.. Нито яйца, нито млечни. Само боклуци ям.
Виж целия пост
# 111
Аз ям всеки ден яйца и месо, млечни, обаче също съм на долна граница, 65,6 от минимум 64. Нищо не ми казват за тази стойност, а пък бебето е даже доста голямо, чувала съм, че изостават при нисък протеин 🤔
Виж целия пост
# 112
Дам, на мен освен протеина ми каза и козе сирене и извара да ям, мъчих ги 3-4 седмици да ги ям, ама не мога повече, грам не обичам млечни продукти. Мъника върви десетина дни назад, в 37гс е 2600. Иначе като стойности не си ги знам, аг си следи нещата, нарочно не ми дава изследванията, да не чета и да се филмирам излишно. Когато има някакъв проблем ми казва какво да правя.
Виж целия пост
# 113
Хаха Sasa, при мен е абсолютно същата работа с тоновете. И моят следващ час е на 22, но ми казаха "очаквай неочакваното". И аз от както съм се прибрала съм завихрила едно гладене,едно подреждане,че не съм готова още...
Виж целия пост
# 114
И моя час е за 22 😂 Тогава влизам и в 9ти месец. Само се притеснявам ако тръгне по-рано как ще стане секциото... Една мъгла ми е.
Виж целия пост
# 115
За мамите с високо кръвно - какво кръвно поддържате и с какви медикаменти? Защото на мен вече долната ми граница не пада под 90. Терапията ми до днес беше 3х1 допегит и 3х1 коринфар.. От днес ми включиха още едно хапче допегит, обааче не виждам разлика... От 20-та гс съм с това кръвно 😑 От тази седмица съм с намален белтък, до миналия четвъртък всичко беше наред...
Виж целия пост
# 116
Аз пък на 25 влизам в 9я. Док само от преди ме беше предупредил всичко да съм си подготвила до тогава за всеки случай. “Багажа да ти е на вратата или в колата. Че ние може и да имаме с тебе едни планове, но госпожицата да реши съвсем друго Wink “ На 22 като се видим ще го разпитам какво правим, ако девойката реши да ни сюрпризира по празниците. Че другите приготовления са лесни и ясни, но като за първи път раждане едва ли някой е напълно подготвен Flushed
Виж целия пост
# 117
Здравейте Мами ,може ли да помоля някого който може да ми помогне на разчитането на тези резултати? На преглед съм във вторник чак а до тогава много се притеснявам. Бременна съм в 36 г.с.

Левкoцити: < 5 левкоцита на
зрително поле
 * Lactobacillus spp. (Nugent): 5-30 лактобацила на
зрително поле (
редуцирани )
 * Candida spp.: Единични дрожди
 * Trichomonas vaginalis : *
 Влагал. секрет-културелно изследване и
заключение
Не се изолират
патогенни
микроорганизми

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 118
Момичета въпрос за тези които са на Магнерот. Коя седмица ви казаха да го спрете? Аз съм на преглед в понеделник, а днес ми свършиха хапчетата, чудя се дали да си взема голяма или малка опаковка и в коя седмица ще трябва да ги спра.
Виж целия пост
# 119
По принцип се спира при влизане в 9ти месец. 🙂 Опция ли е да се обадиш да попиташ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия