NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 752
  • 831
# 375
Klear, над 39 лв има БД. Чокочино и нескуик отдавна има и по магазините, но не и в Кауфланд и Била, търси по по-малките вериги и магазини за кафе.
И аз имам 2 акаунта с по 200т./от твзи дето ги допълваха до 200😊/, но не си струва с тази доставка да поръчвам.
 В Била от днес са по 7.99.
Виж целия пост
# 376
да, видях, че над 39 лв е с безплатна доставка, ако имаше и препарата щях да допоръчам да станат топлкова, но уви го няма. В Ст. Загора съм обиколила почти всички магазини, но какаовите ги няма, а по магазините ни за кафе продават само насипни кафета и за капсули не са и чували ( не че има и много магазини за кафе де ) били много скъпи и не искали да се занимават. То и аз имам 200 точки и заради тях е цялата работа Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Здравейте момичета, от вчера (03.03) съм горд собственик на Dolce Gusto Mini Me. Като цяло пия кафета на Dolce Gusto от година някъде и най-накрая се реших да си взема. Въпросът ми само е знам,че не трябва да се слага чешмяна вода (в нашия край водата е ужасна), но не ми отговориха каква е по-добре минерална или изворна. Вие с каква вода ползвате за машините за да нямате проблеми? Heart

Аз моята машинка, я ползвам с пречистена вода, от кана Брита.  Каквато и вода да сложиш /изворна или минерална/, ще е по-добре от чешмяната!  Може би, изворната е по-добре от минералната, но нека и някой друг да каже!

Аз продължавам да си изрязвам кодовете и ги събирам, някой нещо да е чул/прочел  по въпроса?
Виж целия пост
# 378
Препарат съм купувала от Лидл-едни таблетки, доста евтини, но не съм ги виждала напоследък. С вода от Брита пълня аз.
Чокочино никой вкъщи не хареса, нито с мляко, нито без, имам едни изостанали капсули. На драго сърце бих ти ги подарила, ама не сме в един град.
Ние си купихме кафе автомат на Филипс. Аз като голям фен на хубавото кафе съм ужасно доволна, понеже машината дава много повече възможности. Иначе заради родителите ми следя промоциите на капсулите, че майка ми пък харесва кортадото.
Виж целия пост
# 379
Препарат съм купувала от Лидл-едни таблетки, доста евтини, но не съм ги виждала напоследък.
Чокочино никой вкъщи не хареса, нито с мляко, нито без, имам едни изостанали капсули. На драго сърце бих ти ги подарила, ама не сме в един град.
Ние си купихме кафе автомат на Филипс. Аз като голям фен на хубавото кафе съм ужасно доволна, понеже машината дава много повече възможности. Иначе заради родителите ми следя промоциите на капсулите, че майка ми пък харесва кортадото.

кортадото у нас не се хареса много много, но го прекатахме, искам да пробвам какаовите заради майка ми която кафе не пие, а и аз кафе също не трябва да пия Wink.
П.С. Бих ги приютила да ги пробваме Wink
Виж целия пост
# 380
Здравейте момичета, от вчера (03.03) съм горд собственик на Dolce Gusto Mini Me. Като цяло пия кафета на Dolce Gusto от година някъде и най-накрая се реших да си взема. Въпросът ми само е знам,че не трябва да се слага чешмяна вода (в нашия край водата е ужасна), но не ми отговориха каква е по-добре минерална или изворна. Вие с каква вода ползвате за машините за да нямате проблеми? Heart
Изворна или филтрирана. Една кана от типа на Брита успешно филтрира чешмяната вода.
Виж целия пост
# 381
klear_312, само да подсетя, че вече има безкофеиново кортадо (ако кофеина е проблема в кафето).
Виж целия пост
# 382
Аз слагам от няколко месеца филтрирана вода, до преди това /4г/ само чешмяна. От София съм.
Виж целия пост
# 383
Аз съм от Русе и тук ни е много варовита водата. На машината слагам само филтрирана вода от кана.
Виж целия пост
# 384
Вчера в Т-Маркет (Люлин 2) видях Piccolo за 99 лв. Имаше 2 или 3 машини.
Най-вероятно са някакви изостанали бройки. В сайта (на Долце) няма Piccolo.
Виж целия пост
# 385
Това ли са таблетките за почистване от Лидл които все хвалите?
Виж целия пост
# 386
Това са лидълските таблетки
Виж целия пост
# 387
Чудесно,благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 388
Да не би да са ги пуснали пак?
Виж целия пост
# 389
Пускат ги в акция Блясък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия