NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 749
  • 831
# 405
Здравейте, понеже с моята половинка имаме спор, да питам: кафето от капсулите на nescafe dolche gusto е еспресо или нес кафе?
Искам да купя тази машинка
https://www.emag.bg/kafemashina-s-kapsuli-krups-nescafe-dolce-gu … earch-Action=view

която днес е на промоция, а той казва, че няма да пием еспресо, а инстантно кафе, дали е така?

Ако някой има такава машинка, ще се радвам и на отзиви.
Виж целия пост
# 406
Долчето предлагат различни вкусове, като някои са с нес, други с мляно кафе. Вкусовете за кафе еспресо са с мляно кафе. А различните специалните са или с нес, или с мляно. Ако съдържанието е в 2 капсули, както е Капучиното, тогава кафето е мляно. Ако е в една капсула, като Кортадо, например, е с нес кафе.
Виж целия пост
# 407
Две бързи питания:
1. Къде има или ще има промоции-в реални магазини и отнлайн /без Метро-там има в момента, Фантастико и ХИТ/
2. Защо спряха био кафетата и временно ли е това?
Виж целия пост
# 408
В Кауфланд има 3 кутии по 16 бр за 20,99
Виж целия пост
# 409
В Кауфланд има 3 кутии по 16 бр за 20,99

До кога?
Виж целия пост
# 410
До неделя.
Виж целия пост
# 411

Толкова ли е трудно да отворите онлайн каталога и да погледнете? Отне ми 30сек. до неделя е промоцията.
Виж целия пост
# 412
Само да знаете, че са 3 еднакви кутии. Миналата по-миналата седмица същата промоция имаше и в Метро, но аз не се доредих. Видях на щанда опаковка с 3 кутии, ама не било това и ги оставих. Трябвало да са точно така опаковани и с този надпис Икономи пак. Та така...
Виж целия пост
# 413
Да, пропуснах да уточня това, че са комплект три еднакви.
И не съм сигурна, но май са само определени разновидности, не всичките.
Освен посоченото Еспресо интенсо, Кортадо съм купувала и знам, че ги има със сигурност, ние основно тях си пием.
Виж целия пост
# 414
Nad_tab,
 Какво ти пречи, че хората питат, а други им отговарят? Това все пак е тема за взаимопомощ!
Сега поне 100 човека ще знаем да отидем до Кауфланд до неделя, без да ровим из каталози! Heart
Виж целия пост
# 415
Nad_tab,
 Какво ти пречи, че хората питат, а други им отговарят? Това все пак е тема за взаимопомощ!
Сега поне 100 човека ще знаем да отидем до Кауфланд до неделя, без да ровим из каталози! Heart
В предишния пост бе отговорено, че са на промоция в Кауфланд, въпроса До кога? беше излишен.
Виж целия пост
# 416
В Лидл има капсули на dolce gusto три вида. Не са на Промоция. До скоро нямаше.
Виж целия пост
# 417
В Лидл има капсули на dolce gusto три вида. Не са на Промоция. До скоро нямаше.
аз не съм забелязала...на промо ли са?
Виж целия пост
# 418
В Лидл има капсули на dolce gusto три вида. Не са на Промоция. До скоро нямаше.
аз не съм забелязала...на промо ли са?

В Лидл, продават само капсули на Лаваца, у нас се харесват, но ги взимам от Хит, там са в промопакет 3 кутии за 24лв. иначе са 12лв. кутията.
Виж целия пост
# 419
Има и на Dolce gusto не само на Лаваца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия