NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 740
  • 831
# 510
Снощи купих Еспресото на Коста, за проба. Не ми хареса, като промивка е.
Виж целия пост
# 511
Освен costa в Лидл някъде другаде да има промоции ?
Виж целия пост
# 512
Обаче в Лидл вече продават стандартните капсули на 9,99. Едва вчера забелязах.
Виж целия пост
# 513
Да, мисля, че по някое време през март ги пуснаха - три вида засега, но се надявам да заредят и други по-нататък
Виж целия пост
# 514
Dolce gusto ли предлагат Лидл? Скоро не съм ходила, явно съм пропуснала тази новини. Знаех за Лаваца и скоро имаше промоция на Коста. Но за Долчето не знаех. Ако е така, супер, дано пускат и промоции.
Виж целия пост
# 515
От скоро има, да...ама за промо не се надявам Simple Smile
Виж целия пост
# 516
Дайте акъл, моля: светна ми оранжевият индикатор за декалциране. Машината е на 4 месеца, софийска вода. Не забелязвам да тече слабо, нито имам проблем с иглата (не се е запушила с фолио и т.н.). Въпросът е, може ли да е заложено индикаторът да светва на определен период (за профилактика) и без да има проблем? Иначе ще трябва да декалцирам само и само да угасне, щото ме дразни.
Машината е такава:

Виж целия пост
# 517
Със същата сме, закупена януари, използва се всеки ден по няколко пъти, филтрирана вода, лампичка не е светвала.
Виж целия пост
# 518
Ако не ти се прави почистване и смяташ,  че не е натрупала котлен камък , пусни я без капсула и задръж копчето няколко секунди докато светне в зелено.
Виж целия пост
# 519
Мерси за включванията, ама няма да ми се размине. Гледаме се тъпо, еле па аз и продължаваме да светим в оранж, еле па тя Sweat Smile
Утре ще търся препарат.
Виж целия пост
# 520
Мерси за включванията, ама няма да ми се размине. Гледаме се тъпо, еле па аз и продължаваме да светим в оранж, еле па тя Sweat Smile
Утре ще търся препарат.

Пробвай с лимонова киселина или таблетки против котлен камък от Лидл, доста по-евтин вариант Wink

И по-добре да се използва с филтрирана вода, така старата машина за 5г. светна само 2 пъти.
Виж целия пост
# 521
И аз към таблетките се ориентирах, прегледах видеата в тубата, но не можах да я излъжа да мине с чиста вода само.

А подозирам, че от една и съща промоция сме се възползвали януари, с петте кутии? Blush
Виж целия пост
# 522
И аз към таблетките се ориентирах, прегледах видеата в тубата, но не можах да я излъжа да мине с чиста вода само.

А подозирам, че от една и съща промоция сме се възползвали януари, с петте кутии? Blush

Нямах кутии, имах подаръчни ваучери Simple Smile))))))))
Виж целия пост
# 523
Adalind, писала съм и друг път за това - 2 еднакви машини, едната в къщи, другата в офиса. Едната е седемгодишна, другата - на 5 години. натоварването е едно и също - средно 4- 5  кафета на ден, една и съща трапезна вода. Тази в къщи периодично светва в жълто, а тази в офиса никога не е светвала. Като се замисля нея и никога не съм я чистила. Нямам обяснение каква е причината. Домашната съм я чистила с таблетки, лимонтозу, оцет... Докато не натисна продължително копчето не се променя свтлината в зелено.
Виж целия пост
# 524
Genio S Plus няма power button, активира се като поставиш капсулата или натиснеш някой от трите бутона: за температурата, еспресо бууста или този за стартиране на напитката.

p.s. Благодаря на отзовалите се, стана с таблетките. Даже в момента са на промоция в Лидл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия