NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 737
  • 831
# 540
Някъде промоция на капсули Flat White?
Виж целия пост
# 541
От петък в Лидл:

Виж целия пост
# 542
Капсули Нескафе Долче густо от 7.06 -->>>
в Лидл 30 бр 13.99 лв.
Откога чакам 👍😃😃
Виж целия пост
# 543
Във Фантастико е седмица на Нескафе от днес до сряда. Ще снимам капсулите, ако мина довечера.

p.s. Ето ги:
Виж целия пост
# 544
Някъде промоция на капсули Flat White?
https://coffeespot.bg/Dolce-Gusto-system/nescafe-dolce-gusto-ris … apculi-16-br.html
Виж целия пост
# 545
Здравейте, влизам в темата да попитам дали някой е поръчвал от немската версия на Dolce Gusto? Има доста повече разнообразие на капсули.
Виж целия пост
# 546
Аз установих,че капсулите на долче густо ми бият на нес кафе,а на Спетема,Кимбо,Коста-не.
Ще си взимам от тях😊
Виж целия пост
# 547
В Кауфланд от понеделник
Виж целия пост
# 548
До утре е намалена Спетемата в Кауфланд, на 5.89. Аз я купувам понякога, за второ кафе става, или като нямам пари в момента за оригинала.
Виж целия пост
# 549
А Кимбото как е на вкус?
Виж целия пост
# 550
Откъде мога да си купя безкофеиново кафе? Не го намирам от много време насам.
Виж целия пост
# 551
Аз на живо от фантастико си купих последно кортадо и интенсо безкофеинови. А онлайн от официалния сайт на долч густо си поръчах сега, че бяха на промоция. Ако става въпрос за цикламеното безкофеиново, май вече не го предлагат в асортимента.
Виж целия пост
# 552
Да, точно за цикламеното питам. Кутиите ги има, но не е безкофеиново. Ще погледна в сайта да ги видя тези, които споменаваш.
Виж целия пост
# 553
И в сайта ги няма вече. Затова минах на интенсо, но то повече ми харесва даже.
Виж целия пост
# 554
Има ги. Метнах няколко кутии в кошницата. Обаче тъпият им бъгав сайт не ми позволява да се логна. Пуснах заявка за нова парола, два пъти, никаква реакция. Ще видим какво ще стане.
Иначе видях поле за код преди финализиране на поръчка. 12-цифрен. От кутиите е с 12 символа. Не знам дали ще ми приеме ако успея да стигна дотам. Не си спомням да е коментирано в темата.

Добавям.
Прие ми един код и ми махна сумата за едната кутия. В кошницата имам две безкофеинови и четири лунго - обща сума за плащане 39,95 лв. Доставката е безплатна над 39 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия