NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 747
  • 831
# 435
Щях да ходя до Метро ама се отказах,много хора...преди това се чух с приятелка родителите й с Ковид в болницата,хвана ме шубето да вляза в голям магазин ....😳

От скоро имам машината,до сега съм нямала кафе машина ще ме извинявате за въпроса 😇😇😇...след като пусна кафе, капсулата изглежда пълна,отворих я ...това вътре утайка ли е или нещо иглата не дупчи хубаво 🙄
Виж целия пост
# 436
В Кауфланд от промото на три кутии имаше само кортадо, арденца и бариста.
Взех си арденца. Благодаря за инфото!

В Кауфланд Младост имаше кортадо,арденца аз обаче търся бариста.
В кой К  има бариста?
Виж целия пост
# 437
Щях да ходя до Метро ама се отказах,много хора...преди това се чух с приятелка родителите й с Ковид в болницата,хвана ме шубето да вляза в голям магазин ....😳

От скоро имам машината,до сега съм нямала кафе машина ще ме извинявате за въпроса 😇😇😇...след като пусна кафе, капсулата изглежда пълна,отворих я ...това вътре утайка ли е или нещо иглата не дупчи хубаво 🙄
Капсулата е пълна с мляно кафе, иглата я дупчи и вкарва в нея гореща вода под високо налягане. Тя минава през кафето и изтича от долната част на капсулата. След това вадиш капсулата с утайката и изхвърляш. Принципът е като на другите еспресо машини, но кафето е предварително сложено в капсула, за да е чисто. Ако не изчакаш, а извадиш веднага капсулата, остава малко вода вътре, която не се е отцедила.
Виж целия пост
# 438
Аз не успях да видя промоционалните кутии в кауфланд Тракия (Пловдив) 🙄
Виж целия пост
# 439
В Кауфланд от промото на три кутии имаше само кортадо, арденца и бариста.
Взех си арденца. Благодаря за инфото!

В Кауфланд Младост имаше кортадо,арденца аз обаче търся бариста.
В кой К  има бариста?

На Скопие, май се води в Банишора
Виж целия пост
# 440
Благодаря !
Виж целия пост
# 441
В т Маркет
Виж целия пост
# 442
Старбъкс латето е страхотно!
Виж целия пост
# 443
Някой знае ли капсулите за Коста кафе съвместими ли са с машини Долче Густо?
Виж целия пост
# 444
Да, аз съм взимала единия вид
Виж целия пост
# 445
Някой знае ли капсулите за Коста кафе съвместими ли са с машини Долче Густо?
Има съвместими - Costa Coffee Espresso, Costa Coffee Cappuccino и Costa Coffee Latte.
Аз съм си поръчвала само Costa Coffee Espresso.
Виж целия пост
# 446
От утре до 21.04 във Фантастико.
Виж целия пост
# 447
В Лидл от понеделник
Виж целия пост
# 448
Супер! Тази тройка на Лаваца е най-харесваната комбинация вкъщи.
Виж целия пост
# 449
Не съм ги пробвала. Това био как е на вкус? Силно/ слабо ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия