Всякакви въпроси относно пералнята - тема 9

  • 41 366
  • 729
# 165
АЕГ, Бош,  Електролукс, Миеле V- Zyg, Asko, Tamat, Tatramat, Перла, Polar. Последните 4 са на изчезване и втора ръка.
Знам че Уърпул тук не е много харесвана марка   но и тя плакне с много вода . Беко на кратките програми също плакне с много вода . А и Хотпойнт плакнат с много вода . Поне по старите от преди 5 години .
Виж целия пост
# 166
Hotpoint-aristona плакнеше с много вода не мога да си кривя душата. Там проблема беше със сушенето, много печеше и съсипваше дрехите дори на синтетика.
Сега ползвам Miele също плакне с много вода. Има такава настройка да изплаква с много вода.
Иначе, мисля че Gorenje и Bosch имат опция за повече вода, предполагам, че и AEG добре се справят.
Виж целия пост
# 167
АЕГ, освен че плакнат с много вода, можеш и да добавяш допълнителни изплаквания.
Виж целия пост
# 168
Според мен хубавото плакнене е в бройките, а не в огромното количество вода. Плакне колкото плакне и водата се насища с препарат. От тук нататък колкото и да кисне във водата, все тая. И тогава идва изхвърляне на водата и хубаво центрофугиране на високи обороти. След него прането е почти сухо, което значи, че всичката вода с разтворен в нея препарат я няма. Тогава идва новата чиста вода и пак така. Като се повтори 3-4 пъти и ето ви идеално изплакване. При два пъти само и слаба центрофуга, няма да е толкова добре, колкото и вода да има.

АЕГ, освен че плакнат с много вода, можеш и да добавяш допълнителни изплаквания.

Аха, аз съм настроила цели две. Удължава доста, ама по-добре така.
Виж целия пост
# 169
Стандартно всички нови перални плакнат по 2 пъти, ако са 3-4 дори с малко вода ще стане работа, но поне като са 2 стандартни изплаквания е хубаво да са с повече вода.
Miele-то междинните центрофуги са поне на 1000-1200 оборота като гледам и прави 2 изплаквания с почти половин барабан с вода и се получават нещата.
Залових моята Joy
Виж целия пост
# 170
За плакненето междинната центрофуга е много важна. Когато е силта много добре маха остотъчен препарат.
Виж целия пост
# 171
АЕГ, освен че плакнат с много вода, можеш и да добавяш допълнителни изплаквания.
Вече почти  всички перални имат опция за допълнително изплакване.
Виж целия пост
# 172
АЕГ, освен че плакнат с много вода, можеш и да добавяш допълнителни изплаквания.
Вече почти  всички перални имат опция за допълнително изплакване.
 
Браво! Trophy
Виж целия пост
# 173
Здравейте! Двоумя се между тези пералнил Едната е : https://electron.bg/gorenje-ws168lnst-peralna-mashina-svobodnost … hta-p-330817.html Другата е на АЕГ : https://www.technomarket.bg/peralni/aeg-l7fec48s-09151739
Коя бихте ме посъветвали да избера?
PS Успях , сега май се виждат🙂
Виж целия пост
# 174
Линковете на са правилни. Дай линка само на пералнята.
Виж целия пост
# 175
Здравейте! Двоумя се между тези пералнил Едната е : https://electron.bg/gorenje-ws168lnst-peralna-mashina-svobodnost … hta-p-330817.html Другата е на АЕГ : https://www.technomarket.bg/peralni/aeg-l7fec48s-09151739
Коя бихте ме посъветвали да избера?
PS Успях , сега май се виждат🙂
Гореньето е с по-добри характеристики, а и тежи с почти 15 килограма повече от другата.
АЕГ- 70.5 кг. (https://www.photopoint.ee/en/home-appliances/1280183-l7fec48s-aeg)
Горенье- 84.7кг. (https://www.gorenje.bg/produkti/golemi-domakinski-uredi/peralni- … /ws168lnst/729414)

Виж и колко са им гаранциите и реши.
Виж целия пост
# 176
И аз в тая случай бих взел Горението. Рядко се срещат такива тежки перални.
Виж целия пост
# 177
Благодаря ви! Ще избера Gorenje- то.
Още един плюс за него е това  че обема на барабана му е 69 литра, срещу 55 на AEG. Тъй като няма веднага да се купува, ще потърся към дата на покупката къде е с най - дълга гаранция.
Виж целия пост
# 178
Може ли мнение за пералня Електролукс
https://www.emag.bg/peralnja-electrolux-perfectcare600-8-kg-1200 … 28w/pd/DKJNK0BBM/
Виж целия пост
# 179
За тея пари може и по-добре,
  Ето например https://zora.bg/product/wa963ps
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия