Намаления – пролет 2021 г.

  • 117 784
  • 745
# 465
Защо са вредни? И колко много?
Виж целия пост
# 466
Защо са вредни? И колко много?
Парафинът, от който се правят ароматните свещи, е един от последните отпадъчни продукти при преработката на петрол, който се вади от сместа, след като е усвоен асфалтът.
При горене парафинът изпуска толуол и бензол, които са добре известни канцерогени. Това са същите химикали, които се отделят при горенето на нафта и които увреждат мозъка, дробовете и централната нервна система.
Виж целия пост
# 467
За тази марка свещи знам, че се прави от първокачествен парафин (каквото и да означава) и аромата е от истински френски парфюми. Едни от най-качествените на пазара са.
Не знам какво отделя при горене.
Виж целия пост
# 468
Минавам да споделя това с Вас



Виж целия пост
# 469
Здравейте, някои има ли идея кога започват намаленията в Бианки, на пролетно летните обувки?
Виж целия пост
# 470
Здравейте,
Някой да има код за намаление за H&M, да ми го прати ако няма да го ползва.  Направих си регистрация но никкаъв код за 10 процента отстъпка не ми изпратиха Sad
Виж целия пост
# 471
Пробвай с няколко нови акаунта-създавай и чакай. До 15-20 мин би трябвало да получиш. Първо се запиши за  бюлетин, после създай регистрация.
Не се сещам какъв код да ти пратим, тези от талоните за върнат текстил уж вече са невалидни. Ако пък някой има код като компенсация за грешка на НМ, вероятно ще си го ползва.
Виж целия пост
# 472
Благодаря.Направух регистрация но никакъв код не ми изпратиха, а за доста голяма сума наредих артикули за поръчка Sad
Виж целия пост
# 473
Благодаря.Направух регистрация но никакъв код не ми изпратиха, а за доста голяма сума наредих артикули за поръчка Sad
В сайта пише,че до 24h ще получите код, ще дойде, изчакайте Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Защо да са вече невалидни талоните от върнат стар текстил в ХМ? Thinking
Виж целия пост
# 475
В темата за ХМ пишат, че новите талони са до януари 2022.
Виж целия пост
# 476
А приемат ли дрехи още?
Виж целия пост
# 477
Приемаха от февруари, когато отвориха моловете, в момента мисля че няма отворен магазин в цялата страна.
Виж целия пост
# 478
НМ на Витошка беше затворен днес.
Виж целия пост
# 479
В парфюмо. бг има добро намаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия