Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 6

  • 129 399
  • 723
# 390

Балсам за сваляне на грим на Боди шоп
Прилагам снимка от интернет, защото някой чевръсто го е изхвърлил, преди да снимам. Много ми хареса! Почиства безпроблемно всякакъв грим, лесно се отмива и не е твърде мазен. Ако имам пак път през Боди шоп, ще го купя пак, ако още се предлага.


Лосион за тяло Дав
Купувам от време на време, имам сантимент към марката. Специално този ми дойде не достатъчно хидратиращ, може би ми се е попресушила кожата. Със сигурност в даден момент пак ще купя дали този или друг  от марката, харесвам си ги😃

Хидратиращ балсам на Пантен Пантен е една от малкото дрогерийни марки, с които косата ми се разбира много добре. Винаги след използване е жива и лъскава, много съм доволна, особено за цената си е просто страхотен. Ще подновя.
Захарен скраб Агива с нар откакто открих тези скрабове, винаги държа налични. Слага в джоба си без проблем много по-скъпи ексфолианти, подновен и зареден😀
Душ гел Le petit marseillais  с грейпфрут  и мащерка купих го, когато нямаше в магазина любимият ми с лавандула, привлече ме и биоразградимата формула. Приятен аромат, не избива на химия, почиства без да изсушава. Доста свеж, така че сигурно ще купя пак лятото или пролетта.


Околоочни пачове с нар Сефора нямам навика да ползвам такива продукти, нк купувам от време на време. Много ме спират опаковките за еднократна употреба. Иначе ми харесаха, освежават доста, ще купя пак сигурно, стори ми се че добре ми подействаха.
Три хидратиращи маски за крака на Мини макарон, Шол и Виктория бюти и трите ми харесаха много, омекотяват и подхранват, най-подхранваща беше Виктория бюти, а тази на Мини макарон миришеше страхотно на лавандула, която обожавам. И тук ме спира еднократната опаковка, че и пластмасата на чорапите… от време на време обаче купувам с гузна съвест☺


Ексфолиант за тяло на Кларанс беше част от комплект - не бих купила самостоятелно. Хареса ми, върши си работата, но има много прилични подобни продукти на по-културна цена.
Екфолиираща пудра на Кларанс ексфолиира нежно, добавена към гел или измиващ крем. Ако ми попадне на намаления може пак да купя. Единствен минус - трябва да се внимава при отварянето, редовно ми попадаше в носа или очите😁
Мини хидратираща нощна маска Ла неж Любов от първо ползване❤ Тази маска ме накара да се влюбя в марката. Купих комплект от 3 малки маски, всичките ми харесаха. Специално тази хидратираща супер много ми харесва, попива бързо, мирише вълшебно и на сутринта кожата е напоена и хидратирана. Поднових вече, само че без лавандувия аромат, понеже не беше налична.
Хидратираща нощна маска на Ланком беше част от комплект. Беше ми абсолютен фаворит преди да се влюбя в тази на Ла неж😄 може би пак ще повторя, особено ако я видя в комплект.


Гланц/балсам на Худа мъчно ми е, че го изхвърлям пълен - граняса. Стоеше много красиво, страхотен блясък. Беше в коплект с друг цвят, ще си го изхабя, но няма да купувам пак, надявам се да не граняса и другия
Молив за вежди на Лореал това ми е поредна бройка. Дълги години използвах  само него, суупер доволна съм, нито много твърд, нито много мек, стои много естествено. В момента имам доста продукти за вежди и искам да изразходя тях, но може би пак ще го купя по-натам.
Спрей за възглавница😃 много обичат такива продукти, обичам да си пръсна преди лягане на възглавницата. Ухае на лавандула и портокал, както и други масла. Аз го обожавам, ММ го ненавижда😄 супер много ми хареса, беше в някаква кутия или подарък към покупка, но бих купила пак. В момента имам такъв продукт на Локсита, но ще потърся този, като го привърша.
Виж целия пост
# 391
На мен този балсам за сваляне на грим от Body shop ми дразнеше на очите. Даже съм го пускала в темата. Явно е до кожа.
Gum Paroex 12% - вода за уста. Имах проблем с венеца и свърши много добра работа. Ще купя отново.
LISTERINE (син) за сметка на това изобщо не ми хареса. Не е мека, а някак остра и пари.
Виж целия пост
# 392
- хареса ми тази маска и хидратацията, която даваше на кожата ми. Единственият ѝ недостатък беше това, че очите ми лютяха и сълзяха в продължение на няколко минути след нанасяне (макар и да не нанасях около тях). Кожата ми е суха и чувствителна. Засега не смятам да подновявам.
Виж целия пост
# 393
- хареса ми тази маска и хидратацията, която даваше на кожата ми. Единственият ѝ недостатък беше това, че очите ми лютяха и сълзяха в продължение на няколко минути след нанасяне (макар и да не нанасях около тях). Кожата ми е суха и чувствителна. Засега не смятам да подновявам.
А откъде е купена? Аз не мога да намеря маските на Фрийман.
Виж целия пост
# 394
От Англия съм я купувала.
Виж целия пост
# 395

Душ олиото на Balea е идеален за суха кожа. Мисля, че го видях в тази тема. Вече е подновен.

Почистващ Балсам за Лице Banila Co Clean It Zero Original Cleansing Balm – това е другият ми любим почистващ продукт. Лек, ненатрапчив аромат. Много добре почиства. Със сигурност ще повторя.

Почистваща пяна Filorga - като цяло ми допада. Харесва ми ароматът, добре почиства. Имам чувството, че леко изсушава кожата.

Cosrx, Low pH Good Morning Gel Cleanser – като изключим миризмата на чаено дърво, това е моят любим почистващ гел. Дъщеря ми (12 год.) също го използва.

Почистващо олио Rohto Mentholatum Hada Labo Gokujyun Oil Cleansing  - много ми хареса. Няма миризма, почиства нежно, деликатно, просто перфектно. Не оставя мазен „филм“. Заредих още една бройка.

Шампоан Kerastase Resistance Bain Therapiste – жалко,че свърши. Това е топ продуктът за моята коса. Използвам го в комбинация с маската от серията +цимента.
Виж целия пост
# 396
Бях пускала тук позитивен отзив на продукт на Freeman, но така и не си спомних къде съм го купувала. Може и в Англия да е било.
Олиото на Балеа е хубаво дори за безпроблемна, нормална кожа.


Козметиката на Клиник често ми се намира, не защото е суперуау, а защото е малко вероятно с нея кожата ми да прояви каприз като отежняване, лъсване или разширени пори.
Гел-кремът е лек и обещава 72 часа хидратация, което е недоказуемо, особено при кожа, която не знае какво е сухота. Но пък я прави кадифена на допир, леко матирана, попива бързо. Нямам видими бръчки, пори, неравен цвят, черни точки или сухота, ползвам само за превенция и не знам дали има други качества.

Околоочният е плътен и приятен, разнася се добре, доволна съм.

Пак ще се върна на тези продукти.
Виж целия пост
# 397


Здравейте,моите празни опаковки.От всички продукти съм доволна,но фаворити са ми сухия дезодорант и крема с лимон.
Парфюмите,т.е тв от тази серия ми харесват.Имам червената,ако ми попадне намалена и синята,ще си я купя.

Хубав ден
Виж целия пост
# 398

Крем за ръце. Добро попадение за ежедневна употреба.
Виж целия пост
# 399
От мен един двуфазен дегримьор на Нивеа - любим продукт от този вид, по-добър от останалите, които съм пробвала.


И любима пудра - слагам малко количество, защото не харесвам прекалено матираната кожа. Сега си купих една на Катрис, надявам се да е добра, колкото и Nyx.
Виж целия пост
# 400


Една бърза публикация с поредните ми празни опаковки.Снимани са през август/септ,но съм забравила да споделя снимката тук Rolling Eyes и случайно я намерих в телефона.Няма да влизам в ненужни детайли.

1.Apivita face masks
Две маски на Апивита,от които не съм особено впечатлена и честно казано,намирам хвалбите за преувеличени.Едната маска е с грозде против бръчки,а другата е с нар за озаряване на кожата.Не видях абсолютно нищо уникално,интересно в тях,че да си помисля да ги купя повторно.Дори временен ефект не видях.
Марката има много сполучливи продукти,но не бих включила маските към тях.

2. Gold Bond Ultimate Healing Hand Cream  -  супермаркетски,стандартен крем за ръце.Беше ми изпратен в бюти кутия(Walmart beauty box ако не се лъжа).
Отново нищо впечатляващо,съвсем стандартен крем за ръце.Помня,че попиваше добре и ухаеше на нещо неприятно,въпреки че е fragrance free.

3. Cetaphil intensive moisturizing cream - друг крем за ръце и тяло,който обаче си върши работата.Бях се заредила с 3-4 опаковки и не помня,но може би и друг път съм писала за него в темата.Мазен,хубаво попива,прави ръцете богато овлажнени и меки.Дори за крака съм го ползвала.Бях си оставила опаковка в колата,в една чанта,в друга чанта,на бюрото.Ако нямам в "склада",ще подновя покупката.

4. Clearasil Stubborn Acne Control 5in1 Exfoliating Wash -5в1 ексфолиант/почистващ гел за лице и кожа,склонна към акне.Тийн дъщеря ми го ползва,аз само тествах.Добре измива,деликатен скраб,почти не го усетих на моята кожа,в смисъл частиците са миниатюрни.Опаковката съдържа 200 мл и бавно се изхабява.Дали има ефект върху пъпки не мога да съм категорична.Бих купила отново,но вмомента има 3 неотваряни тубички гел и едва ли скоро ще се сетя за този.

5.Veet 3in1 gel cream - Любим епилиращ крем.Аз по-рядко го ползвам,предпочитам епилатора,но дъщеря ми редовно посяга към крема и винаги имаме по 1 туба налична.

6. Veet Pure hair removal cream - Дъщеря ми си купи този крем от ДМ,защото е марка,която ползва редовно,както казах.Оплака се,че й пари и не почиства така добре,както другия в голямата туба.При мен беше ок,макар да нямам чак толкова опит като нея.

7. Lactacyd intimate cleansing wipes - Винаги имам по 1 пакет мокри кърпи в чантата,дали интимни,дали бебешки,дали антибактериални..Вмомента ползвам й интимния гел пак за чувствителна кожа.Харесвам марката,купувам от време на време,когато се прибирам в Бг.

8. Lavera anti aging mask  - Много ми хареса маската.Кожата ми беше уникално мека и хидратирана.Бих купила отново.

9. Redken control addict 28 hairspray - Рядко ползвам спрей за коса,почти никога.Винаги имам по 1-2 флакона за всеки случай.Специално този лак мисля,че ми беше подарък към поръчка.Толкова е стар вече,че не помня.Има средна към силна фиксация,приглажда фриз и не прави косата на клечки.

10. Aveeno baby wash and shampoo - шампоан и гел за тяло в едно.Ще направя една публикация специално за бебешка козметика,защото вкъщи се хаби като топъл хляб с масло.Специално снимах тази тубичка,защото е много често купуван продукт и от време на време го ползвам за тяло.Много богата пяна и хубав,ненатрапчив аромат.

11. Colgate Max White - Толкова много ми хареса тази паста за зъби,та чак си донесох полупразната тубичка в Щатите.Скърцащи от чистота зъби,приятно чувство в устата.Ползваме само Сенсодин вкъщи от години,не съм се заглеждала по други пасти и не знам дали я има на нашия пазар.Ако я има(предполагам,че да),ще я купувам редовно.
Виж целия пост
# 401
Colgate Max White в Амазон съм я виждала!
Виж целия пост
# 402

От Pep-Start серията бях взела доста неща, защото страшно много ми я похвалиха в Дъглас, като линия за по-млада кожа. Не че съм първа младост, но не ми понасят продукти за зряла кожа. Това е bubble маска, които в началото намирах за много забавни заради гъделичкащите, пукащи се балончета (много ми беше харесала тази на Сефора) и предимно добрият ефект. Тази излиза като лилаво желе, което се превръща в гъста пяна - не така гъделичкаща като на Сефора, но и не така неприятно суха като на Glamglow. Измива се след 2 минути, като при миене се превръща обратно в гъст гел. Кожата е чиста, гладка и свежа, не мога да потвърдя траен ефект между измиващите продукти и серума/крема. Ползвам от време на време за съвестта си, че правя нещо, тази определям като средно добра за целта и бих заложила на нещо ново за себе си. На другите продукти трябва да им проверя срока на годност.
Виж целия пост
# 403
- хубава спирала, която оформяше и удължаваше миглите добре, без да ги слепва. Сякаш твърде бързо изсъхна, но и аз не се гримирам толкова често последните година-две. Бих купила отново, след като поизхабя наличностите.
Виж целия пост
# 404
И моята изсъхна твърде бързо. Другите държат повече. Не, че се гримирам всеки ден, но все пак.

*****
Няколко потребителки бяха препоръчали тук една спирала на Lancome (дано не бъркам марката), била много хубава. Не намирам поста. Да ми припомните евентуално?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия