СЪРВАЙВЪР БГ!

  • 20 423
  • 527
# 270
Toni, не е възможно да си сам. Вчера казаха, че предването имало рекорден рейтинг.
Аз хвърлям по едно око.
Виж целия пост
# 271
Така..Изтърпях го..Цялото!
Ама имам няколко въпросчета..
1.Кой идиот е музикален редактор  Shocked
2.Що чак там го снимат тва бе?Ми можеше и в БГ да е..
3.Наистина ли в бТВ се надяват да победят ББ с това недоразумение?
4.Тези,дето мерят рейтинги-Къде по-точно ги мерят?У тях си само и у родата на участващите ли?
Виж целия пост
# 272
Абе гледах го и аз днес от начало до край, ама нещо слаба работа ми се струва.Kе можа да ме грабне, въпреки мисията.А предишните епизоди-пълна скука според мен.Е, ще видим има още време. Grinning
Виж целия пост
# 273
уффф предаването щеше да е много интересно ако не се влачеше така. Жалко, има потенциал ама са решили да го прецакат типично по български
Виж целия пост
# 274
Не знам какъв рейтинг са отчитали, явно по негледаемост  newsm78
Виж целия пост
# 275
Много беше яко това с рибата скат и раждането.
Признавам си започва да ми става интересно предаването.
Чудех се пилота нали е женен? Че не казаха да са разделени, а с девойчето нали нещо се зараждало newsm78
Женен, женен...  Cry И аз много го харесвам това пилотче...
На мен ми е интересно. Вярно, малко по-мудно е от чуждите Сървайвъри, ама пак по- ме кефи от ББ3.
Виж целия пост
# 276
Много мудно, не знам на какво се дължи, но определено не ме грабва. Гледам го все пак. На други страни съм гледала....къде, къде??!! Нещо не е както трябва, но по-добре от ББ, където тази вечер Гаро учеше "Пепи" как да си налепи лепенки и да преспи с някакъв там.....  Sick
Виж целия пост
# 277
но по-добре от ББ, където тази вечер Гаро учеше "Пепи" как да си налепи лепенки и да преспи с някакъв там.....  Sick
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 278
не знам защо ама тези ББ не мога да ги трая,то като венецуелски сериал-голямя тъпня.Сървайвър по-става нещо по-различно се опитват да направят,а пилотчето е сладур ще видим какво ще стане по-нататък.Виж това с рейтинга ми е много интересно как го измерват? newsm78
Виж целия пост
# 279
За 2-3 минутки изпитах някаква тръпка да го гледам това предаване- докато траеше задачата за огъня. И после- пак цици, пак дупета, пак на Марго простотийките... Много туткаво се точи, няма екшън.
Виж целия пост
# 280
Е, нали ще я изгонят Марго още на следващия път, няма да й гледаме циците повече.
На мен не ми е скучно, защото гледам верията от сайта, която продължава около 12 минути. Явно има доста съкращения, пък и като ти стане мудно, може да цъкнеш forward.

А с ББ3 изобщо не мога да го сравнявам. Хванах някакъв момент, когато двама олигофренични младежи мляскаха с дъвки на микрофоните и плещаха глупости от рода на "Кажи мляс мляс сега какво мляс мляс мислиш за мен, много мляс мляс съм готин, нали? Аз мляс мляс като дойда при теб мляс мляс, няма да спиш мляс мляс".
Отврат Sick
Хванах и някакъв коментар, където Ники Кънчев обясняваше, че някой пишкал в момента и затова се бавел да излезе от стаята. Е, извинявайте, ама това беше такава простотия, че чак ми стана мъчно за тъпана ни родина и малумните ни сънародници. Извинявам се, ако някой се е почувствал обиден. Но какво може да се очаква от държава, в която Азис е национален герой. Покажи им травестити и проститутки и ще уцелиш десятката.  Sick
Виж целия пост
# 281
А случайно някой да знае, защо не се отваря сайта им? Или то изобщо няма  newsm78 ? Че имам подозрения, че познавем един от участниците  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 282
Има сайт, отваря се (флаш е), аз от там гледам предаванията.
http://www.survivor.btv.bg/ - няколко пъти даваха линка в темата.
Виж целия пост
# 283
фен съм на предаването, но българския вариянт е много муден. в американския има 2 състезания на серия, всяка има отстраняване на някой. тъкмо си мислех, че днес ще дадат нещо интересно и пак го оставиха за другия път. така ще изкарат до декември.......
и в американския има показване на цици, но поне го правят за някаква награда.
на нея дори белезите от шевовете й се видяха Confused
Виж целия пост
# 284
Абе нз, ама май наистина съм единствената, която симпатизира на Маргарита. Сладка е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия