Кьол файда от Щупен  прЪвуписТен дарЦ - 122 пАти

  • 23 663
  • 742
# 270
"А как мирише труп? На какво?"

Къде е грешката?
Виж целия пост
# 271
Грешката е моя, извинявам се.
Виж целия пост
# 272
Цитат
защото се представи най-добре от всички участници в 2-та сезон.

Цитат
Извинете в враца стигате ли

Цитат
От къде пътувате в испания?

Цитат
Здравейте ако, си падате по-мистериозни изчезвания ви предлагам мистичното и ужасяващо изчезване, на цяло Българско село и всичките му жители!

Цитат
изчезват един по-един

Цитат
ЕКСПЕРТИ отказват да застанат зад-тезата

Цитат
Върнете париците 🙂 бе политички и политичета...
Виж целия пост
# 273
Виж целия пост
# 274

Ако не се вижда ясно, думата е "другирала".
Виж целия пост
# 275
Цитат
маниячка
Цитат
мюсулманки
Виж целия пост
# 276


Виж целия пост
# 277
Скрит текст:
Цитат
Здравейте и при мен е ужасно в кооперация  живеем ния сме на 5 етаж до нас има съседи семейство с деца като нас и вратите ни бяха много близко и имаше 2 години тормоз от тях слагаха си обувките до вратата ми и по някои път слагаха 40 броя обувки срещу вратата ми и да се чудя как да минавам със багаж в едно тясно коридорче бяхме само ния много зле направена кооперацията но има и други съседи така долу на втория етаж но нищо няма в техния коридор това просто си зависи от човека ния просто сме нямали късмет и на ужасни съседи попаднахме влизахме в разправии с тях обиди заплахи имаше от тяхна страна за това че съм им премествала обувки чужди от моята врата дори  нейния и мъж ми посегна пред вратата ми като се прибирах бях следвала долу да си изхвърля боклука и видях че са сложили пак обувки нарочно го правиха но моя мъж не беше в къщи имаше късмет този боклук моя мъж разбра след като се прибрах от работа тои работеше в софия тогава и щеше да го смачка да го вкара в кома беше полудял добре че се обадих на наши приятели които бяха в къщи да го спрат кога се прибере от работа и ме види подута имах подута вежда и под окото ми имаше синини тои ме удряше се като в лицето после се оправдаваха съседите ми че аз първа съм му посегнала на мъжа и но аз се защитих кога почна тои да ме удря аз го удрях в главата със ключовете ми бях тръдо решена да ги съдим но те дойдоха да ми се извиняват защото разбраха че ще е зле за тях мислех да им бръкна в най слабото място в джоба им но заради децата ни че да не се гледаме После на кръв че сме близо със тях се отказах тогава а жена му ме заплашваше със убийство също тогава и беше казала че ще се изсере ако иска пред вратата ми ще си правила каквото иска не ни броят да ли делят коридорчето с нас и как минаваме ненормалници жалби бях направила медицинско бях изкарала за тукатите  щях да го закопая мъжа и разбрах от полицията че са имали и други оплаквания към тях от предишното им място където са живяли те много нагли и прости моя мъж е два пъти по едър и по млад от този палячо добре че се фразоми моя мъж няма смисъл да пада ниско като тях моя мъж знае законите учил е за адвокат и познава адвокати и в България и в във Франция защото и там завърши тои има две висши и знае перфектно френски а този индивид съседа ни бил военен и се мисли за голямата работа моя свекър е бил шеф на полицеята в септемри и кръстникът на децата ми е един от най известните адвокати но няма да казвам имена това няма значение но не се перим на ляво и на дясно както и да е това е дълга история оставихме им коридорчето общото където си го делихме за да живеем в мир и спокойствие в дома си и си местихме пътната врата на наши разноски и една стотинка не сме им взимали от тях но ето пак поредната неблагодарност от тяхна страна поредна защото моя мъж слага лампи в гаражите под кооперацията и една стотинка не им взе на съседите ни в цялата кооперация тои им спаси апартаментите като пое по голямата част трябваше да даваме пари защото щяхме да изгубим апартаментите си от банка която ще ше да фалира заради измамник които избяга в чужбина с парите на банката за довършването на апартаментите дълга история и тука много неща е помагал мъжа ми в тази кооперация но ето не спира тормоза от тези съседи канят си гости и правят купони до 00:00 или 01:00 часа викат смеят се тряскат врати тичане се чува страшно е техния хол е до нашата спалня и детската стая на децата ни не можем да спим от тях омръзна ми дъщеря им не се търпи тя е тинейджър в 02:00 и в 03:00 часа през ноща дига шум с приятелки страшно е тропам по стената да се усетят да престанат не пак същата простотия и наглост преди беше по често откакто ги заплаших че ще звъня вече в полицията щом с тях не можем да се разберем те много добре знаят че до 22 часа трябва нормална тишина разбирам че е хола им и искат гости да си канят като всеки бял човек но какво да направим ния нито те нито ния сме си слагали изолация на шум всичко се чува такава е кооперацията ставаме със мъжа ми и децата ни всеки делник в 06:00 часа сутринта да караме децата ни имаме две момичета голямата е в трети клас малката ходи на предучилищна тя е до обяд но голямата е цял ден защото ходи и на занималня и след това на фехтовка спортува а моя мъж работи от сутринта до късно не е мързелив като този съседа тои си прибере на обяд и си спи като малките деца в 14 до 16 часа чака жена му да работи мързелив мъж моя мъж не е такъв аз не работя но като не се наспивам как да си върша задълженията в къщи и след като си взема детото малкото от предучилищна нали трябва да се занимавам с него дори и през деня как да имам сили като не се наспивам от тях не виждам спокойствие от тези съседи в 14 часа тропат и в 15:00 часа съм ги чувала не се съобразяват с часовете правила съм им толкова забележки че ми писна да се занимавам с прости индивиди  и те имат деца но си ги държат до късно имат голям късмет че тяхните стаи спалнята им и детската стая на децата им не са до хола ни имат голям късмет със съседа от другата страна такова нещо няма тои е таксиметров шофьор но сина му също живее у тях и са тихи не знам вече какво да правя с такива хора не можеш да излезеш на глава с тях те са напаст нагли и прости омръзна ми от тях.
Както се казва "ОМГ"! Това може и за темата със страшките да е подходящо.
И добре, че се е "фразомил" мъжът и, че не знам...
Виж целия пост
# 278
Цитат
интерьорното изпълнение

Цитат
пречупена през блендера на времето

Цитат
с какво увкосяват месото за диунер
Виж целия пост
# 279
Цитат
бакийте
на
Цитат
лакейте
Виж целия пост
# 280
Цитат
Здр сънародноци предлагам вътрешен транспорт от франкфурт ам маим за циала германиа бирзо комфортно и наи важното сигурно


Виж целия пост
# 281
Цитат
не означява
Виж целия пост
# 282
Цитат
медалион
Виж целия пост
# 283
“ разпродадена на части на частни колекциинисти.”
Виж целия пост
# 284
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия