Кьол файда от Щупен  прЪвуписТен дарЦ - 122 пАти

  • 23 663
  • 742
# 330
Неизчврпаем източник на прЪвУписТ...
Цитат
има някой неща
Букетче, то и аз гледам, че в един стар пост съм написала: "че съм повторила някой снимка", ама какво да правя, трябвало я на горния ред на клавиатурата да чукна, пък не съм. Тъй ще си стои за поколенията....Joy

Цитат
видимо и усезаемо

Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 331
Лабри, дала си твоя принос към правописТа Joy случва се, особено с автокоректор, то и аз имам бисери, даже в цитата съм сменила буква, ама нали за това е темата, да се посмеем Joy
Виж целия пост
# 332
То да ми беше виновен автокоректорът, ама не е, та няма на кого да си го изкарам! Joy

Цитат
много се претиснявам
Цитат
очаквам одговори
Цитат
Незнам дали
Цитат
не изка д яде

Цитат
ХОДИХМЕ ВЧЕРА НА ПЕДИАТАР
Цитат
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩА
Виж целия пост
# 333
Цитат
Имам 1кг пил.филе дайте идей
Цитат
Вземи си теряки сос
Цитат
Едно време баба ми само с тоя сас е сготвила.
Цитат
Толкова мн рецепти има.
Пък и може да импровизираж.
Цитат
Samo empanado ovaleno vav brasnno i yace zadusnigo malko i sas xubava salata ili sas ketchup ili mayoneza
Виж целия пост
# 334
"Много ще е фкусно"
Виж целия пост
# 335
Цитат
Съжалявам за досанкте въпроси
Цитат
нямам слетобеден плод
Цитат
Изрушках магазините, най накрая се завърнах с парфюм
Виж целия пост
# 336




Виж целия пост
# 337
Цитат
Но които може да си го позволи,  защо не?!
Рио де жанейро
Виж целия пост
# 338





123-та Пръвупистна каЛза на паЛза

tooth Blush
Виж целия пост
# 339
От един и същ автор:

Цитат
недеи да сьдиш като не знаеш на какво положение е 4овек.Мои комшия е в неплатена отпуска от 3 месеца и се пренуди да проси на улицата.Какво да прави момчето,готвач е и няма работа.Така 4е ако имаш малко акьл в главата си,не сьди никои.
Цитат
явно жената се срамува да проси и предпо4ита да открадне.То в тази дьржава вси4ки крадат,така 4е посочи ми един които е наи преведен..
Виж целия пост
# 340
Цитат
Кръвоностни съдове
Виж целия пост
# 341
Цитат
какви ще са стимолациите
Виж целия пост
# 342
"Много добре се представи момчето усмихнат ведар и добар кулинар".
Същата авторка след критики за правописа й:
"и като съм неграмотна какво сега да се самоубия ли"
Виж целия пост
# 343
Виж целия пост
# 344
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия