Професионални серии за коса 144

  • 53 827
  • 782
# 180
Сега пробвах ампулите про лонгър концентрат против цъфтеж които поръчах преди известно време.
Измих косата първо с напура стаминген, след което с Loreal professionel за блондинки прозрачният вариант.
След това нанесох половин ампула по най-увредените участъци.
Миризмата ми допадна и усетих моментно разплитане и подхранване още докато нанасях.
Минах няколко кичура набързо с терапевтичната преса и след 10 минс влязох да отмия.
Очаквах че косата ще е лигава при отмиване и много загладена но не беше.
Беше разплетена и подредена но не беше гладка и хлъзгава.
Затова нанесох за финиш малко балсам Kerastase Genesis че той ми беше наблизо, стоя около минута че нямах повече време и отмих.
Сега при изсушаване забелязвам че ампулата е свалила доста от цвета (мата ) при мен и че не отнема от обема.
За сметка на това не намирам ампулата достатъчно силна за мн изтормозени коси каквато е моята (за справка с ампулите на наши и концентратите на керастаз имам мн по-осезаем ефект).
И не виждам да работи в посока крайчета защото моите си останаха леееко заплетени но все пак е приятна терапийка и ако не сваляше цвета бих купила голямата опаковка
Виж целия пост
# 181
Днес пробвах да се изсуша с четка и сешоар. Бих казала, че по-скоро не се справих. Изгледах сума ти клипчета, но явно си трябва практика, практика, практика.


И на светлина.


Четките на ОГ. Тази за фина коса, която се води разплитаща и е за мокра коса, не ми харесва. Определено Desatta ми харесва в пъти повече, както и самата и форма ми е по-удобна, отколкото ОГ с типичната си форма на четка. Бодличките са някак остри и груби.
Другите две четки за изсушаване: Ecoceramic е отново за фина коса, 36мм, a другата е 50мм, но са почти еднакви на видим размер. Ecoceramic е чудесна. Плъзга ми се по-косата, създава обем, захваща ми идеално кичурите и много лесно успях да боравя с нея. Бодличките и са много гъсно рязположени. С другата, която е за обем, изправяне, стилизиране нещо не успях да се справя. Бодличките са на рядко, косата ми се разхвърчаваше навсякъде (на най-ниската степен суших), защото не успяваше да се задържи за четката. Мъчих, мъчих и така и не и хванах цаката. Бодличките ми се виждат ужасно груби и драскат скалпа.

(Ако някой се интересува, мога и линкове да кача)
Виж целия пост
# 182
Привет ! Може ли някой да направи сравнение между терапията с ампули на mi amante и бонбонената терапия на brave new hair
Виж целия пост
# 183
И не виждам да работи в посока крайчета защото моите си останаха леееко заплетени но все пак е приятна терапийка и ако не сваляше цвета бих купила голямата опаковка
Този продукт работи с натрупване,няма да видиш ефект в посока крайчета от веднага
Виж целия пост
# 184
Днес пробвах да се изсуша с четка и сешоар. Бих казала, че по-скоро не се справих. Изгледах сума ти клипчета, но явно си трябва практика, практика, практика.


И на светлина.


Четките на ОГ. Тази за фина коса, която се води разплитаща и е за мокра коса, не ми харесва. Определено Desatta ми харесва в пъти повече, както и самата и форма ми е по-удобна, отколкото ОГ с типичната си форма на четка. Бодличките са някак остри и груби.
Другите две четки за изсушаване: Ecoceramic е отново за фина коса, 36мм, a другата е 50мм, но са почти еднакви на видим размер. Ecoceramic е чудесна. Плъзга ми се по-косата, създава обем, захваща ми идеално кичурите и много лесно успях да боравя с нея. Бодличките и са много гъсно рязположени. С другата, която е за обем, изправяне, стилизиране нещо не успях да се справя. Бодличките са на рядко, косата ми се разхвърчаваше навсякъде (на най-ниската степен суших), защото не успяваше да се задържи за четката. Мъчих, мъчих и така и не и хванах цаката. Бодличките ми се виждат ужасно груби и драскат скалпа.

(Ако някой се интересува, мога и линкове да кача)


Аз също доста се мъчих с четка и сешоар и все не ставаше. С две леви ръце съм и това е. Възхищавам се на момичетата, които постигат блестящи резултати.
Поради тази причина си купих въртящата четка и вече нямам този проблем Simple Smile

Магика, и цветът и косата са супер! Ей така не бих могла да се изправя никога с четка и сешоар. Поздравления Hug
Виж целия пост
# 185
Момичета надявам се мина достатъчно време и искам да ви попитам как намирате нощния серум на Керастаз?
Върши ли каквото обещава?
Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 186
Да ви споделя впечатление за лечебното арганово масло на Neuma:
Моята коса, която е тънка и слаба така и не се залюби с някое масло и за това мострата на това чудо стоеше от няколко месеца в шкафа. Реших да го пробвам и тъй като повечето мазила след измиване ми утежнявт косата и я правят на клечки си наумих да си направя нещо като домашен мист: към вода /в случая имах лавандулова / добавих от маслото и след като разтръсках шишето напръсках на измита и влажна коса и..... О чудо - не ми се сплеска косата, не е на клечки и си има обем, дори се разплита по-лесно. На следващия ден пак пръсках и пак е добре. Пробвах директно масло в/у суха коса и пак попи. Мия си косата на 2 дена и за мен този резултат е много добър. Не знам след повече дни как ще е.  Кожата ми се е напуквала до кръв и пак не приема никакви масла, но това изчезна за секунди на ръката ми... Не знам какви вълшебства са забъркали от тази марка, но от първи впечатления е много добре 😊
Виж целия пост
# 187
Момичета надявам се мина достатъчно време и искам да ви попитам как намирате нощния серум на Керастаз?
Върши ли каквото обещава?
Доволни ли сте?

Аз съм много доволна. За мен е топ продукт откъм аромат, бутилка, консистенция и ефект.
Много малко стига за цялата коса, ароматът е топ и ефекта е стрХотен
Виж целия пост
# 188
Днес пробвах да се изсуша с четка и сешоар. Бих казала, че по-скоро не се справих. Изгледах сума ти клипчета, но явно си трябва практика, практика, практика.


И на светлина.


Четките на ОГ. Тази за фина коса, която се води разплитаща и е за мокра коса, не ми харесва. Определено Desatta ми харесва в пъти повече, както и самата и форма ми е по-удобна, отколкото ОГ с типичната си форма на четка. Бодличките са някак остри и груби.
Другите две четки за изсушаване: Ecoceramic е отново за фина коса, 36мм, a другата е 50мм, но са почти еднакви на видим размер. Ecoceramic е чудесна. Плъзга ми се по-косата, създава обем, захваща ми идеално кичурите и много лесно успях да боравя с нея. Бодличките и са много гъсно рязположени. С другата, която е за обем, изправяне, стилизиране нещо не успях да се справя. Бодличките са на рядко, косата ми се разхвърчаваше навсякъде (на най-ниската степен суших), защото не успяваше да се задържи за четката. Мъчих, мъчих и така и не и хванах цаката. Бодличките ми се виждат ужасно груби и драскат скалпа.

(Ако някой се интересува, мога и линкове да кача)


Здравейте,

Според мен четката на ОГ ви е голяма, трябва по-малък размер - 34 мм.
Аз също съм с две леви  ръце и взех за майка ми ОГ 44 мм. Косата ми е малко по-дълга от вашата и стана доста добре Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 189
Магика, великолепна, великолепна и коса и цвят и великолепно стилизирани!
Виж целия пост
# 190
Вчера точно гледах видеа за четките и използването има със сешоар. За букли, вълни и къдрици - четката трябва да е по-малка. Разбирай 34-35 мм. Колкото е по голяма толкова ефекта ще е по-права коса. Най-малките от 25 мм до колкото разбрах са за обем в корена (дали разбрах правилно се чудя сега). Та за всяка прическа си има четка дето се вика.
Виж целия пост
# 191
И аз моля за снимка на четката и размер. От няколко дни ги гледам. Искам да си правя къдрици/вълни и смятам че е доста по щадящо с четка, отколкото с преса. Simple Smile Техниката е трудна за усвояване, но смятам да опитам.
Четката е тази(от Нотино,63мм):

Техниката се учи лека-полека.Преди ми е миришело на изгоряло при изправянето с четка,докато се науча.
Виж целия пост
# 192
Вчера точно гледах видеа за четките и използването има със сешоар. За букли, вълни и къдрици - четката трябва да е по-малка. Разбирай 34-35 мм. Колкото е по голяма толкова ефекта ще е по-права коса. Най-малките от 25 мм до колкото разбрах са за обем в корена (дали разбрах правилно се чудя сега). Та за всяка прическа си има четка дето се вика.

Да, и аз гледах че все с големи дърпат. А малките са за букли. Но все пак и дължината на косата си има значение безспорно.
Виж целия пост
# 193
Момичета надявам се мина достатъчно време и искам да ви попитам как намирате нощния серум на Керастаз?
Върши ли каквото обещава?
Доволни ли сте?
Ако имаш предвид този

нищо не прави.Аз освен хубав аромат,който дори не се запазва до сутринта,друго не видях.
Може би,на силно третирана коса ефектът ще е по-добър.Надявам се,блондинския да е по-добър.
Виж целия пост
# 194
Момичета споделете сайт, от който купувате ЯЧРМ екстра дарк на добри цени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия