Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 101 186
  • 4 221
# 135
Ушички?
Виж целия пост
# 136
Дано да е преминало това, което го е тормозило. И като се събуди, да е спокоен.
Виж целия пост
# 137
Не мога да заспя. Пуша цигарака под абсорбатора. Още малко и ще залепна на това място Simple Smile
Спинка ли бебока, Bubbles?
Цункай го за сладки сънища от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 138
🎈, на колко месеца е твоя младеж? Много е тегаво с бебоците, не могат да си кажат какво го мъчи...Дано да премине, и да е весел малчо утре, или днес, ако сме точни, след няколко часа.
Аз не спя, защото през един етаж съседа тийн купонясва. И то не е музика, а хилене и крясъци.
Виж целия пост
# 139
Благодаря ви момичета за загрижеността.Hug
Малкия е на 4 месеца, спинка сега, неспокойно ама спинка. Няма температура, не знам дали са ушичките, гушкане, цункане, дондуркане, пеене ...нищо не помогна, важното е че заспа. Не знам дали може да истеряса от дрехите, ама всичко ме води до тая мисъл (уж да му използвам подаръците за коледа, ама като се замислих всичко по него беше ново) , както и да е дано да е добре Rolling Eyes. Ще го нацункам от добрите лели във форума като стане за мляко. Нямам търпение да може да си каже какво му е, макар че сигурно ще съм се състарила с години до тогава Rolling Eyes
Виж целия пост
# 140
Освен да го следиш и наблюдаваш следващите часове, няма какво да правиш Sad  Стискам палци да сте наред!
Виж целия пост
# 141
Благодаря ви момичета за загрижеността.Hug
Малкия е на 4 месеца, спинка сега, неспокойно ама спинка. Няма температура, не знам дали са ушичките, гушкане, цункане, дондуркане, пеене ...нищо не помогна, важното е че заспа. Не знам дали може да истеряса от дрехите, ама всичко ме води до тая мисъл (уж да му използвам подаръците за коледа, ама като се замислих всичко по него беше ново) , както и да е дано да е добре Rolling Eyes. Ще го нацункам от добрите лели във форума като стане за мляко. Нямам търпение да може да си каже какво му е, макар че сигурно ще съм се състарила с години до тогава Rolling Eyes
О, бабин златен, те наборчета и по месеци с моя внук Simple Smile  Вчера коментирахме с ММ, че май нещо започва да ни драска на долния венец. Балонче, лягай да спинкаш и ти. Може нещо да е сънувало детето. Може и да си права за новите дрешки - миришат различно от познатото. По мнооого стари спомени (дали от Спок) съветваха при детето да сложиш някаква твоя дреха. На мен не ми се е налагало да го правя, но има дечица, на които им действа добре.
Хайде пак лека нощ от мен!
Ще се опитам да подремна.
Виж целия пост
# 142
Добро утро!
Не мога да повярвам,че съм първа тази сутрин 😜! Бебето спи, ММ излезе за работа,а аз имам малко време за мен!
Бабълс,дано вече е добре бебето! Малката така плаче, когато се разболява,дано при вас не е това,а са просто колики или новите дрехи 🤗🤗🤗
Айде и кафето от мен днес !
Виж целия пост
# 143
Благодаря за кафето, Сиси, аз се събудих в ранно утро, но не ме учудва, след цялото мързелуване и поспиване вчера през деня.
Добър да ви е деня, дано и бебето на Бабълс е добре. И баба ми едно време казваше, че е добре, ако бебе плаче без причина и до засиняване, да се съблече и да се завие с дреха на майката, както е казала Тетка.
Виж целия пост
# 144

Добро утро!
Балонита,как мина нощта?
Виж целия пост
# 145
Добро утро!
Баницата вече се пече във фурната. Голямото толкова се е лепнало за мен, че дойде в кухнята при мен и заспа на дивана , докато хранех малкото. Що не си спи в леглото това дете??? Как хубавко спеше преди до 10ч. Сега само да чуе, че ходя и се е закачил за мен Sad
Тетка, как така драска долния венец? Че то вашето ще превари моето, а май беше по- малко. Нервен е, пипам венеца ама няма никой Sad
Виж целия пост
# 146
Добро утро!
Балонче, гуш Hug Дано нощта е била спокойна за двама ви.
Панди, всичко е добре, когато свършва добре.
Понеделникът се задава с бясна скорост ... така ми хареса мързелуването в къщи Simple Smile
Хубава събота от мен! След малко излитам на любимо място с приятели.
Виж целия пост
# 147
Добро утро! Coffee
Виж целия пост
# 148
Добро утро! Обожавам момента след разходката, детето още спи, кучето яде и ляга за дрямка, а аз с кафе и гоблен. 😄
Чудя се дали да не го натоваря после на колата и да ходим до Панчарево, че малко ми писна от тоя диван. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 149
Донси, къв е тоя гоблен...не го ли свърши?
Или само за парлама го държиш в скута,
а нагоре очите жомат Stuck Out Tongue Winking Eye

Не бе, не спя...аз такова, бродирам Joy

Добрутро. Скрежасали са колите. А след вчерашната разходка, синко точи сопол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия