КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 83 953
  • 953
# 705
Титания, много ти благодаря за подробната прогноза.
С някои неща не съм съгласна /защо такава лоша характеристика правиш на козирог?/, някои май си сгрешила/ писала си 10 месец, а трябва да е 11/, но е много интересно и подробно! Ще го препрочитам още няколко пъти!
Виж целия пост
# 706
Доста дълга публикация; и аз я прочетох.🙂 Благодаря, беше ми интересно.   Зачудих се на израза " истинска ваксина" и да "се намери  генома". Според мен, трябва да се внимава  когато се засягат такива сериозни и актуални теми. Милиарди хора са ваксинирани вече.
Виж целия пост
# 707
Титания, много ти благодаря за подробната прогноза.
С някои неща не съм съгласна /защо такава лоша характеристика правиш на козирог?/, някои май си сгрешила/ писала си 10 месец, а трябва да е 11/, но е много интересно и подробно! Ще го препрочитам още няколко пъти!

Благодаря ви ! Ами, греша ,нали съм човек Simple Smile ! Бързах да пиша,щото музата бе дошла , "улыбнулась и ушла" както пееше Висоцки! Нарочно съм наблегнала този път на негативите, за да се  "стегнем"! А иначе Козирог дори си го обичам , включен ми е в 5 - ти натален дом и имам две планети в него Grinning !
Виж целия пост
# 708
Венера в Козирог от 05.11.2021г , ще бъде интересно , Венера прави само положително аспекти и влиза в ролята на строга възпитателка. На който му се чете  - да надникне в сайта ми Simple Smile ! В статии.
При мен в 7 дом, там ще е и ретроградна, малко се притеснявам като чуя тоя 7 дом в 5ти имам натална и с нея ще прави квадрат ..дано да не  на лошо . ..
Виж целия пост
# 709
И други астролози и то недвусмислено са коментирали "генома". Проблемът не е в мнението на астролозите, а в тези, които смятат,  че астрологът е човек, който има категоричен достоверен отговор за всички възможни въпроси и затова неговото е последна инстанция.
Виж целия пост
# 710
Какво ми казаха звездите от Новолунието утре до Пълнолунието в Телец може да прочетете в сайта ми Blush Smiling Imp Heart .  А утре в 10ч и 58мин е интересното Новолуние в Скорпион в 13-ия градус на знака., което ще е с водолейски характер и си го харесвам !!! Приятно писане на желания !

Титания, благодаря!
Защо така се разминават часовете?
Тук е дадено, че Новолунието започва в 23:16 ч.?Thinking

https://www.astronews.eu/lunen-kalendar/lunen-kalendar-za-meseca/
Виж целия пост
# 711
Може би има разминаване в астрологичните програми, с които се работи.
Новолунието го дават в 23:14-23:15 часа, в повечето астрологични прогнози е така.
Виж целия пост
# 712
Blush Аз съм заплесЪТ .  10ч и 58 мин е часът на Пълнолунието на 19.11. А Новолунието днес си е в 23ч и 15мин.
Виж целия пост
# 713
Утре сутрин ще пишем желания, нали?
Виж целия пост
# 714
О, да, ще пишем.
Виж целия пост
# 715
Аз мисля тази вечер да ги напиша. Но мнооого внимателно и подробно описани.
Виж целия пост
# 716
Пиши ги бързо тази вечер, защото до към 3:00 Луната ще е без курс.
Виж целия пост
# 717
Това не го знаех, значи утре сутрин по-добре.
Виж целия пост
# 718
Преди половин час набързо си написах желанията , нали все пак Уран е точно срещу Новолунието - има нещо водолейско в ситуацията.
Виж целия пост
# 719
при мен е в точна опозиция с натално слънце
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия