?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 370 334
  • 8 988
# 8 280
Бе емоциите са си емоции, ама сиренето е с пари....


Е, батко как ще го уведомява, ако той грам понятие си няма от нейните дилеми. Grinning

Тук вече не знам, ако грам си няма идея за тия дилеми, да не се окаже, че и не споделя същите мераци?
Виж целия пост
# 8 281
Нарциса, така не се прави. Не казваш на новия, че имаш други ангажименти, ако наистина това не е факт. А така като гледам със стария сте още на етап... всъщност на никакъв етап не сте. Нищо не ти пречи да излизаш с новия, да флиртуваш, а в това време да организираш среща със другия за да говорите за "доброто старо време". И така известно време докато не се убедиш, че има/няма тръпка някъде.
Виж целия пост
# 8 282
Каза, че тя не може така, не се чувства добре в подобни игри и иска да е с чиста съвест пред себе си.
Похвално.
Виж целия пост
# 8 283
Фил, не ги умея тия еквилибристики.
Или излизам с някого, или не излизам.
Под  'ангажимент' не се разбира мъж в случая. Може да съм на работа до късно, на изпит, на вино с приятелка.
Виж целия пост
# 8 284
Коментарът за вечерята принципно беше за стария пич. Не са общували активно, не са говорили кой знае колко, няма лошо да идат да се видят и да си поприказват и да видят дали и как са нещата. Ма ме кефи как се започна веднага пресмятане при колко интерес има смисъл да се харчи за вечеря Simple Smile
Може да се направи класация при колко интерес какво се прави: малко интерес - кафе; среден интерес - квартална пицария, т.н. Староергенска математика Simple Smile
Виж целия пост
# 8 285
Не ти казвам да минеш през трета база и с двамата. Но докато само се разхождате и запознавате няма лошо да има още един в картинката. В момента, в който има цунки-гунки естествено, че ще станеш "ангажирана" за неизбрания.
Виж целия пост
# 8 286
Що па да е само манджа?
Може да е в хубав ресторант, пиано бар, може да се поговори, да се потанцува, ама на вас в главите ви е само връзването на връзки Simple Smile
Има и други удоволствия на този свят, освен да спиш и да се ожениш за всяка, с която изкараш приятно 2-3 часа в ресторант.
Само внимавайте, да не стане така, че да не ви приемат повече в този ресторант Simple Smile
Виж целия пост
# 8 287
TeoYo, на никой не му пука, ако си се познала в описанието от предния ми пост, само къде не разбрах каква би била причината да излезеш с някой, към който имаш незначителен (или никакъв) романтичен интерес, а знаеш, че той има такъв?

Надявам се, че не си от тия, които вярват, че интереса магически ще се появи внезапно, ако изначално го няма никакъв, а и обикновено тези, които имат слаб или никакъв интерес към някой, обикновено винаги имат нещо друго по-интересно за вършене. Освен ако наистина нямат какво друго да правят.. Grinning
Виж целия пост
# 8 288
Ох добре, че минах етапа със срещите в ранните си 20 години. Тогава и една бира в парка се броеше за среща... То сега много сложно станало.. па вечери, пък кой да плащал, пък кой какво очаквал.. тегава работа. Дано не ме зареже мъжО, че няма се оправя с такива напрежения Joy
Виж целия пост
# 8 289
Ох добре, че минах етапа със срещите в ранните си 20 години. Тогава и една бира в парка се броеше за среща... То сега много сложно станало.. па вечери, пък кой да плащал, пък кой какво очаквал.. тегава работа. Дано не ме зареже мъжО, че няма се оправя с такива напрежения Joy

Тамън и аз за тва си мислих. Хубаво, че минах през тия работи до средата на 20-те, че сега като гледам доста са се усложнили нещата... Simple Smile
Виж целия пост
# 8 290
Те и тогаз бяха сложни, ама борехме вятърните мелници.
Сега съм твърде стара за тоя шит.
Виж целия пост
# 8 291
Колко хубаво би било мъжете да проявяваха повече романтика и търпение (романтика не в класическия смисъл, аз не я харесвам попринцип). Да ухажват една жена, да се разхождат с нея, да ходят на кафе, на ресторант, на кино, на театър.. Е, така без веднага да очакват да се случи нещо. Чувала съм мъже да казват "Кво ще се занимавам да я водя там и там, по-добре да станат нещата веднага, да не се мина". Някак интересът им да е насочен към една конкретна жена, въпреки морето от избори които имат. Но много от тях ги мързи да се помръднат, пък камо ли да ухажват жена.
Виж целия пост
# 8 292
Пък и като знаят, че тя излиза с още трима и прави кастинг, хептен няма да го направят. Wink
Виж целия пост
# 8 293
Пък и като знаят, че тя излиза с още трима и прави кастинг, хептен няма да го направят. Wink
Колкото повече, толкова повече.
Мечо Пух. Grinning
Виж целия пост
# 8 294
На мен малко ми липсват тези трепети. Да се нагиздиш, да излезеш, тръпката какво ще излезе. Малко както когато отваряш киндер сюрприз. А и чудесен повод да пробваш някое ново заведение. Сега, с две малки деца, си спомням с лека носталгия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия