ФЕВРУАРИ наближава вече,още толкова остава,за да гушнем малкото човече!

  • 12 411
  • 301
# 240
Вярно, че малко станахме всезнайки, но ще разкажа какво беше при мен, пък който се познае, може и да е от помощ. Мен ме болеше силно в една точка, прорязващо за около 10-20 секунди. И после отминаваше. Показах на лекарката точно къде ме боли и описах как и тя се засмя и каза, че е бебо. Иначе изобщо не са ме боляли бъбреците, но ми откриха бактерии в урината и лекарката много ме мъмри, че не съм пила достатъчно вода. Каза, че трябва да пия по 3 литра и заплаши с антибиотици ако не слушам. Та сега локам вода като камила. Надявам се да съм помогнала.
Приятен ден ви желая.
Виж целия пост
# 241
Ето това намерих тук
и тук

Но нищо не прави на своя глава, ако се съмняваш че магнерота ти помага консултирай се с лекаря ти отново по този въпрос, това което ти пускам е само инфо.  bouquet

Направо ще се гръмна !!!!!! Не мога да повярвам от 3-4 дни ( от аккто са ми проблемите  ,ако щете ми вярвайте умирам за банани!!!! А те съдържали магнезий. Аз не бях привърженичка на твърдението, че организмът си знае от какво има нужда, но явно е така. Така де от къде организмът ми знае, че в бананите има магнезий , ей туй недоумявам.   Joy Сложна работа е това човешкия организъм , особено на бременната. А сега бегом към пазара - за бабани и лешници Wink
Виж целия пост
# 242
...Иначе изобщо не са ме боляли бъбреците, но ми откриха бактерии в урината и лекарката много ме мъмри, че не съм пила достатъчно вода. Каза, че трябва да пия по 3 литра и заплаши с антибиотици ако не слушам. Та сега локам вода като камила. Надявам се да съм помогнала.
Приятен ден ви желая.

На мен на последното изследване също ми откриха бактерии в урината и лекарката препоръча да се направи второ изследване, но с първа урина, да не би да е външно замърсяването. Каза ми, че ако и вторият път има, тогава ще се мисли за лечение. При второто изследване нещата си бяха съвсем наред и нямаше нищо.
Виж целия пост
# 243

[/quote]

Направо ще се гръмна !!!!!! Не мога да повярвам от 3-4 дни ( от аккто са ми проблемите  ,ако щете ми вярвайте умирам за банани!!!! А те съдържали магнезий. Аз не бях привърженичка на твърдението, че организмът си знае от какво има нужда, но явно е така. Така де от къде организмът ми знае, че в бананите има магнезий , ей туй недоумявам.   Joy Сложна работа е това човешкия организъм , особено на бременната. А сега бегом към пазара - за бабани и лешници Wink
[/quote]
И аз през последните две седмици се скъсах да ям банани.Все те са ми пред очите . Дори се бях замислила от къде тази моя мания точно за банани newsm78. А то къде била причината Naughty
И наистина откакто ям по 2,че и 3 банана на ден , стягането на корема намаля значително Laughing
Виж целия пост
# 244
Добро утро момичета,

Синьо щъркелче за мен ако може, wish. Минах феталната вчера при д-р Димитрова във Femina. На нашия младеж всичко си му е наред - все още вървя 1 седмица назад, но моята лекарка ми каза, че това може да се дължи на малкото килограми, които съм наддала до сега, така че за сега си оставам февруарка, пък Мартинчо може и мартеничка да ми донесе  Simple Smile
Половинката пръв видя "атрибутите" на младежа.  И двамата се бяхме настроили за девойка, но като го видяхме как мърда младежа и колко е хубав, сме единодушни - важното е, че е добре. Нашите много се радват, защото в моя род преобладават момичетата и сега ще разбием матриархата  Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Добро ви утро и от мен!
Аз от вчера имам някакво притискане от ляво, под гърдите, но още по- в ляво CrazyМай се пада по реброто отстрани. Като поседна малко отшумява- сигурно притискаме нещо, някой с подобно оплакване?
green_dawn , честито ти мъжле. Разкажи как мина прегледа, в колко часа беше и как се държа д-р Димитрова? Сега ми изплува...нещо, понеже аз съм на 11.10 и май сънувах, че съм при нея, но понеже съм чувала противоречиви мнения, някак съм под напрежение.
Хубав петъчен ден, желая на всички!
Виж целия пост
# 246
Момичета да ви пита нещо, освен че гърдите ми са като на секс бомба огромни и не ми е много приятно да бъдат докосвани вчера мъжа ми откри че зърната са ми станали огромни, като се загледах направо ужас, не самите зърна ами това около тях кафявото (аз малко неграмотно ама не знам как се казва  Embarassed) и се чудя нормално ли е. А си мисля че още ще расте не ме боли мажа се ама то се разраства, да ходя ли на лекар ???
Виж целия пост
# 247
И при мен е така, но мисля, че няма за какво да се притесняваш. Бях чела, че зърното се увеличава, става по- тъмно, а при мен си е ареолата (така се казва това тъмното о/о зърното- ако греша поправете ме), което се е уголемило. Освен, че е странно като го погледнеш, мисля, че няма нищо страшно -надявам се!
Виж целия пост
# 248
Брей това с бананите май е всеобщо ... Simple Smile
Аз от година сигурно не бях се сещала за банани а сега само се тръшкам за бананче. Даже мъжа ми намери едно място, където са точно такива каквито ги харесвам - големи, светложълти и не от хлебните, а от другите ... Мислех, че случайно съм се сетила за бананчета, а то какво било! Simple Smile

green_dawn , честито ти малко юначе! Simple Smile Отивам да ти сложа щъркелчето на първа страница. Simple Smile

За зърната - моите и те пораснаха. Ареолите не ми прави впечатление да са пораснали, ама зърната ... И едни такива щръкнали стоят. Simple Smile Ако не бяха толкова чувствителни на докосване сигурно щеше да е много секси! Wink
Като стана въпрос - как сте със секса?  Embarassed
Виж целия пост
# 249
Добър петъчен ден и от мен февруарки!! Hug
green_dawn честито ви мъжленце!!
При мен историята със зърната и ареолите е същата като при вас и мисля ,че точно така трябва да бъде! Зърната да наедреят, а ареолите да се оголемят!Така бях чела!!
За секса,аз съм със серклаж и много внимаваме,но пък имам желание, и то по-вече от колкото предния месец!!
Виж целия пост
# 250
Оххх секса е голям проблем при нас
аз съм акто разгонена хвърчат хормони яко чак и разни порно сънища сънувам а
мъжа ми хич неще да не направел нещо на детето и как то си седяло в корема пък той ще прави секс и разни такива та е успех ако успея на една две седмици да го склоня
иначе караме на френска то не се трае иначе   Blush
Виж целия пост
# 251
Цитат
Като стана въпрос - как сте със секса? 

Никак Embarassed, а уж казват, че се покачвало либидото. Лъжци, а аз така се надявах...
След прокървяването, което получих много се пазим. Имаше един период, в който страшно много исках, ама като се започне и нещо се разваля. Мисля си, че не ми е удобно, че притискаме корема, че се стягам и ме е страх от контракции. А не е имало проблем след това,но...
Завиждам ви благородно, че имате мерак поне... smile3501
Виж целия пост
# 252
Честито момченце, green_dawn !

Ареолите и зърната и при мен са се уголемили, това е нормално. Добрата новина е, че след спиране на кърменето си възвръщат предишния вид  Wink
За секса-и при двамата положението е "иска ми се, но не ми стиска", така че практикуваме алтернативни методи  Grinning
Бебокът нещо го мързи и се обажда предимно късно вечер. Нощна птица, като мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Момичета,колко килограма сте наддали. Аз съм наддала 4кг и то само на корем видимо. Има ли някакви норми по месеци относно килограмчетата. Откакто ми казаха,че имам конракции и пия магнерод намалихме сексуалните подвизи и не сме го правили от няколко  дни. Дали е опасно самото възбуждане и дали можем да правим секс без проникване или пък точно възбудата може да предизвика контракциите?Исках да питам и друго - какво влияние оказва минерална вода върху бременната.Ходя на плуване в минерален басейн и се чувствам страхотно след това, но не мога да намеря информация полезна ли е минералната вода или не толкова Laughing
Виж целия пост
# 254
Уф, само аз ли съм се повредила в обратна посока, по отношение на секса. Много кофти...
Казват, че оргазма може да предизвика контракции, допира до зърната, но за самата възбуда незнам, предполагам, че също може.
Petrova_ , струва ми се, че някъде в общата тема, бъдещи и настоящи мами имаше нещо за минерални бани и бременност, но не помня въобще къде го гледах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия