От кой сироп за кашлица сте доволни?

  • 223 914
  • 32
# 30
хустагил
Виж целия пост
# 31
за обикновена кашлица- Стодал
за влажна с хрипове- Флудитек
Виж целия пост
# 32
В момента имам Хустагил - май не е лош, Стодала децата не го харесват, а за мен ефектът е много слаб, но при най-упорити кашлици ми е помагал най-много Бромхексин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия