От кога давате сухари?

  • 5 693
  • 27
# 15
след седмия месец с попарката , за гризкане не давам твърдо е ,предпочитам обикновени бисквити
Виж целия пост
# 16
Когато  започнах супите и попарата в 7 месец,а за гризкане давам коричка хляб.
Виж целия пост
# 17
Към 10 месец.Купувам пшенични на Пападополус Peace
Виж целия пост
# 18
Сухари давам от 6,5 месеца. "Papadopolus"
А за гризане обикновени бисквити smile3521

И сухари давах за гризане, и коричка хляб - много му харесваха  Hug
Виж целия пост
# 19
От 7 месец-от както започнахме да папаме попара  bouquet
Виж целия пост
# 20
... За гризкане съм давала коричка хляб, бисквити Закуска.
Сухара съвсем не е подходящ за тази цел обаче. На мен ми се разранява устата като ям, а на бебе предполагам още по-зле.

Съгласна съм. Аз затова не обичам да гриза сухари  Simple Smile И малката не ги иска. Виж, бисквити тъпче като невидяла.
Виж целия пост
# 21
С попарата, на 9 м. и няколко дни. Купувам Елит.
Не съм давала сухар за гризкане, не мисля, че е подходящ.
Виж целия пост
# 22
От седмия месец Peace
Виж целия пост
# 23
Преди два дни пробвах да дам на Валето попара и не я иска, вече почна 9-я месец и още е основно на кърма и 1-2 пъти дневно и АМ, иначе като му размазах върху сухарчето обезсолено сирене гризка и му хареса много, но не иска попара, днес пробвах и му направих грис, изяде едва 20-30 грама и пак искаше да суче... И започнах да му слагам сухар в зеленчуковото пюре и му хареса много, най-важното е че след това искаше да яде чак след 3 часа, че иначе с кърмата кара максимум 2 часа... и все е гладен, но не защото нямам кърма като количество, явно не го засища вече...
Виж целия пост
# 24
За пръв път - на осем месеца и половина, ръжени на Пападополус, в зеленчуковото пюре. За гризкане нищо не съм давала.
Виж целия пост
# 25
Някъде към 8 месеца започнах да давам. В началото си го правех сама - от домашен ръжен хляб. По- късно почнах да купувам от ръжения на Пападополус.
Виж целия пост
# 26
От както давам попара  Grinning някъде към 8 месец, а относно гризкането според мен сухари не стават за гризкане, тъй като са доста твърди и освен че много лесно могат да се задавят, също и могат да си наранят венците с тях ! Има хиляди видове бисквити и солети, които спокойно може да заместят сухарите !!!
Виж целия пост
# 27
Опитах да и дам попара преди седмица, но уви - не я иска. Кипух Пападополус. Иначе за гризкане ми се струват твърди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия