Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 61/ В очакване на +18

  • 23 789
  • 741
# 405
Всички разбраха какво стана, но СЕМ - Турция не може да ги глоби, защото няма за какво Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 406
Разбрахме че Еда и Серкан са ссе разделили
Ч ете никога не са били заедно та да се разделят
Може и така да се каже, но трябва да си глупад да си мислищ че не са заедно

Отивам да слагам децата да спят
Виж целия пост
# 407
Мразя те , Серкан Болат. И, всъщност теб не може да те докосва ниокй освен мен.
Не чу ли, че каза " и всички луди по баклавата ти в бг-мама" 😆😆

Магийке, къде беше горещо бе 😆 Те  бяха като две кученца, които си играят на тревата 😆
Само за тази снимка, която mi_si сподели сега, може да се каже нещо по нея 😆
Виж целия пост
# 408
Много кратко беше. 😕 Някак си претупано. Имам чувството, че във фрага видяхме повече. Дано качат по-сосна сцена онлайн. Wink

Но много ми хареса как Еда постави на място Балджа. Хареса ми и, че си признаха, че се ревнуват. И нещо важно - разбрахме, че дори натровен, Серкан Болат вдига парашута. Евала! Потентен мъж. 😅🤘🏼😅
Виж целия пост
# 409
Налбантова, може и моето въображение да е помогнало да си представя една по-нажежена обстановка 😂
Виж целия пост
# 410
май за финала остава Еда да проникне в касата на бабата...
Виж целия пост
# 411
Виж целия пост
# 412
mi_si Сашо "бела роза" ли каза 😆😆😆

Финал май не сме видяли във фрага, както и предния път.
Очаквам, че за финал ще е как Серкан разбира за съпугата на принца.
Виж целия пост
# 413
Ох имам чувството, че Алекс ще признае любовта си към Сейфи JoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 414
с тейзи ААА изоставиха линията Ферит - Джарен...
Виж целия пост
# 415
И аз се чудя Сашо за кой/я синеок/чка говори Joy
Виж целия пост
# 416
Revolving Hearts



Кралят Wink

Виж целия пост
# 417
Обзалагам се къде гледате "Краля" 😆😆😆😆😆
Виж целия пост
# 418
Балджа се закача с Еда, че щяла да ходи със Серкан в Париж. Според Серкан, той щял да ходи сам
Виж целия пост
# 419
Балджа се закача с Еда, че щяла да ходи със Серкан в Париж. Според Серкан, той щял да ходи сам

АхЪ ,че си и вярва ....Балджа ще му е баш пилота .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия