Хитринки за всякакъв случай - 26

  • 57 487
  • 773
# 300
Относно петната от кръв -днес ми се наложи да изпера такова.
Напръсках със спря против петна от ДМ и пуснах в пералнята.
Всичко беше изпрано без проблем.
Виж целия пост
# 301
Аз ги пера с Чисто за петна.
Виж целия пост
# 302
Здравейте, според вас дали мога да избеля с Белина тъмни щори ден и нощ?
Виж целия пост
# 303
В смисъл, от тъмно сиви например да станат бели? Не мисля, че ще стане добре. Изкуствените материи не избеляват, памукът избелява, но на петна, конците по шевовете също няма да избелеят.
Виж целия пост
# 304
Здравейте, според вас дали мога да избеля с Белина тъмни щори ден и нощ?
Ако искаш от тъмни да станат бели -няма да стане .
Виж целия пост
# 305
Здравейте, дайте идея как да направя отново снежно бяло едно вече сивеещо,даже на места жълтеещо бяло пухено яке. Материята е някаква изкуствена. Или как да се боядиса в тъмен цвят, питала съм в едно химическо, казаха,че не може заради перата.
Виж целия пост
# 306
Здравейте, дайте идея как да направя отново снежно бяло едно вече сивеещо,даже на места жълтеещо бяло пухено яке. Материята е някаква изкуствена. Или как да се боядиса в тъмен цвят, питала съм в едно химическо, казаха,че не може заради перата.
Изпери го с качествен ПРАХ за бяло на 40 градуса . Добави и избелващо прахче .  Програмата трябва да е Дълга .
Виж целия пост
# 307
Здравейте, дайте идея как да направя отново снежно бяло едно вече сивеещо,даже на места жълтеещо бяло пухено яке. Материята е някаква изкуствена. Или как да се боядиса в тъмен цвят, питала съм в едно химическо, казаха,че не може заради перата.
Опитай да премахнеш жълтеещите участъци със Сано спрей за петна. Следвай инструкциите относно петната, а след това го напръскай цялото равномерно и го изпери на препоръчителните градуси.
С този препарат съм чистила успешно пожълтяло под мишниците на бели и цветни дрехи, петно от кръв по матрак, петна от мазнина и тн.
Виж целия пост
# 308
Имам картина с дървена рамка, по която има драскотини. Рамката е по-тъмна, а драскотините съответно стоят светли. Как мога да ги залича? Дали е възможно с някакви лакове за дърво?
Виж целия пост
# 309
С байц за дърво ще изравниш цвета и отгоре може лак, може и без лак.
Виж целия пост
# 310
Виждала съм маркери за дърво
https://praktiker.bg/bg/Markeri/MARKER-ZA-D%C3%A0RVO-GUBRASTIK-GUBRA/p/440186
Виж целия пост
# 311
Имам картина с дървена рамка, по която има драскотини. Рамката е по-тъмна, а драскотините съответно стоят светли. Как мога да ги залича? Дали е възможно с някакви лакове за дърво?
Детски  пастели имате ли у вас?
Виж целия пост
# 312
Драскотини по дърво се натъркват с орехова ядка и следите се заличават.
Виж целия пост
# 313

Имам два различни маркера, пробвах и с двата цвята, но не стои добре, личи си.

Благодаря и за другите съвети, ще опитам. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 314
Здравейте. Ползвали ли сте фолио за мебели? Добре ли изглежда с него?  Еднокрилен гардероб, но в различен цвят, ще бъде преместен и трябва да си пасне с останалите мебели. Дали това е вариант?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия