"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 077
  • 746
# 315
В Гърция бяха на Порто Карас, Ситония. В Румъния - Букурещ и Констанца (където ще строят новия хотел уж). Аз не съм ходила, но едва ли е фалшива локацията, нали румънците си ги знаят.
Виж целия пост
# 316
Не е фалшива локацията. Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Ходила съм в Констанца и съм се разхождала край Казиното, изградено на крайбрежната алея на морето през далечната 1910 година. Сградата в момента се реновира, защото наистина е красива. Извън функционирането й като казино, впечатление ми направи една интересна историческа ситуация. През 1914 година руският император и семейството му се срещат с румънския крал в казиното на Констанца. Бъдещият крал на Румъния Карол Ii тогава е на 21 година, а руската принцеса Олга Романова е на 19 години и се обсъжда брак между тях. Олга обаче била против планираната женитба с принц Карол, защото той бил известен като плейбой. Женитба няма, а след 4 години принцесата е убита с цялото руско императорско семейство от новата съветска власт. Та тази ситуация ме замисли - за грешките, които евентуално правим, вземайки едно или друго решение.
А в Букурещ съм ходила много пъти,  просто на разходка, защото съм на 180 км. до там. Любима дестинация ми е. Препоръчвам.Има разкошни паркове с езера. Красиви сгради. Широки булеварди. Много европейски град.
Виж целия пост
# 318
На мен Букурещ ми се стори като едно село пред София, а това впечатление не е щото съм голяма родолюбка. И ме дразни как всичко изкопирали от Париж, и те като македонците искат да бъдат, ама не са. С много полюсни впечатления останах от там. Толкова сме си близки на Балканите, всички сме комплексирани...
Виж целия пост
# 319
На мен Букурещ ми се стори като едно село пред София, а това впечатление не е щото съм голяма родолюбка. И ме дразни как всичко изкопирали от Париж, и те като македонците искат да бъдат, ама не са. С много полюсни впечатления останах от там. Толкова сме си близки на Балканите, всички сме комплексирани...

Преди 2 години ходих аз - старички и мръсни бяха автобусите в градския транспорт и нямаха климатици лятото.
Виж целия пост
# 320
Аз съм ходила в Букурещ само веднъж, и то за ден. Като тук си е, обаче всичко им е голямо - и панелките, и задръстванията, и полуразрушения соц мастодонт. Вечеряхме с приятел на ММ, местен. Кварталната пицария се оказа на 3 етажа с детски кът 100 квадрата😂
С удоволствие бих отишла пак на туризъм, но без да шофирам, някакъв кошмар е.
Виж целия пост
# 321
Каква е историята на Щефан, Лео и Чезар?
За какво го търсят и питат за него?
Виж целия пост
# 322
Ох, Тити е такава лисица. Как се присламчи за Рокси и сега враговете му ще го лекуват. Но ме изкефи как закопа и Щефан и Лео и те гледаха изумени. Joy
А Далия се оказа много опасна. Но съм съгласна с нея, че не може да се има доверие на преценката на Влад.
Виж целия пост
# 323
Интересно какво ще направи Тити с Влад, след като вече видя надписа Елиза ....
Виж целия пост
# 324
О, Тити няма да остави това с Влад току-така. Ще се опита да намери максимално много информация какво общо има Влад с Елиза. Той не може да върже още, че Влад е Адриан, в това съм сигурна.
Виж целия пост
# 325
Тити е много готин - как гледа невинно понякога, а друг път е хитър и зъл - актьорът е страхотен! А персонажът е велик манипулатор 😂
О, Тити няма да остави това с Влад току-така. Ще се опита да намери максимално много информация какво общо има Влад с Елиза. Той не може да върже още, че Влад е Адриан, в това съм сигурна.
Според мен той вече разбра, че Адриан е Влад, но не се знае как ще използва тази информация 😉
Виж целия пост
# 326
Много хубаво играят...сцената у дома на Елиза и всички + Тити беше един път Simple Smile

Не вярвам, че още е навързаб всичко Тити...и как пък тоя надпис стои след 4 ли 5 години? Па и той отиде в тая стая и нищо не се е променило...? Пак тъпотии, ма нищо.
Виж целия пост
# 327
Довечера ще има много много драма ...
Виж целия пост
# 328
Много хубаво играят...сцената у дома на Елиза и всички + Тити беше един път Simple Smile

Не вярвам, че още е навързаб всичко Тити...и как пък тоя надпис стои след 4 ли 5 години? Па и той отиде в тая стая и нищо не се е променило...? Пак тъпотии, ма нищо.
Точно това си помислих и аз ..Счупено огледало , кървав надпис , който стои години . Влад се нарязал , свалил старото огледало , написал Елиза ,  после сменили огледалото пък оставили надписа . Не добре измислено от сценаристите , ама хич .
И Тити , надмина Херлок Холмс в намирането на улики Satisfied
Виж целия пост
# 329
Не ми казахте /тия дет са почнали отначало да гледат/ за какво Щефан и сие търсят Чезар?

Там пък с него и Делия ми е тъмна и кървава...пълна каша.Не схващам схемите им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия