"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 075
  • 746
# 345
А какво стана с писмото от лелята на Елиза до Мария? Тиби  даде ли го на някой? Кога ще каже на Влад?
Тиби го прочете и го прибра. Повече не е споменавано за него.
Виж целия пост
# 346
Едни такива недомислени неща започват да ме дразнят. Като писмото от лелята, Тити пък ще търси  следи в стаята на Влад, която е била почистена 2143789 пъти от тогава. И как пък се сети да махне огледалото...
Чакам момента Влад да разбере за Матей.
Но не помня как и кога беше.
На Чезар историите ми бяха скучновати и в оригинала.
ПП сега ще ми кажете, не гледай. Лео ли ти пищов на челото.
Но как! Като това е първият! сериал, който ММ следи, че даже понякога говори на актьорите. 🤣
Виж целия пост
# 347
А какво стана с писмото от лелята на Елиза до Мария? Тиби  даде ли го на някой? Кога ще каже на Влад?
Тиби го прочете и го прибра. Повече не е споменавано за него.
Обещах да не издавам 😜😜😜
Скрит текст:
ще го даде на Чезаре, а той ще го изгори, за да не се знае
Скрит текст:
Виж целия пост
# 348
Вторият скрит текст при мен нищо не се вижда...
Само при мен ли?
Аз искам подсказки.
Виж целия пост
# 349
Вторият скрит текст при мен нищо не се вижда...
Само при мен ли?
Аз искам подсказки.
Няма втори - сложила е два пъти [ spoiler]  и накрая [/ spoiler]
Виж целия пост
# 350
Вторият скрит текст при мен нищо не се вижда...
Само при мен ли?
Аз искам подсказки.
Няма втори - сложила е два пъти [ spoiler]  и накрая [/ spoiler]
Нещо тези скритите не ги мога! Докато се науча...и то сериала ще свърши
Виж целия пост
# 351
Само аз ли се съмнявам в Делия и си мисля, че има роля в смъртта на синовете на Чезар, за да остане всичко за дъщеря и?
А Елиза е такава студенокръвна кучка. Даже и сина си се чудя дали обича, като гледам колко се грижи.
Виж целия пост
# 352
Тоя дето упоиха не се ли срещаше а Делия и я информираше?
Що им е?
Виж целия пост
# 353
Само аз ли се съмнявам в Делия и си мисля, че има роля в смъртта на синовете на Чезар, за да остане всичко за дъщеря и?
А Елиза е такава студенокръвна кучка. Даже и сина си се чудя дали обича, като гледам колко се грижи.
И аз си го помислих 😉
Виж целия пост
# 354
И аз си помислих това за синовете на Чезар.
Виж целия пост
# 355
Очаквах тоя повече екшън за Влад...ама не.
Някой тук ме подведе Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Много неубедителна изкуствената кома на бащата.
Виж целия пост
# 357
Да, изкуствената кома е принудителна и от нея само лекар може да извади пациента. Но предполагам, че е неточен превод 😉
Виж целия пост
# 358
И аз мисля, че са се объркали с превода.
Виж целия пост
# 359
Да, изкуствената кома е принудителна и от нея само лекар може да извади пациента. Но предполагам, че е неточен превод 😉

Не само това, трябват и системи за поддържане на дишането/жизнените функции
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия