"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 073
  • 746
# 375
Не разбрах , как така маша за отмъщение ?
Т.е той да излезе срещу Йордаке ли ?
ми инак за какво му е?  Живо оръдие за отмъщение.
Виж целия пост
# 376
Аз да попитам гледалите Езел там във финала ако правилно разбрах:

Скрит текст:
Щефан и Лео хванаха Чезар и Лео нещо го обвиняваше, че са го изоставили, за да си живеят в голямата им къща и т.н т.е Лео син на Чезар ли се оказва? Ако е вярно как се жени за дъщеря му тогава т.е тя не е ли негова сестра?

Стига бе, наистина ли така ще стане??

Това пък най-малко очаквах!!!
Виж целия пост
# 377
И аз така разбрах, че ще използват Влад в плана на Чезар за отмъщение срещу Йордаке.
Обаче да видим как ще се развият нещата, защото ми се струва, че у Влад Чезар открива и изгубените си синове - там има и бащински чувства според мен.
Виж целия пост
# 378
vaflichka, не
Скрит текст:
Това, беше преди затвора - турските Адриан, Лео и Щефан бяха сгащили бащата на Щефан, който го бил изоставил, и Адриан му каза, че сега те са неговото семейство

Но не е сигурно, че тук ще има същото / доколкото разбрах там няма "Делия"/ Wink
Виж целия пост
# 379
Нещо тъпа ми беше серията...с постоянно мрънкащият баща и този дето го озвучава на бг е ужас!
Не мога да вдяна за схемата...сега този с коня като разказва за Чезар и жена му какво ще постигнат с тоя план?
То как да вденеш,като нищо не се разбира.
Позволявам си да разкажа за Езел,защото явно тук сценарият е друг./ще пиша румънските им имена/
Целта на сцената беше,че търсят слабото място на Чезар.Този с коня им даде и писмо,което Чезар е писал в затвора до жена си след смъртта на синовете си и от което разбират,че има и дъщеря.
И така...,нататък няма да разказвам Mr. Green,за да е интересно,макар че явно нещата не са едно кък едно.Дори изграждането на образите е различно и,съответн,усещането за тях-също.
Виж целия пост
# 380
Влад - сезон 2, епизод 10    директен линк
 
Виж целия пост
# 381
Понеже вчера пропуснах за малко няколко кадри, бихте ли ми казали какво сподели Елиза с бащата на Андриян, като го помоли да не казва на никого - може би че Матей му е внук?
Виж целия пост
# 382
Да, точно това.
Каза му като отиде при Адриан да му каже, че има син- Матей, но го помоли да не казва на никой.
Петре се зарадва, че има внук и рЕзко му дойде желанието за живот.
Виж целия пост
# 383
Даже не ми се коментира серията...нещо ме ядосват.Фантасмагории на корем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 384
Аз, да ви питам нещо, не е важно за сериала, но мен ме гложди.
Номера на колата на Тиби не е ли български? Струва ми се, че са Р.... РК (т. е. Русе) или нещо такова, и на други коли съм мяркала май български, но неговата я дават най-често.
Виж целия пост
# 385
Да, българска е .
Има и българска винетка.

Все пак нали са мутри...
Виж целия пост
# 386
Преди време / не знам дали още / румънците масово регистрираха тук колите си - по-малко данъци, такси...Wink

Юлия много ми допада с рокаджийската си визия Wink
Виж целия пост
# 387
Много ми е грозна на мен Юлия.
Ужасни зъби и особено акцентират с това червило.

Но пък си приляга идеално на ролята за бунтарка.

Карла наистина ли толкова бързо забременя от Щефи?
Виж целия пост
# 388

Карла наистина ли толкова бързо забременя от Щефи?
То, това май е номер, по поръчка на Влад. Мисля, че изобщо не е бременна.
Освен ако не съм "мигала" доста. Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Номер е...не е бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия