Опити за бебе

  • 6 022
  • 55
# 30
Ще го имам впредвити ще я направим и там , защото сме я правили в болница Селена  , ще се обърна към някоя от клиниките , благодаря ви

Ние преди няколко дни посетихме репрудоктивен специалист в Пловдив. Той ни насочи към няколко болници, в които правят разширена спермограма, една от тях е Селена.
Виж целия пост
# 31
Насочете съм към добър репродуктивен специалист и посете Доц.Русев в клиника Малинов. Това че хормоните са в норма ,неозначава че са идеални за забременяване. Успех и скоро да се похвалите
Виж целия пост
# 32
Здравейте, аз съм Ади на 35 г. , до момента не съм раждала, мъжът ми е на 33 г., има дете от първия си брак. Август месец миналата година сключихме брак и започнахме опити за дете. Септември в деня, в който трябва да ми дойде цикъла си направих тест за бременност и се появи втора бледа черта. 8 дни по-късно получих болки сякаш ми идва цикъла (аз винаги съм имала болезнен цикъл, винаги бия болкоуспокояващо, а като по-малка дори съм повръщала от болка, нямам съсиреци), видях, че имам и зацапване. Веднага отидохме в болница бившата Тина Киркова. Ужасно отношение, но това е друга тема.  Там ми казаха, че не съм бременна, питаха ме дали си нося теста. След това ми обясниха, че може би съм имала куха бременност ли или нещо подобно. Не ми назначиха никакви изследвания. Нямах нещо рязлично в цикъла. След това продължихме да правим опити и не става и не става. Февруари началото отидох на профилактичен преглед. Доктор Ташков в Надежда ми каза, че всичко ми е наред. Питах го какво да пия, той ми каза, че може да започна фолиева киселина. Още не съм я започнала. Също така ми каза, че в момента нямам доминантен фоликул най-вероятно ми е минала овулацията, което беше странно, тъй като цикъла ми беше свършил преди 5-6 дни. Докторът каза, че този месец най-вероятно няма да стане и така и стана. Няма бебе. По принцип съм здрава, с доста силен имунитет, но съм обременена родствено с рак на гърдата. Дори самата аз съм оперирана няколко пъти от фиброаденоми. До момента не съм боледувала от кисти, гъбички и т.н. Цикълът ми е горе долу редовен. Изпращам ви в месеците на кои дни ми е идвал.
Септември на 18-ти
Октомври на 21-ви
Ноември на 25-ти
Декември на 26-ти
Януари на 23-ти
Февруари на 24-ти

Смятам овулацията си с календар от телефона. Правим секс с мъжа ми всеки ден от овулационния календар, но аз веднага се мия и ходя на тоалетна (бях чела някъде, че трябва да си вдигна краката и да стоя така или да не правим секс в поза аз да съм отгоре и т.н - не изпълнявам тези неща, защото ми се струват неадекватни ).

След като ми дойде днес и много се разочаровах. В последния месец пих и много болкоуспокояващи - Оки, ибупром, тъй като имах болки в зъб. Четох, че и те влияят. Въпросът ми е как да забременея, как да си сметна овулацията и какво да правя?! Не искам да чакам до август да е минало 1 год и аз да старея и да не забременявам. Започвам да си мисля, че имам проблем, но никой не го вижда. Благодаря.
Виж целия пост
# 33
Здравейте, аз съм Ади на 35 г. , до момента не съм раждала, мъжът ми е на 33 г., има дете от първия си брак. Август месец миналата година сключихме брак и започнахме опити за дете. Септември в деня, в който трябва да ми дойде цикъла си направих тест за бременност и се появи втора бледа черта. 8 дни по-късно получих болки сякаш ми идва цикъла (аз винаги съм имала болезнен цикъл, винаги бия болкоуспокояващо, а като по-малка дори съм повръщала от болка, нямам съсиреци), видях, че имам и зацапване. Веднага отидохме в болница бившата Тина Киркова. Ужасно отношение, но това е друга тема.  Там ми казаха, че не съм бременна, питаха ме дали си нося теста. След това ми обясниха, че може би съм имала куха бременност ли или нещо подобно. Не ми назначиха никакви изследвания. Нямах нещо рязлично в цикъла. След това продължихме да правим опити и не става и не става. Февруари началото отидох на профилактичен преглед. Доктор Ташков в Надежда ми каза, че всичко ми е наред. Питах го какво да пия, той ми каза, че може да започна фолиева киселина. Още не съм я започнала. Също така ми каза, че в момента нямам доминантен фоликул най-вероятно ми е минала овулацията, което беше странно, тъй като цикъла ми беше свършил преди 5-6 дни. Докторът каза, че този месец най-вероятно няма да стане и така и стана. Няма бебе. По принцип съм здрава, с доста силен имунитет, но съм обременена родствено с рак на гърдата. Дори самата аз съм оперирана няколко пъти от фиброаденоми. До момента не съм боледувала от кисти, гъбички и т.н. Цикълът ми е горе долу редовен. Изпращам ви в месеците на кои дни ми е идвал.
Септември на 18-ти
Октомври на 21-ви
Ноември на 25-ти
Декември на 26-ти
Януари на 23-ти
Февруари на 24-ти

Смятам овулацията си с календар от телефона. Правим секс с мъжа ми всеки ден от овулационния календар, но аз веднага се мия и ходя на тоалетна (бях чела някъде, че трябва да си вдигна краката и да стоя така или да не правим секс в поза аз да съм отгоре и т.н - не изпълнявам тези неща, защото ми се струват неадекватни ).

След като ми дойде днес и много се разочаровах. В последния месец пих и много болкоуспокояващи - Оки, ибупром, тъй като имах болки в зъб. Четох, че и те влияят. Въпросът ми е как да забременея, как да си сметна овулацията и какво да правя?! Не искам да чакам до август да е минало 1 год и аз да старея и да не забременявам. Започвам да си мисля, че имам проблем, но никой не го вижда. Благодаря.

Здравей! Ако искаш можеш да си вземеш тестове за овулация, ще ти бъдат полезни!
Виж целия пост
# 34
Тъй като не съм наясно, кога се правят?

Здравейте, аз съм Ади на 35 г. , до момента не съм раждала, мъжът ми е на 33 г., има дете от първия си брак. Август месец миналата година сключихме брак и започнахме опити за дете. Септември в деня, в който трябва да ми дойде цикъла си направих тест за бременност и се появи втора бледа черта. 8 дни по-късно получих болки сякаш ми идва цикъла (аз винаги съм имала болезнен цикъл, винаги бия болкоуспокояващо, а като по-малка дори съм повръщала от болка, нямам съсиреци), видях, че имам и зацапване. Веднага отидохме в болница бившата Тина Киркова. Ужасно отношение, но това е друга тема.  Там ми казаха, че не съм бременна, питаха ме дали си нося теста. След това ми обясниха, че може би съм имала куха бременност ли или нещо подобно. Не ми назначиха никакви изследвания. Нямах нещо рязлично в цикъла. След това продължихме да правим опити и не става и не става. Февруари началото отидох на профилактичен преглед. Доктор Ташков в Надежда ми каза, че всичко ми е наред. Питах го какво да пия, той ми каза, че може да започна фолиева киселина. Още не съм я започнала. Също така ми каза, че в момента нямам доминантен фоликул най-вероятно ми е минала овулацията, което беше странно, тъй като цикъла ми беше свършил преди 5-6 дни. Докторът каза, че този месец най-вероятно няма да стане и така и стана. Няма бебе. По принцип съм здрава, с доста силен имунитет, но съм обременена родствено с рак на гърдата. Дори самата аз съм оперирана няколко пъти от фиброаденоми. До момента не съм боледувала от кисти, гъбички и т.н. Цикълът ми е горе долу редовен. Изпращам ви в месеците на кои дни ми е идвал.
Септември на 18-ти
Октомври на 21-ви
Ноември на 25-ти
Декември на 26-ти
Януари на 23-ти
Февруари на 24-ти

Смятам овулацията си с календар от телефона. Правим секс с мъжа ми всеки ден от овулационния календар, но аз веднага се мия и ходя на тоалетна (бях чела някъде, че трябва да си вдигна краката и да стоя така или да не правим секс в поза аз да съм отгоре и т.н - не изпълнявам тези неща, защото ми се струват неадекватни ).

След като ми дойде днес и много се разочаровах. В последния месец пих и много болкоуспокояващи - Оки, ибупром, тъй като имах болки в зъб. Четох, че и те влияят. Въпросът ми е как да забременея, как да си сметна овулацията и какво да правя?! Не искам да чакам до август да е минало 1 год и аз да старея и да не забременявам. Започвам да си мисля, че имам проблем, но никой не го вижда. Благодаря.

Здравей! Ако искаш можеш да си вземеш тестове за овулация, ще ти бъдат полезни!
Виж целия пост
# 35
Тъй като не съм наясно, кога се правят?

Здравейте, аз съм Ади на 35 г. , до момента не съм раждала, мъжът ми е на 33 г., има дете от първия си брак. Август месец миналата година сключихме брак и започнахме опити за дете. Септември в деня, в който трябва да ми дойде цикъла си направих тест за бременност и се появи втора бледа черта. 8 дни по-късно получих болки сякаш ми идва цикъла (аз винаги съм имала болезнен цикъл, винаги бия болкоуспокояващо, а като по-малка дори съм повръщала от болка, нямам съсиреци), видях, че имам и зацапване. Веднага отидохме в болница бившата Тина Киркова. Ужасно отношение, но това е друга тема.  Там ми казаха, че не съм бременна, питаха ме дали си нося теста. След това ми обясниха, че може би съм имала куха бременност ли или нещо подобно. Не ми назначиха никакви изследвания. Нямах нещо рязлично в цикъла. След това продължихме да правим опити и не става и не става. Февруари началото отидох на профилактичен преглед. Доктор Ташков в Надежда ми каза, че всичко ми е наред. Питах го какво да пия, той ми каза, че може да започна фолиева киселина. Още не съм я започнала. Също така ми каза, че в момента нямам доминантен фоликул най-вероятно ми е минала овулацията, което беше странно, тъй като цикъла ми беше свършил преди 5-6 дни. Докторът каза, че този месец най-вероятно няма да стане и така и стана. Няма бебе. По принцип съм здрава, с доста силен имунитет, но съм обременена родствено с рак на гърдата. Дори самата аз съм оперирана няколко пъти от фиброаденоми. До момента не съм боледувала от кисти, гъбички и т.н. Цикълът ми е горе долу редовен. Изпращам ви в месеците на кои дни ми е идвал.
Септември на 18-ти
Октомври на 21-ви
Ноември на 25-ти
Декември на 26-ти
Януари на 23-ти
Февруари на 24-ти

Смятам овулацията си с календар от телефона. Правим секс с мъжа ми всеки ден от овулационния календар, но аз веднага се мия и ходя на тоалетна (бях чела някъде, че трябва да си вдигна краката и да стоя така или да не правим секс в поза аз да съм отгоре и т.н - не изпълнявам тези неща, защото ми се струват неадекватни ).

След като ми дойде днес и много се разочаровах. В последния месец пих и много болкоуспокояващи - Оки, ибупром, тъй като имах болки в зъб. Четох, че и те влияят. Въпросът ми е как да забременея, как да си сметна овулацията и какво да правя?! Не искам да чакам до август да е минало 1 год и аз да старея и да не забременявам. Започвам да си мисля, че имам проблем, но никой не го вижда. Благодаря.

Здравей! Ако искаш можеш да си вземеш тестове за овулация, ще ти бъдат полезни!
Зависи колко е дълъг цикъла ти. При нормален цикъл от 28 дни се правят някъде от 12 ден до 18,19 ден.
Виж целия пост
# 36
Насочете съм към добър репродуктивен специалист и посете Доц.Русев в клиника Малинов. Това че хормоните са в норма ,неозначава че са идеални за забременяване. Успех и скоро да се похвалите
Ами от ходене по лекари се оказа че имам висок прогестерон, и уж добрата спермограма се оказа чеее той няма нито един зрял сперматозоид, вече не знам към какъв лекар да се обърнем..на спермограмата не изслезна нищо освен време за втечняване, занесох я на гениколожката ми и просто я подметна и ми каза че дори и операция не би му помогнала
Виж целия пост
# 37
Здравейте мачета днес си правих тест за бременност и втората чертичка е бледа прилагам и снимка може ли да ми кажете според вас дали има бременност вече една година правим опити за бебе и да ми кажете след колко дни мога да го повторя отново
Виж целия пост
# 38
Ако на теб ти покажат такъв тест какъв ще бъде отговора ти?
Виж целия пост
# 39
Ако на теб ти покажат такъв тест какъв ще бъде отговора ти?
ами според мен е положителен но искам и второ мнение затова задавам въпроса си тук и след колко дни мога да повторя теста отново
Виж целия пост
# 40
Ами ето отговорила си си.
Виж целия пост
# 41
Ами ето отговорила си си.
след колко време мога да повторя теста отново
Виж целия пост
# 42
За пореден път повтарям едно и също! Кога е правен тоя тест? Колко дена ти е цикъла? Кога очакваш да ти дойде? Без тези отговори си приказваме празни приказки.
Виж целия пост
# 43
За пореден път повтарям едно и също! Кога е правен тоя тест? Колко дена ти е цикъла? Кога очакваш да ти дойде? Без тези отговори си приказваме празни приказки.
теста е правен днес на 30.10.2021г сутринта цикъла ми е на 27-28 дни менструацията ми е 3 дни този месец на 08.10.2021 ми беше последната менструация сега трябва да ми дойде на 04.11.2021.
Този месец и миналия месец септември след като ми свърши менструацията след това имам кафеникаво зацапване за 2-3
Виж целия пост
# 44
Имаш 6 дена до деня в който очакваш да ти дойде ....
Прочети указанията на теста и виж кога казват, че трябва да се направи теста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия