🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 4

  • 44 386
  • 735
# 450
Лили ето го.. продължава да ни пуска зарибявки .... трябва да помисля какво друго да си пожелая... това за бельото ми се струва че няма да ни огрее Joy

Добре де, може и бански... плажна екипировка... спално бельо... Много опции има. Stuck Out Tongue Winking Eye

==========================================
И вече се е натренирал и се прибира ... най-вероятно. Днес много ни глези. Клипче е, ама съм много босичка в свалянето на разни работи от Инстаграм.

Виж целия пост
# 451
Ето Джан от последните 24 часа.. Вижте колко сме благословени Joy

Да не пропусна и това чудо, на чудесата.. и него вчера ни го сервираха.. Heart Joy

Офффф тука как гледа.......


Ще има и още.. само почакайте! Joy Например втората реклама на De Cecco  .. Joy

П.с Няма да е зле и малко ново инфо за двата му проекта да излезе... а защо не и за трети.. Joy Нека да ни държат на газ - спирачки постоянно.. Joy Напрежението ако ни дойде в повече, ще се поддържаме една друга.. Joy
Виж целия пост
# 452
И Джано продължава със снимките...
Чатче с Умут.



Виж целия пост
# 453
Стори от Умут Wink

Истанбул - Рим
Нека няма човек, който да не тренира на моята линия



Малко превода куца, гледах го й на английски език, пак същото е Grinning Все тая, де...

Ех, момичета, днес ПатронЪТ много ни ощастливи! Най-готиния на света е, за дето споделя всичко това с нас и ни прави съпричастни! Heart Късметлийки сме си, спор няма! Wink
Виж целия пост
# 454
УФФФФФФ ................
на кака сладкото момче/мече .. с тези дръпнати усмихнати очички .. Heart Eyes Heart









Лили.. Ще продължава я.. аз какво ви разправям от одеве ...И ОЩЕ ЩЕ ИМА!! Joy Казах само почакайте..  Joy

П.с Ели в една секунда сме публикували/въздъхнали/възхитили/зачервили бузи.. по Зевса Joy Joy

Айде.. ИСКАМЕ ОЩЕ >> ОЩЕ >> ОЩЕ!! Joy
Виж целия пост
# 455
Гледайте какво става! Цепим секундата на две! Wear Watch Joy

Виж целия пост
# 456
Ама жена.. нали това съм допълнила/редактирала "П.с" в края на поста ми .. за секундата.. само се повтаряме като папагали с теб.. Тьойбе.. тьойбе.. Joy

Ето "П.с Ели в една секунда сме публикували/въздъхнали/възхитили/зачервили бузи.. по Зевса"

Ново П.с ..  Това е ..някакви вълни/импулси минават през нас Зевса като се показва ... да знаеш.. Joy
Виж целия пост
# 457
Цял ден не бях влизала, отварям и ... гледам Джан с две кобили. Mr. Green
Ама нищо де, нали е Джан. Joy
Виж целия пост
# 458
Грозде, ма жена, така като се редактираш не съм видяла Grinning Тоя Джан ни превърна в истински телеПАТКИ!

Профи, Joy
Виж целия пост
# 459
БОМБА!!! НОВО Стори!! Joy

https://twitter.com/pepitorres7/status/1359224327892201472

Айде вече припадайте... Joy
Аз съм така ..
Виж целия пост
# 460
Две кобилки ох шЪ падна JoyJoy
Предпочитам бялата и жребеца Джан.
Русата не ми е по вкуса.
Ясно е че нема ни пита за нищо колкото и да си драскаме.
Виж целия пост
# 461
Този човек ако мисли така да си споделя тренировките.. няма начин да доживеем за да гледаме Сандокана... Joy

Ама ми хареса как си потренира/употреби топката.. и накрая й заби един шут.. Баси гъзара... Точно така ще стане и с Блондито.. ако изобщо е ставало нещо де.. Joy

Виж целия пост
# 462
Въх, беее! Grinning Тоя Джано се опитва да ни умори днеска! Ама не се прави така, моето момче, като си умориш фенките, после кой ще ти гледа сторитата Grinning

Айде, аз пак почнах с упражненията! Покрай СандоДжан ще се научим на италиански, ще стегнем дупарите. Лошото е, че с това високо кръвно не знам докъде ще я докараме Grinning



Виж целия пост
# 463

Майко мила, колко съм невежа, никога не съм знаела колко предварителна подготовка трябва за една роля, отстрани изглежда толкова лесно - хоп, отиваш заснемаш няколко кадъра докато се получи и готово.
А сме още ехеееее съвсем в началото, кога е това Сандокана, а вече как се поти човека.
И аз се притеснявам как ще ни се отрази по-нататък тая подготовка, тия адски тренировки.
Удивлява ме. Евала на хъса, упоритостта,  волята, той явно от край време така си тренира, ама сега нагледно като видях, не мога да го осмисля, не мога да дойда на себе си... Възхищението ми нарастна хилядократно.
Много хубаво, че ни осведомява час по час какво прави и как тренира, но... мъчно ми стана бе,  тая роля ще ни измъчи Слънцето. Мен поне ме измъчи, пък само гледам някакви си клипчета ,частички.  Какво още има не ми се мисли.
Нямам припадащи човечета, животни, фигурки, нооо да знаете нямам думи. Възхитена, притеснена, как ще издържим не знам... Грозде казва, че заедно ще се поддържаме една друга, ама да видим кой на кого ще помага, че като гледам всички сме на едно дередже. Обичаме го, бе!!! Purple Heart Blue Heart Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 464
Ето го видеото и в Ютуб Nature Fire Nature Zap


https://youtu.be/GMUiTrCHyks

И аз почнах с тренировките... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия