🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 4

  • 44 386
  • 735
# 480
Нови Can Yaman Tudors Sunglasses







Виж целия пост
# 481
Днес пак сме на промоция със снимки Grinning Аз обаче още си чакам стори от банята... Rolling Eyes

Ей тука е убийствено красив! Heart Eyes Флюбих сА!



Виж целия пост
# 482




Can Yaman ⚔ Sandokan  







Скрит текст:

Ще се мре ви казвам!!



И още едно Стори от Зевса.. Joy

Виж целия пост
# 483
Днес отново са ни засипали със снимки-Грозде Hug Ели Hug,благодаря! Two HeartsTwo Hearts



Виж целия пост
# 484
Майко мила, каква красота, какви погледи какво чудо, как ни залива с разностранни снимки, луди станахме.
Аз романтични неща бях тръгнала да ви пиша, ама то ежеминутно тука се менят ситуациите, от инфарктни по-инфарктни, ще трябва да сменяме хапчетата с по-сериозни, казвам ви.
Ще си сложа аз романтичното нещо, пък като се поуспокоим всички, ще се върнем към него.

Ако знаеш как само те обичаме...❤️🔥🌞🌟🔥💖🤩 Изгоряхме
... Изгоряхме, момичета... по ей тоя момък прекрасен дето невинно ни гледа, ама дявол е той. В ада ще горим.🔥💖❤️🌟🔥🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 485
Ей това вече ми е любимата снимка..

 ЗВЯР!  




Слагам си я и на телефона и на лаптопа и плакат ще си извадя... докато ММ го няма ще е на видно място! Joy
Виж целия пост
# 486
Sonnni, прекрасно е това стихотворение. Two Hearts

Grozdence, ама и Джанко какъв поглед извадиии... Истински Сандокански тигъъър!!! Nature Fire Nature Fire Nature Fire Опасен е просто този Джан, няма друг като него. Ще се опитам да не припадам днес, ама до края на вечерта кой знае още колко снимков материал ще ни залее, както върви тези дни активно. Blush Grinning
Виж целия пост
# 487
Не знам .. аз в момента съм на пода.. и се чудя дали изобщо да ставам.. придърпах си лаптопа.. за да следя за нови бомби.. Joy

Виж целия пост
# 488
Виж целия пост
# 489
Илкер е изрисувал нова ризка с римски мотиви. Да не подготвя лятна колекция за нашия красавец?





А къде изчезна Аслъ Парлак? Внезапно ми залипсва тази жена.
Виж целия пост
# 490
Аз забравих за Аслъ-то, честно казано. След като Йозгюр почна да се облича с Тудорс, рязко изчезна от небосклона... Липсват ми железарийките й по Джановите дрехи Grinning

Аз понеже вече останах без думи, знаете, почнах с гифове да се изразявам. Ето, да ви покажа как се чувствам в последните дни Joy

Виж целия пост
# 491
Аз обичам думите, само тема ми дай, малко ли съм ви занимавала, но за Джан ми се изчерпаха и суперлативите, и възхитата, пък какво ни чака се плаша, толкова е голям и талантлив /плаша се за нашето здраве, не за него, той си е добре човека, свикнал да върви напред и нагоре и знае накъде е тръгнал. Blue Heart
Преди не можех да повярвам, че тези две снимки са на един и същи човек, просто не можех, докато не мина време и не свикнах да „виждам“ лицето му, извън ролите.
  
Разбирате ме, снимките са произволни. Примери много.
Сега по друг начин е различен, уникално различен, но вече не само визия, вече го няма нежното романтично излъчване, а е както го нарече днес Грозде: Звяр.
Йози ще ми липсва, признавам, но че ще се влюбя в СандоДжан хич не се и съмнявам.

Днес преживях ново недоумяване  колко талантлив трябва да си, хамелеон и колко дарба и воля, за да изкараш толкова много различни лица от своето. ЕВАЛА! Още веднъж го признах Патрона ни. Отново!
Вече ежедневно се налага  да надграждам възхитата си, ама то откъде толкова думи?!? Sparkling Heart
Виж целия пост
# 492
Момичетата на Джан сме ги виждали редовно, ето малко и момчетата на Джан.
Хайде юруш на макароните!
Ама трябвало е и ризки на Тудорс да се спретнат, за да е пълна картинката.

Виж целия пост
# 493
Добро утро,фенки на Джан!



за начало на деня нашата усмивка...Blue HeartNature Boom


   

от Стефани....




Желая ви приятен ден! HugFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 494
Добро утро Джаноманячки!
В последно време съм само консуматор, защото нямам никакво време за писане, но пък с удоволствие чета всичко.
Благодаря ви за всички новини, които ни намирате и пускате за такива като мене, където нямат време за нищо.
Сега набързо минавам, защото открих нещо интересно за нашата Дилетка.
Тя била много всестранна личност, даже книга написала!
"Изберете да се усмихвате"

Лек ден, дано и днес е богат на снимки (нищо, че получаваме сърцетуп) на нашето прекрасно момче!
Айде бягам, че работата ме зове!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия