От Великобритания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 21

  • 58 720
  • 738
# 240
написали са да не поръчваме за момента.
може би приемат ако дойде нещо, но имат обявен курс чак през март.
Виж целия пост
# 241
написали са да не поръчваме за момента.
може би приемат ако дойде нещо, но имат обявен курс чак през март.

Благодаря Simple Smile Значи ще се въздържа за сега Simple Smile Опитах се многократно да се свържа с тях,но без успех 😁
Виж целия пост
# 242
Здравейте!
Изкам да изпратя 2 кг колет до Англия сега. Има ли някой опит как да стане?
Пробвал ли е някой да праща след Брекзит?
Виж целия пост
# 243
Здравейте!
Изкам да изпратя 2 кг колет до Англия сега. Има ли някой опит как да стане?
Пробвал ли е някой да праща след Брекзит?

Да, аз, пратих по пощата колет до Англия. Попълва се декларация, в която се пише какво съдържа и на каква стойност приблизително. Пратката пристигна малко по-бавно от обикновено, за почти 3 седмици, но пристигна.
Виж целия пост
# 244
Аз го сметнах с БГ пощи преди да попитам тук и ми излиезна че за 2 кг ми искат 63 лева и сега се оглеждам за по-евтин вариант Sad
Виж целия пост
# 245
Много ми е странно как ГГБГ вече 2 седмици нямат никакъв ъпдейт на сайта.Сигурна съм,че ако зависи от тях биха си пуснали курсовете,но тия митници какво толкова мислят,като трябваше вс да е изяснено мн мн отдавна .
Виж целия пост
# 246
Много ми е странно как ГГБГ вече 2 седмици нямат никакъв ъпдейт на сайта.Сигурна съм,че ако зависи от тях биха си пуснали курсовете,но тия митници какво толкова мислят,като трябваше вс да е изяснено мн мн отдавна .
Поръчай нещо с DHL от Англия и ще видиш, че те проблеми нямат с митницата. Прави си изводите кой прав, кой крив.
Виж целия пост
# 247
Аз го сметнах с БГ пощи преди да попитам тук и ми излиезна че за 2 кг ми искат 63 лева и сега се оглеждам за по-евтин вариант Sad
До кой град трябва да се изпрати?
Виж целия пост
# 248
За ггбг и аз вече взех да губя надежда.
Виж целия пост
# 249
Аз го сметнах с БГ пощи преди да попитам тук и ми излиезна че за 2 кг ми искат 63 лева и сега се оглеждам за по-евтин вариант Sad
До кой град трябва да се изпрати?
До Ковънтри.
Виж целия пост
# 250
Аз го сметнах с БГ пощи преди да попитам тук и ми излиезна че за 2 кг ми искат 63 лева и сега се оглеждам за по-евтин вариант Sad
Последно пращах до Англия преди две - три седмици, обувки, пазя бележката все още, 1, 300 кг излезна ми 33, 40 лв, стигнаха за 10-тина дни. По-дoбре направо отиди с колета да го изтеглят и да ти кажат цена. Друг вариянт е Post one, но е малко по-скъпо.
Виж целия пост
# 251
фирмите от първия пост са "от и до" да опита с тях
Виж целия пост
# 252
фирмите от първия пост са "от и до" да опита с тях
Както не могат да докарат внесат в България, така не могат да ги внесат и в Англия. Няма да стане поне засега.
Виж целия пост
# 253
Аз да попитам има ли в момента някой превозвач, който приема и има планирани курсове от Англия. Знам, че цяла тема се нищи това, изчетох я, но така и не ми стана ясно. Благодаря
Виж целия пост
# 254
Ами то извода от темата е такъв, нищо не е ясно. Как да ти обещае някой нещо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия