Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства - 2021г.

  • 80 527
  • 2 407
# 345
Аз със 70 коня си изпреварвам без проблем,но има някакви други неща,дето се гледат,а не само конете. Въртящи моменти,не знам какво си,не разбирам,но моята трошка си върви супер. На магистралата си вдигам и 160-70 без проблем и си ги държи. Има нещо преправяно май в нея,не знам,щото други хора споделят,че техните не могат да откъснат. 😆
Виж целия пост
# 346
Сега погледнах компютъра- 6,2/100, средна скорост 39 км/ч.
Виж целия пост
# 347
Абе със 64 коня, как изпреварвате бе?! Аз веднъж карах една калинка, ужас, ми тя по баира едва креташе!
Лесно! Със 75 коня късам баварците по завоите на баирите. Joy
Виж целия пост
# 348
Отдел научна фантастика е в друг раздел.Grinning
Виж целия пост
# 349
Мид, мечтите са безплатни Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Те баварците сами се късат. Незнайно защо, екземплярите, които ги карат, все опитват да дрифтят. Рядко им се получава обаче.
Виж целия пост
# 351
БМВ не са виновни, че задволанните устройства, които ги взимат се мислят за богове. Ако човек е достатъчно изтрещял, и с лада 1500 ще ти вземе акъла.
Виж целия пост
# 352
Ооо, какви спомени имам аз от две лади 😋
Виж целия пост
# 353
Моята също е около 60 коня, но е много пъргава. Не знам защо ви се струва фантастика. Ако съм набрала инерция, нямам никакви проблеми да изпреварвам в баир. Ако трябва тепърва да набирам скорост в баира, няма да се получи, разбира се, но когато си имам инерция, няма грижи.
Виж целия пост
# 354
Карала съм и мощна и маломощна кола и мога да ви уверя, че разликата е голяма. И маломощната кола върши работа, но при изпреварване и подобни ситуации проста губи по точки (освен ако някой пълен сюртук не седи в мощната, но това са редки случаи)
Виж целия пост
# 355
Аз не видях някой да твърди обратното. Разбира се, че мощната кола ще изпреварва по-лесно. Но да се твърди, че с 60 коня не може да се изпреварва също не е истина. На това реагирах поне аз.
Виж целия пост
# 356
Моята също е около 60 коня, но е много пъргава. Не знам защо ви се струва фантастика. Ако съм набрала инерция, нямам никакви проблеми да изпреварвам в баир. Ако трябва тепърва да набирам скорост в баира, няма да се получи, разбира се, но когато си имам инерция, няма грижи.
Защото конете са си коне и разликата им се усеща. С твоите 60 коня, ако тръгнеш да изпреварваш някои със 160 коня (да не кажа повече), при желание от другата страната, така "ще дръпне", че ще си точка в огледалото му. Това, че по-мощни автомобили те оставят да ги изпревариш, не означава, че е защото не могат да натиснат газта и да не ти позволят изпреварване. А и не е колегиално, да видиш, че някой те изпреварва и да натиснеш газта, без значение на кой колко коня му е колата. А дали с 60 коня може изобщо да се изпреварва - може, ама не винаги.
Виж целия пост
# 357
Ама чакайте бе, хора - къде съм казала, че малката (ми) кола може да се мери с 160 коня? Нищо подобно - Хай попита как 64 коня изпреварват, аз казвам, че изпреварват съвсем нормално. Никой не говори да се състезавам с когото и да било. Изпреварвам тези, които карат по-бавно от мен и не ме интересува по каква причина са по-бавни от мен. Не се състезавам, нито се пъна на някого. Познавам си колата и знам колко може да вдигне и знам, че може да изпреварва в баир, когато съм си набрала инерция и условията са подходящи. Толкоз. Естествено, че ме оставят да ги изпреваря, то остана да си въбразявам, че Полото ми е самолет...
Виж целия пост
# 358
(освен ако някой пълен сюртук не седи в мощната, но това са редки случаи)
Личните ми наблюдения за съжаление са, че много често, задволанните устройства на баварците са точно сюртуци. Един днес с такава скорост летеше на гърба на кварталното училище, че шофьорът, който излизаше от паркинга не го видя. Оня, не стига, че виновен за високата си скорост, ами го запуши, почна гуми да търка и скандал спретна.
Виж целия пост
# 359
Ама чакайте бе, хора - къде съм казала, че малката (ми) кола може да се мери с 160 коня? Нищо подобно - Хай попита как 64 коня изпреварват, аз казвам, че изпреварват съвсем нормално. Никой не говори да се състезавам с когото и да било. Изпреварвам тези, които карат по-бавно от мен и не ме интересува по каква причина са по-бавни от мен. Не се състезавам, нито се пъна на някого. Познавам си колата и знам колко може да вдигне и знам, че може да изпреварва в баир, когато съм си набрала инерция и условията са подходящи. Толкоз. Естествено, че ме оставят да ги изпреваря, то остана да си въбразявам, че Полото ми е самолет...

Всъщност, не знам защо се припозна във отговорите. По-нагоре също имаше мнения как беемветата дишат праха на маломощните колици.
ПП. За съжаление, във всякакви коли седят сюртуци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия