Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 131

  • 33 643
  • 741
# 195
Миме Heart драго ми е да те " видя".
Виж целия пост
# 196
Мими GrinningHeart Eyes, и на мен ми е драго да те прочета.

Ураз бе откритие за мен, ще ми липсва Гедиз. Въпреки опитите на СЦ да напъхат в неговата роля Санджар, Гедиз не може да бъде заменен или имитиран Wink

Виж целия пост
# 197
Heart





Виж целия пост
# 198
Според Сомера, най-популярните актриси и актьори за 2020 година са:



Виж целия пост
# 199
Браво на нашите Sunglasses Smirk
Заели са чудесни позиции Heart



Не знам, какво пише на снимката по- долу, но Ураз я беше качил в сторито си и аз не мога да и се нагледам Joy



Спомени, които знам,че обичате Heart

Виж целия пост
# 200
Джули, тази снимка я сподели Гупсе, от премиерата на последния им филм е - “Войната на етървите”. Премиерата беше на днешния ден преди година. Нямало още вирус, дори Ураз бил сладък Joy
Виж целия пост
# 201





 Някои не били виждали досега Енгин усмихнат ... ам, че да...тук рони крокодилски сълзи Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 202
https://www.instagram.com/p/CKuKI-5FfeC/?igshid=17uirdmjjd3q8

Забавлява се човекът Joy Езги Мола и Бюлент познах.
Виж целия пост
# 203
Heart

Виж целия пост
# 204
Васе, вече ще го виждат Енгин предимно  усмихнат Joy, повярвай ми Smirk

Какви ли таланти още крие този образ Heart Eyes


За Езги четох днес спекулации, че ще е евентуално новата партньорка на Ураз...
Ако съм разбрала правилно Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз си искам хубавоо Несли Smirk Heart



Рени Hug
Виж целия пост
# 205
Добро утро! Simple Smile



Виж целия пост
# 206
Рени Heart Eyes Добро да е Simple Smile






Привет, момичета Two Hearts
Виж целия пост
# 207


Вчера една от стилистките на ДП е споделила в Инста си изпълнението на Ураз и е написала: "Ако си влюбен, ще повярваш", а Ураз е отговорил: "Повярвах, полудях!". Както написаха мамашките - Ураз излезе от ролята на Гедиз, но Гедиз не може да излезе от Ураз Joy Легендарни ще останат тези фрази...
Виж целия пост
# 208
Рени Flowers Hibiscus Hands Thumbsup


Виж целия пост
# 209
Рени, тази комуникация от снощи развълнува доста феновете Smiley
Култова реплика на Гедиз, която ще помнят всички, които заедно с него повярваха и полудяха Grinning



Полуразрушената и неприветлива колиба- символ на съдбата на обитателите и беше изгорена.
Върху останките и Санджо изгради нова, китна, уютна постройка, която приютява бъдещето.
Той получи нов шанс от живота, на другите изглежда, че не се полагаше Sunglasses

А мен, всичко което ме вълнува е, че няма да видя нищо от тази красота довечера:sunglasses: Grinning





Спорна и усмихната седмица момичета Hug Нека ни радва с хубави новини Heart

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия