Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 131

  • 33 644
  • 741
# 540
След Несли и Ураз, Бюлент също напуска Дъщерята- https://www.tv100.com/tuba-buyukustun-ve-engin-akyurekin-oynadig … etti-haber-539228

Бях чела слухове, че и Хивда ще си ходи, след няколко епизода.
Не им се работи и това е Smirk


Виж целия пост
# 541
Привет къзлар Hug
Не знам колко жени предпочитат да са жертви , слава Богу никога не съм била и не бих го допуснала въобще , но за ДП , просто харесват актьора Енгин , който влиза в образа на многострадалния Санджар Grinning
Някой да знае нещо за Евето ? Отдавна не е влизала тук или се лъжа ?
Еви Hug , моля те драсни два реда да знам ,че си добре Heart
Рени Hug ,  Джули Hug Линде Hug Васе Hug Варна Hug
Виж целия пост
# 542
Фили, Евето е добре. Ще се появи след някой и друг ден.
Виж целия пост
# 543
Васе Heart , мерси ,че се притесних .Живеем в такова време ,че вече започваме да се безпокоим повече даже и без причина Fearful
Виж целия пост
# 544
Добро утро момичета!
Щастлива Неделя и честит празник на влюбените Simple Smile. Бъдете здрави, обичайте и бъдете обичани Heart



Виж целия пост
# 545
Добро утро! Grinning

Честит Трифон Зарезан! 🍷 Другият празник много се комерсиализира и не го тача аз.

HeartHeart Eyes
Виж целия пост
# 546
Честит Трифон Зарезан, мили момичета!
Честит да е Денят на влюбените (за тези, които го празнуват)
Вдигам една чаша червено вино за всички вас и ви пожелавам да сте много здрави и още повече щастливи...

Виж целия пост
# 547
Дали Трифон зарезан или денят на влюбените, важното е да има настроение и усмивки Grinning

Виж целия пост
# 548
Привет, момичета Two Hearts

Честит ден на любовта и виното!

Виж целия пост
# 549
Здравейте момичета Heart Eyes
Честити двата празника Heart
Едно време ми харесваше Св.Валентин , но наистина много взеха да ни го натрапват и комерсиализират както Рени каза , и вече му се дразня . Доколко си спомням Несли и Кадир не го празнуват . И няма защо , те са си в празник на любовта постоянно Simple Smile
Както казва един приятел - на 14.02 цветя и сърца , а цяла година пълен игнор Satisfied .Това се отнася и за 8 март за някои мъже Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 550
Красив ФШ Heart Eyes

Виж целия пост
# 551
Здравейте, момичета Hug Честит ден на лозаря Kissing Heart

Отдавна ви чета и реших и аз да се включа най-накрая, вместо да кимам само в знак на съгласие Stuck Out Tongue Winking Eye



Виж целия пост
# 552
Heart Eyes
Добре си решила да слезеш от балкона JoyKissing Heart
Ай наздраве по случая Wine Glass
Виж целия пост
# 553
Еве Kissing Heart

Heart Eyes



Добре си решила да слезеш от балкона JoyKissing Heart
Ай наздраве по случая Wine Glass
Наздраве  Wine Glass
Виж целия пост
# 554
Привет 💗🥂,

Надявам се, че сте прекарали един чудесен ден, незавизимо от това кой какво празнува.

Ох, липсва ми гледам  Несли и Кадир. Иска ми се скоро да ги видя в някой нов проект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия