Къде в Бургас? 58

  • 52 452
  • 755
# 270
За хамалска фирма -проверете вестник Ало Бургас
Виж целия пост
# 271
Здравейте, някой може ли да ми каже има ли частен кабинет д-р Станислав Петранов-кардиолог и къде се намира? Откривам в нета информация за адрес на ул. Христо Фотев 3, но не знам доколко е актуална. Също, ако знаете и телефона му, ще ви бъда много благодарна.
Виж целия пост
# 272
Здравейте Simple Smile  къде в Бургас мога да намеря този лосион на Cerave и по специално опаковката от 236 ml?
Разгледах сайтове на някои аптеки в Бургас ,но не можах да видя...
Благодаря предварително
Скрит текст:

От аптека Ceiba в Кауфланд съм го купувала. Сигурно и в другите от веригата го има.
Виж целия пост
# 273
Здравейте Simple Smile  къде в Бургас мога да намеря този лосион на Cerave и по специално опаковката от 236 ml?
Разгледах сайтове на някои аптеки в Бургас ,но не можах да видя...
Благодаря предварително
Скрит текст:

От аптека Ceiba в Кауфланд съм го купувала. Сигурно и в другите от веригата го има.

Благодаря ти Tintina Simple Smile днес ще проверя
Виж целия пост
# 274
abrikotinnn Аз го купих от Sopharmacy в Меден рудник, но предполагам, че и в другите ще го има
Офелия, чувала съм за Янка Матева, във Възраждане й е кабинета, но нямам лични впечатления.
elitsa_b, много препоръчват д-р Филка Стоянова ако става дума за дете.
Виж целия пост
# 275
Благодаря ви Hug намерих го в Сейба Кауфланд
Виж целия пост
# 276
Къде да отидем на кардиолог и гастроентеролог за бебе на 8 месеца? В нета не намирам нищо. Само за някаква Радева кардиолог и до там.
Виж целия пост
# 277
Тинити, за гостуващите лекари в Св. София има добри отзиви - специално за доц. Георгиева (детски гастроентеролог), тя е и педиатър доколкото знам.
За кардиолог не мога да помогна.
Виж целия пост
# 278
В Окръжна, Др. Динева (Катя) е детски кардиолог. Преди години съм ходила при нея.
Виж целия пост
# 279
Къде да отидем на кардиолог и гастроентеролог за бебе на 8 месеца? В нета не намирам нищо. Само за някаква Радева кардиолог и до там.

д-р Ралева е детски кардиолог, а в Дева Мария от Варна гостува доц. Шивачев.
Виж целия пост
# 280
някой може ли да препоръча човек или фирма за мебели - трябва да се изработи само едно  легло
Виж целия пост
# 281

Правихме две кухни при него,на едната само вратички смени,табла на легло нощни шкафчета с огледало.Препоръчвам.
Идва на място мери си,дава идеи,има мостри.
Виж целия пост
# 282
Тинити, не ходете при Динева! От опит ти казвам, преди години. Но едва ли тази груба жена се е променила.
Виж целия пост
# 283
А за профилактичен преглед на гърдите да препоръчате лекар и координати?
Виж целия пост
# 284
Аз съм чувала добри отзиви за др Ралева, детски кардиолог. На моя приятелка постави диагноза, която потвърдиха и в София в НКБ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия