Къде в Бургас? 58

  • 52 452
  • 755
# 240
Здравейте,някой знае ли къде има сервиз за лаптопи,където могат да ми сменят два бутона на клавиатурата на лаптоп acer? И някаква цена приблизително ако знаете
Виж целия пост
# 241
Сервиз за компютри Бургас. Улица Хан Аспарух 28,пл. Баба Ганка.
Имат страница във фейса.
Виж целия пост
# 242
Като стана въпрос за маникюристка кажете някоя от Славейков, само за гел лак, без декорации и подобни, и да работи бързо. Ходя сега при една жена, но тя повече говори отколкото да прави маникюр. Ако работи и в събота ще е супер.

Аз посещавам това момиче : https://www.facebook.com/TanitaGeorgievaNails
Работи бързо и с качествени продукти. Много рядко си рисувам декорации и ми харесва, че тя има богата гама от цветове, които да сменям Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Предложете ми форма или човек ,който да ми изработи метална входна врата за жилищен вход,не за дом..Споделете на Вас колко Ви е струвало.
Виж целия пост
# 244
Не се ли притеснявате да ходите на маникюристи? Сигурни ли сте, че качествено си стерилизират инструментите? Аз веднъж се бях засилила  да ходя и като дочух случайно разговора ѝ с фризьорката, как ги дезинфекцира, и се отказах ...
Виж целия пост
# 245
Не се ли притеснявате да ходите на маникюристи? Сигурни ли сте, че качествено си стерилизират инструментите? Аз веднъж се бях засилила  да ходя и като дочух случайно разговора ѝ с фризьорката, как ги дезинфекцира, и се отказах ...
Аз ходя само в един салон за всички козметични процедури от години и съм напълно убедена в хигиената и дезинфекцията.
Виж целия пост
# 246
И аз не се притеснявам да ходя на маникюр и козметик, и двете работят с маски и ръкавици още отпреди пандемията. Отделно маникюристката постоянно дезинфекцира инструменти пред очите ми.
Виж целия пост
# 247
Нямам предвид маските и ръкавиците, то за тях е повече от ясно. Как точно "дезинфекцира" пред очите ти инструментите - като ги бърше със спирт или ги плакне в някакви чашки с течности? Аз точно това имам предвид - такава дезинфекция е пълна пародия. Трябва да ползват стерилизатори и да работят със стерилни инструменти. Иначе и зъболекарите щяха да си позабърсват инструментите след всеки пациент, рискът от предаване на болести е същият.
Виж целия пост
# 248
Нямам предвид маските и ръкавиците, то за тях е повече от ясно. Как точно "дезинфекцира" пред очите ти инструментите - като ги бърше със спирт или ги плакне в някакви чашки с течности? Аз точно това имам предвид - такава дезинфекция е пълна пародия. Трябва да ползват стерилизатори и да работят със стерилни инструменти. Иначе и зъболекарите щяха да си позабърсват инструментите след всеки пациент, рискът от предаване на болести е същият.
Има бързодействащи дезинфектанти. Не е необходима задължителна стерилизация.
Виж целия пост
# 249
Момичета препоръчайте ми фирма за ламинат с добър монтаж!
Виж целия пост
# 250
Как пък лекарите и зъболекарите не  знаят за тия дезинфектанти ?!
Виж целия пост
# 251
Това за стерилизаторите и маникюристките ме развесели. Ако видите такава ме викнете да й стисна ръката.
Виж целия пост
# 252
Как пък лекарите и зъболекарите не  знаят за тия дезинфектанти ?!
Това е несериозно. Досегът на инструментите е до лигавици и отворени рани, освен това има антисептици, които се ползват в хирургията. За информация - Октенисепт на Шулке, уникален, преди години можеше да се купи в големи опаковки, сега единствено Стар Нейлс го внасят на спрейчета по 50 мл и не е евтин. Вероятно маникюристките ползват по-евтини аналози за пили, ножички, клещи и накрайници за апаратен маникюр. И да ви припомня в педиатричните кабинети лекарите в какво си държат ония метални инструменти за преглед на гърло - не ги вадят от стерилизатор, нали?
А качествени "нейл артистс", както сега е модно да казват на маникюристките, има много малко. Дафина е от старата школа, Надя отиде да работи в Австрия - беше завършила козметичен колеж, а не измислени курсове... За други не зная, с тая гел лак мода не останаха момичета, които правят качествен класически маникюр.
Виж целия пост
# 253
Има маникюристка, която има стерилизатор като на зъболекар. Това го знам от приятелка със син зъболекар. Тя е ходила при нея и беше впечатлена точно от това. Не знам точно къде е, някъде около Богориди. Знам, че напред с месец няма часове, а и цените са маааааалко по високи.
Виж целия пост
# 254
Такива метални инструменти за преглед в гърлото не съм виждала от моето детство. Нашата педиатърка винаги е преглеждала децата ми /вече тийнейжъри/ с пръчици за еднократна употреба - едни дървени, които изхвърля веднага.
Аз лично винаги, като си правя маникюр, кървя обилно - и на маникюрист, като съм ходила преди много години, никой не е успявал да ми изреже кожичките, без да ме разкървави. Предполагам и други хора са така. Това ако не е открита рана, не знам кое е.
А стерилизаторите струват 200-300 лв., че и по-евтини има, и затова е странно, че не ги използват. Щом от това пестиш, представям си колко ще са ти качествени другите пособия за работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия