Big Brother III - 4 част

  • 35 333
  • 1 263
# 105
А ако мисията е неуспешна, какво ще е наказанието? Айде бе, какво се влачат - искам да видя смаяната физиономия на онзи муйко!
Виж целия пост
# 106
Борислав гол ли спеше  newsm78
не....шортензии някакви видях
Виж целия пост
# 107
Първо изненадата с Пеньо, сега с близначките Joy
Виж целия пост
# 108
Все по  цепиите ходи ,тъпак с тъпак! И по мисионерките Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 109
На мен пък ми е жал за Панайот Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Все по  цепиите ходи ,тъпак с тъпак! И по мисионерките Joy Joy Joy

След разкритието няма да смее да се доближи до никой, че знае ли се  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 111
И на мен ми се стори, че е гол! А btw някой да е видял, че едната от близначките има бенка под нослето? Мисля, че беше Любов. При другите не съм забеляза да имат. Тоя Пацо толкова ли е сляп, че да не види?!
Виж целия пост
# 112
На мен пък ми е жал за Панайот Simple Smile
А за Пеньо не ти ли е жал? newsm78
Виж целия пост
# 113
То и тогава няма да има вече кой да му обърне внимание....освен леля Дебела.
Виж целия пост
# 114
Панайот е толкоз пишман- сваляч, че просто нямам думи. Как въобще някой му връзва Shocked
Виж целия пост
# 115
Е, трябваше да вкарат само близначката и да излезнат трите Thinking
Виж целия пост
# 116
На мен пък ми е жал за Панайот Simple Smile
А за Пеньо не ти ли е жал? newsm78

И за Пеньо ми  ми е жал, ама го казах по-рано, а сега е на дневен ред Панайот Simple Smile
Виж целия пост
# 117
тоя Панайот е леко ошашкан ,май!
Виж целия пост
# 118
 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65 newsm65
Виж целия пост
# 119
Леле, той се чувства участник в "Клонираните атакуват"! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия