Пазаруване от Amazon - тема №94

  • 61 305
  • 751
# 105
Има селекция в складовете с 20% намаление.
Виж целия пост
# 106

Я да питам междувременно, някой любител на акварела има ли тук, ако може да ми препоръча хубави четки за начинаещ.  Подариха ми цял комплект за акварел на Royal и четките в началото много ми харесаха /като нищо не разбирам/, синът ми обаче успя да счупи едната без проблем, а уж са дървени, после забелязах че лакът от дървото е почнал да се бели, а съм рисувала с тях точно 3 пъти.

Аз харесвам и си купувам четки da Vinci. Хубаво е да знаеш каква/коя точно четка искаш и да си провериш цените в амазон и тук евентуално.
Виж целия пост
# 107

Я да питам междувременно, някой любител на акварела има ли тук, ако може да ми препоръча хубави четки за начинаещ.  Подариха ми цял комплект за акварел на Royal и четките в началото много ми харесаха /като нищо не разбирам/, синът ми обаче успя да счупи едната без проблем, а уж са дървени, после забелязах че лакът от дървото е почнал да се бели, а съм рисувала с тях точно 3 пъти.

Аз харесвам и си купувам четки da Vinci. Хубаво е да знаеш каква/коя точно четка искаш и да си провериш цените в амазон и тук евентуално.
Благодаря за мнението! Трудно май се намират рисуващи с акварел да споделят опит.
Аз в крайна сметка отидох и си купих четки от Слънчоглед, исках да ги видя на място. Аз съм начинаещ, така че мнението ми може би не е адекватно, обаче съм със смесени чувства за Да Винчи. Взех 1 и 4 колинки, 6 пак колински, но на друга марка и един моп Давинчи Касанео изкуствен косъм 2ри размер, но всъщност е най-голям от всичките. Не знам нормално ли е като са сухи да са супер рошави, тези от естествения косъм? Синтетиката си пази формата.
Изключително съм недоволна от четка 1. Никаква боя и вода не държи, аз я взех за детайли и финни линии, букнално на всяка чертичка трябва да я топя в боята и водата.
Поръчах пак от тук Тинторето 0 и 2, като двойката е травъл размер, леле тя наистина е супер дребна, самата четка иначе ми харесва. 0 е с по-голям размер от 1 на Давинчи, но космите така са направени, че с нея вече успявам да правя линии и не се налага да топя постоянно четката.
Аз си падам малко маняк по четки за грим, та не беше изненада че ще се нахвърлям на много чеки още от началото.
Следващите, които искам да купя са Ескода, някой от тези
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B01N01VGTD/ref=ox_sc_act_i … AK6A5OA&psc=1
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B00OG0KO9C/ref=ox_sc_saved … AK6A5OA&psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B089S4T9VB/ref=ox_sc_saved_titl … 6CASQLU&psc=1
Гледах ревюта размерите са като на нормални четки, не са такива мънички като тази на Тинторето.

Чакам тези материали за рисуване
https://www.amazon.de/gp/product/B0043G9ATO/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B00NU4TCTI/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B07WNPGPW8/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 108
Здравейте, ползвате ли Cashback сайтове за немския амазон?
Моля да ми препоръчате.
Виж целия пост
# 109
Здравейте, ползвате ли Cashback сайтове за немския амазон?
Моля да ми препоръчате.
Аз не,но ползвам smile.amazon.de
Може за някой да е непознат този вариант на даряване,затова го споменавам.
Виж целия пост
# 110
Търся хубави апрески (спортни боти/ботуши в грайфери) за мен, виждали ли сте големи намаления?
Благодаря:four_leaf_clover:
Виж целия пост
# 111
За амазон мнооого рядко излиза нещо по cashback сайтове. Преди няколко дни ми припомнихте за www.otto.de и доста неща купих оттам с кешбек през igraal.
Виж целия пост
# 112
Ето едни къси панталонки Scotch and Soda на много добра цена: https://www.amazon.de/-/en/Scotch-Womens-mercerised-shorts-Merze … mp;th=1&psc=1 - размер 32, 6.12евро.
Виж целия пост
# 113
Някой да е поръчвал от стелките на д-р Шол?
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07FCCDN45/ref=ox_sc_act_t … R8XB7XF&psc=1
Виж целия пост
# 114
2 години ли е гаранцията на електроника, става дума за Смарт гривна?
Виж целия пост
# 115
Здравейте, пуснах поръчка през немския амазон и след около 15мин я отказах през профила си, получих е-майл, че не могат да я откажат. В същото време поръчката не е изпратена, че да е проблем отказа й. В профила ми веднъж изписва, че е отказана, след това си стои активна поръчка. Направих сигурно 10 опита за отказ на поръчката .. уффф
Виж целия пост
# 116
Вероятно е в последен етап преди изпращането и затова не могат да я откажат! Понякога са доста бързи!
Виж целия пост
# 117
Не мога да открия чата да им пиша, не ми излиза отстрани балончето.
Виж целия пост
# 118
https://www.amazon.de/hz/contact-us
Виж целия пост
# 119
Момичета, търся подобни кубинки с груба подметка. Проблемът на тези е, че имат кант над подметката, който не се харесва и ги прави да изглеждат по-ниски.   В същото време като см не трябва да са с много високи платформи. Дали сте виждали подобни някъде из амазон или други сайтове?
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия