Пазаруване от Amazon - тема №94

  • 61 306
  • 751
# 135
Момичета, срещалили сте Пандора на хубави цени?
Виж целия пост
# 136
Момичета, срещалили сте Пандора на хубави цени?

В ebay, но трябва да се внимава, защото е пълно с ментета.
Виж целия пост
# 137
Момичета, срещалили сте Пандора на хубави цени?

В ebay, но трябва да се внимава, защото е пълно с ментета.
Да, аз както не ги и разбирам:)
Виж целия пост
# 138
Дъщеря ми и дружките ѝ развлачат кубинки Dr. Martens , явно са много модерни в тийн средите.

Никога не са излизали от мода, поне в последните 25 години, откакто аз ги познавам като марка. По- скоро са класика.
Виж целия пост
# 139
Преди 10-на години в темата на Javari имаше няколко фенки на марката 😊
Виж целия пост
# 140
Дъщеря ми и дружките ѝ развлачат кубинки Dr. Martens , явно са много модерни в тийн средите.

Никога не са излизали от мода, поне в последните 25 години, откакто аз ги познавам като марка. По- скоро са класика.

Да, де - ама то и класиката омръзва - цял живот само на Моцарт, Бийтълс  и Рей Чарлз ...примерно.
Хубави са, ама за мен отдавна отмина времето, когато ми бяха тръпка - сега са ми по-скоро безразлични, еднотипни, с изключение на онези лимитираните серии с принтовете - те бяха много яки, а сега може би са с колекционерска стойност. А да - и не знам да има по-тежка обувка.   
Новите челсита с платформи са с по-модерна визия и са изненадващо удобни въпреки привидно грубия си вид - поне тези, които аз имам. Цените обаче /на марките, които ми харесват/  не са чак толкова  "хубави" Sad 
Виж целия пост
# 141
Аз пък кубинка не съм обувала през живота си и не мисля, че някога ще обуя. Много са ми грозни.

За да не спамя само, пържени фастъци за допълване. Много са хубави и бяха 4 кутии на цената на три, но не знам дали още е валидна офертата.
Виж целия пост
# 142
https://www.amazon.de/s-Oliver-Damen-5-5-23625-24-Sneaker-Coral/ … mp;th=1&psc=1
s oliver 39 дамски равни 19 е

и БАЛЕРИНКИ ЗА 16 е
https://www.amazon.de/s-Oliver-Damen-5-5-23200-24-Brogues-Rot/dp … mp;th=1&psc=1
Виж целия пост
# 143
Страхотни са първите, как са като номерация oliver? Гледайки сайз чарта май са уголемени?
Виж целия пост
# 144
Аз имам кецове и според мен си отговарят. И на мен много ми харесаха първите, но имам същия цвят и тип обувка на ECCO, та ще се въздържа.
Виж целия пост
# 145
Има ли смисъл да правя втори опит с друга карта при положение, че не е с достатъчно наличност преводът още не се е отразил.
 Какво става с поръчката - цените вече не могат да се пазят доколкото знам?
Виж целия пост
# 146
Има ли смисъл да правя втори опит с друга карта при положение, че не е с достатъчно наличност преводът още не се е отразил.
 Какво става с поръчката - цените вече не могат да се пазят доколкото знам?
В какъв смисъл да се пазят цените-ако ти е минала поръчката,ще ги вземеш на тези цени,ако актуализираш картата навреме с наличност.Но в кошницата никога не са се резервирали продуктите ( не разбирам точно въпроса)

S oliver  имам само едни боти и са ми големи с около половин номер.
Виж целия пост
# 147
NAME IT Boy Sweathose Einfarbige https://www.amazon.de/dp/B0716CJF15/ref=cm_sw_r_cp_api_i_X59XKBF … WRC90PBJYM1?psc=1
NAME IT Nkmsweat Unb Noos Boys' Tracksuit Bottoms https://www.amazon.de/dp/B075N4TRNJ/ref=cm_sw_r_cp_api_i_ZPY9SYVSP0076X0HSB4J
Долница за 10 евро
Поръчах понеже виждам че се регулира с ластик и е подходяща за слаби момчета
Виж целия пост
# 148
Има ли смисъл да правя втори опит с друга карта при положение, че не е с достатъчно наличност преводът още не се е отразил.
 Какво става с поръчката - цените вече не могат да се пазят доколкото знам?
В какъв смисъл да се пазят цените-ако ти е минала поръчката,ще ги вземеш на тези цени,ако актуализираш картата навреме с наличност.Но в кошницата никога не са се резервирали продуктите ( не разбирам точно въпроса)

S oliver  имам само едни боти и са ми големи с около половин номер.
на предпоследната стъпка съм (ривайс кард), мога да пробвам пак, но да не ме засекат и канселират изцяло (при над 2 неуспешни опита). Мислех че депозитната функция на банкомат ( РББ) е бърза, но явно не е.
Виж целия пост
# 149
Нима не приема поръчка с недостатъчна наличност вече ? Какво се случва,че е неуспешна поръчката ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия