Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 315
Ха ха ,сякаш сме се договорили  и при мен солени мъфини или по-точно каквото остана от тях Smiley

една салата

сос болонезе с пилешка кайма, за спагетите

и една торта, без повод
Виж целия пост
# 316
Мари
Скрит текст:
това е пържено свинско месо,нищо особено.аз рядко си позволявам въглехидрати
Виж целия пост
# 317
Нищо ново, но каквото поръчат , това готвя.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 318

Обикновен дунапренен кекс
Виж целия пост
# 319
Закуската беше смути "Банофи пай"





И тези Хрупкави тиквички, които не мога да не ви нахваля- без мазнина, без глутен, без брашно, без пържене. Приготвям ги вече няколко пъти.

Виж целия пост
# 320
Вечеря домашна

и нова измислица начос с кайма и кашкавал
Виж целия пост
# 321
Тайне, и вкъщи така, прозаично, но поне ме отмениха в измислянето какво да е Blush
Виж целия пост
# 322
"Бирени кроасанчета"-Лабрекс 😘

С кашкавал и с пушен бекон/флейки

Пържолки с бира, соев сос и лук

"Ветрило" се пече за утре

Спокойна вечер! Бързо възстановяване на болните и без последствия !
Прегръдки за Деспи, Марчева и Дороти!
Виж целия пост
# 323

Царевични франзели по mikkey
Един въпрос на другия ден остават ли меки?
Виж целия пост
# 324
Леле, какви торти 😍 И кексове... Страхотно! Не ям и не правя торти (понякога, ама много рядко, "наплясквам" заквасена сметана, плодове, ядки върху готови блатове или бишкоти и това е ☺
Браво, момичета! Hands Clap

Днес ме навести музата в кухнята (пък и децата бяха вкъщи)...
Направих добруджански бюрек (този път в кръгла тава)



Скрит текст:


Пъстърва с масло и лимон във фолио, на фурна



картофена салата

Виж целия пост
# 325
Кето багети
Виж целия пост
# 326
sigma, браво на детето! Чудесна торта! Да е жива и здрава! Flowers Hibiscus

За вечеря снощи приготвих тези "наденички с праз лук по италианска рецепта " от Лидл, но не бях впечатлена.
Хубав ден! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 327
Единствената супа която се прави с ориз у нас. Ще има поне още веднъж, че е със зелева чорба/повече ми харесва тая дума/. Този път месото го запържих с мас, както я правеше мама... ами друг вкус има, по-вкусна е.

Мързеливо - ред чушки, ред яйца и сирене.

И когато няма хляб, а във фризера се намират замразените франзели на Лидл.

Деспи, бързо оздравяване.
Приятни, топли, здрави, вкусни почивни дни на всички.
Виж целия пост
# 328
Много бавно печен свински врат,а после глазиран.Идеален начин за изпробване на новият ми термометър.
Виж целия пост
# 329
Петъчна закуска:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия