Зарадвайте най-важните дами в живота си с бижу от Bokacha

  • 13 750
  • 805
# 285
Майка ми, разбира се! Бих и подарила колие.
Виж целия пост
# 286
Мама, това е най-важния човек, и аз не съм изключение. Тя е гръбнакът в нашето семейство, пазителката на традиции. Пръстени и гривни не обича да носи, но колиета - да. Това бих й подарила отново.
Виж целия пост
# 287
Най-важната жена за мен е мама ❤️ Бих я зарадвала с някоя нежна гривна, въпреки че тя обича и обеци и колиета.. Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Разбира се - мама Simple Smile тя обожава пръстени
Виж целия пост
# 289
Най-важната е майка ми. Ще и подаря колие със скъпоценен камък.
Виж целия пост
# 290
Най-важната жена в моя живот е дъщеря ми. Много обича да носи обици и бих я зарадвала с такова бижу.
Виж целия пост
# 291
Майка ми е страхотен човек, бих й подарила красиво колие с ефектно бижу.
Виж целия пост
# 292
Най-важния човек и жена в моят живот е моята баба или както аз я наричам бабенцето People Older Woman Благодарна съм за това ,че ме е отгледала и възпитала ! Искам да я зарадвам с едно колие (сърчице ) .. ❤ #бабовсичкосими #обичамте
    [/i]
    Виж целия пост
    # 293
    Сестра ми, близначки сме и винаги е била най-важна за мен.
    Така ми се иска да я зарадвам с нещо хубаво, да я усмихне, да е щастлива.
    Много обича гривни.
    Виж целия пост
    # 294
    Скъпи БГ Мами, ТОЛКОВА МИЛИ ДУМИ!
    Всички постове звучат като подранили 8мо мартенски картички!!!

    И аз ще се присъединя - МАМА е жената която ми е най-важна. Май няма бижу което да измери любовта и уважението Simple Smile ни към Мамите и Бабите!
    Може би гривна бих подарила на моята.
    Виж целия пост
    # 295
    Здравейте!

    Майка ми обожава колиета и често ми е подарявала, обаче аз на нея все още не съм подарявала нещо подобно. Мисля, че би се зарадвала.
    Всъщност би се зарадвала и от най-дребното нещо, знаейки , че ѝ е подарено с много любов и признателност!

    Heart
    Виж целия пост
    # 296
    Най-важната жена в моя живот е моята майка, която ми е дала живот. Чакала ме е с години и въпреки че малко след това остава сама, без баща ми, ме е отгледала и ме е превърнала в добър човек с ценности. На нея бих й подарила колие, което да носи винаги със себе си, до сърцето си
    Виж целия пост
    # 297
    Най-важната жена в моя живот е моята майчица. Бих я зарадвала с чифт обеци. Simple Smile
    Виж целия пост
    # 298
    Майка ми - обеци или гривна бих й подарила
    Виж целия пост
    # 299
    Майка ми, естествено ❤️ Бих и подарила красиви обеци.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия