София, жк Младост - тема 33

  • 63 705
  • 740
# 555
От време на време се появява този въпрос, но имате ли препоръка за заболекар в квартала, който да има опит с възрастни с тежка фобия от зъболекари?
Аз съм с тежка фобия от детството. Ходя при д-р Милтенов в блока до пазара на Мл1. С отскок се мятам на стола при него Simple Smile Не работи със ЗК.
Виж целия пост
# 556
д-р Иванов, https://herodental.com/
Винаги ме усмихва!
Виж целия пост
# 557
д-р Русинова, Младост 2. Чудесно отношение и лека ръка. Работи със ЗК.

https://sova.bg/c/d-r-rusinova-apiipdm
Виж целия пост
# 558
д-р Русинова, Младост 2. Чудесно отношение и лека ръка. Работи със ЗК.

https://sova.bg/c/d-r-rusinova-apiipdm

Подкрепям мнението.
Водя децата от години при нея.
Малкият имаше голям страх от зъболекари, но при нея ходи винаги със спокойствие.
Сигурна съм, че и с възрастни е внимателна.
Виж целия пост
# 559
Къде в Младост продават табели със забавни надписи? Може и около младост, ама ми трябва физически магазин.
Виж целия пост
# 560
Единствено се сещам за КуКу МагЪзина на Раковска.
Виж целия пост
# 561
Добра идея! Тъкмо ще видя на сайта дали имат каквото ми трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Момичета, ходили ли сте на Зумба някъде в Младост, където да ви е харесало?
Виж целия пост
# 563
Да, в "Мушмула" в Младост 1 , при Ивелина.
Виж целия пост
# 564
подкрепям за Милтенов, супер е човекът!!!
Виж целия пост
# 565
Здравейте,
 моля кажете, къде опаковат подаръци в Младост 1 и 1А
Виж целия пост
# 566
Здравейте, някой има ли представа, дали д-р Емилия Владимирова от 25то ДКЦ все още практикува и с какво приемно време е?
Виж целия пост
# 567
Здравейте, някой има ли представа, дали д-р Емилия Владимирова от 25то ДКЦ все още практикува и с какво приемно време е?
Практикува, понеделник, сряда и петък е преди обед, а вторник и четвъртък - следобед.
Виж целия пост
# 568
бижутерско ателие в хит-а ли препоръчваше някой? трябва ми да направят удължител на верижка сребърна...
Виж целия пост
# 569
И ние сме при нея, но винаги когато отидем е младия доктор. Дори вече комуникирам само с него.

Здравейте, някой има ли представа, дали д-р Емилия Владимирова от 25то ДКЦ все още практикува и с какво приемно време е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия