София, жк Младост - тема 33

  • 63 698
  • 740
# 585
Някой има ли представа дали има опашки пред Рамус в Младост 3 до поликлиниката  след 9-10 ч например?
Виж целия пост
# 586
Има постоянно, поне по мои наблюдения. Преди 2 седмици чаках около 30 мин. пред цибалаб точно в този часови диапазон, пред рамус беше сходно положението.
Виж целия пост
# 587
Ужасяващо е, видиш като да не казвам какво, безумие.
Виж целия пост
# 588
Някой има ли представа дали има опашки пред Рамус в Младост 3 до поликлиниката  след 9-10 ч например?

Има непрекъснато до края на работното време на лабораторията.
Резултатите стават много бавно.
Антигенен тест взет в 8:40 сутринта, излезе в 22:14 вечерта!!! Писала съм и оплакване към тях.
Виж целия пост
# 589
Моят антигенен взет в 10.00 излезе 13,30чпреди месец
Виж целия пост
# 590
Има ли някоя лаборатория в квартала, където не правят ковид тестове?
Трябва да пусна ПКК на бебето, а в тези опашки просто не виждам как ще се доберем.
Виж целия пост
# 591
Да, аз ходя в Бодимед, в Младост 3 в компрекс Гардения.
Виж целия пост
# 592
Има ли някоя лаборатория в квартала, където не правят ковид тестове?
Трябва да пусна ПКК на бебето, а в тези опашки просто не виждам как ще се доберем.

В Младост 4 Цибалаб, ковид тестове се правят след 10:30
Виж целия пост
# 593
Има ли някоя лаборатория в квартала, където не правят ковид тестове?
Трябва да пусна ПКК на бебето, а в тези опашки просто не виждам как ще се доберем.

Преди 2 седмици бях в Кандиларов срещу спешното на Окръжна болница, зад оградата на строежа. Нямаше никаква опашка и жената там каза, че е защото не правят ковид тестове.
Виж целия пост
# 594
Много благодаря!
Виж целия пост
# 595
Има ли някоя лаборатория в квартала, където не правят ковид тестове?
Трябва да пусна ПКК на бебето, а в тези опашки просто не виждам как ще се доберем.
Бодимед в Гардения Младост 3. Освен че не правят ковид тестове, лаборантката е много добра, пусна песнички на бебето и то нищо не разбра от процедурата.
Виж целия пост
# 596
В Синево (с/у Окръжна) от обяд натам не правят ковид тестове, а в Сити Лаб пък само следобед правят (16-18ч). В Рамус (пак с/у Окръжна) се съмнявам въобще да правят, там е само манипулационна, както са Кандиларов.
Виж целия пост
# 597
Има ли някоя лаборатория в квартала, където не правят ковид тестове?
Трябва да пусна ПКК на бебето, а в тези опашки просто не виждам как ще се доберем.
Бодимед в Гардения Младост 3. Освен че не правят ковид тестове, лаборантката е много добра, пусна песнички на бебето и то нищо не разбра от процедурата.
+ Бременните и майките с деца са с предимство. Пише го на вратата.
Виж целия пост
# 598
В Лаборатория Рамус в бл. 384 не правят Ковид тестове, но нямам поглед върху опашките. Когато съм ходила на лекар там, е имало не повече от 2-3 човека, чакащи пред лабораторията.
Виж целия пост
# 599
Някой знае ли къде из Младост (или около Младост) има магазин/и или място, освен аптеките, където продават памперси за възрастни. Нещо бюджетно и да върши работа. Или тези по аптеките са най-изгодни. Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия