София, жк Младост - тема 33

  • 63 690
  • 740
# 630
Не подкрепям мнението за доктор Ибрям, след перфорация на матка и тънки черва от него, при прекъсване на бременност по медицински показания, не мога да дам конкретно мнение за гинеколог в Младост, но само не и Ибрям.
Виж целия пост
# 631
Тъкмо и аз щях да кажа, че до нас има ин витро МЦ.
Виж целия пост
# 632
Знаете ли дали в Кандиларов Младост 2 вече издават зелен сертификат?
Виж целия пост
# 633
Привет,

Мога ли от някъде в Младост да купя голям, хубав глинен гювеч? 😊

Благодаря. 🏵️
Виж целия пост
# 634
В лидл тази седмица има на промоция, но зависи колко голям искате.
Виж целия пост
# 635
В Кауфланд имаше скоро на промоция
Виж целия пост
# 636
някой участва ли в онлайн обсъждането на застрояването на младост-горубляне? какви са плановете?
Виж целия пост
# 637
Привет,

Мога ли от някъде в Младост да купя голям, хубав глинен гювеч? 😊

Благодаря. 🏵️

Има едно малко магазинче тип "левче" в блок 503 (надявам се, че не бъркам локацията). Магазинчето се казва "Всичко по 1,2,3 лв", с червена фасада.
Там съм виждала да предлагат голям глинен гювеч.
Виж целия пост
# 638
Привет,

Мога ли от някъде в Младост да купя голям, хубав глинен гювеч? 😊

Благодаря. 🏵️
от утре в хит ще има няколко размера гювечи, вкл.  5,5 л и 7,5 л.
Виж целия пост
# 639
Аз преди 2-3г от Фантастико си купих гювеч. Читав е.
Виж целия пост
# 640
от утре в хит ще има няколко размера гювечи, вкл.  5,5 л и 7,5 л.
Потвърждавам, видях ги днес. Големият е 29.99 лв., по-малкият е 19.99лв. Има и малки гювечета. Изглеждат солидни Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Комплекс Гардения, Младост3.Има един по-голям магазин за левче(понеже до него има и малък), там има всякакви гювечи.Не са скъпи и са хубави.
Виж целия пост
# 642
някой участва лэи в онлайн обсъждането на застрояването на младост-горубляне? какви са плановете?

Било е пародия, както се и очакваше. Във Фейса цирка бе пресъздаден с подробности, за които не всеки би имал нерви да изтърпи.

Търся място за принтиране на тениски и други сувенири с добро качество. Виждала съм на завоя до Beer box. Някой дали има впечатления оттам или от друго студио?
Виж целия пост
# 643
Тениски със сигурност принтират в ХИТа.
Виж целия пост
# 644
Търся място за принтиране на тениски и други сувенири с добро качество.

Виждала съм в МОЛа на Цариградско на ниво -2, до ескалатора, но не съм поръчвала и нямам впечатление за качество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия