София, жк Младост - тема 33

  • 63 686
  • 740
# 660
Здравейте. Търся в района добър учител по математика, който работи с гимназисти. Трябва ми за допълнителни уроци за усвояване на учебния материал. Но ми трябва наистина добър учител, от който имате лични впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 661
Препоръчайте оптика с нормални цени.
Днес с детето бяхме в Джой оптик в ХИТ-а за нови очила.Първо ми казаха цена 330 лв за стъкло.После погледна друга фирма за стъкла и след отстъпки ми каза 390 лв за стъкла и рамка.Пак ми се вижда много за очила които се сменят през две години.
Виж целия пост
# 662
Зад спирката на тролей 5 в локалното на Цариградско на Окръжна болница. Там вече два чифта очила правим на нормални цени.
Другата оптика с нормални цени, която сме ползвали, е в Младост 1А в блока срещу Еконт, до пекарната.
Виж целия пост
# 663
Цената на стъклата много зависи от филтрите и поляризацията. Ако са без такива екстри, цената драстично пада. Иначе те имат и клон само за детски модели на "Мария Луиза", но като обслужване не ги препоръчвам. Аз съм доволна от клона им в Дружба.
Виж целия пост
# 664
От оптика "Мишели" в Младост 3 срещу Кауфланд съм много доволна. Правила съм и скъпи, и бюджетни очила при тях.
Виж целия пост
# 665
Препоръчайте оптика с нормални цени.
Днес с детето бяхме в Джой оптик в ХИТ-а за нови очила.Първо ми казаха цена 330 лв за стъкло.После погледна друга фирма за стъкла и след отстъпки ми каза 390 лв за стъкла и рамка.Пак ми се вижда много за очила които се сменят през две години.

Аз съм много доволна от Оптикласа аутлета им на площад Македония, имат много добри намаления .
Виж целия пост
# 666
От къде мога да си взема етерични масла на приемлива цена? /да се разбира под 10лв за едно малко шишенце, в каквито обикновено се продават/
Виж целия пост
# 667
От къде мога да си взема етерични масла на приемлива цена? /да се разбира под 10лв за едно малко шишенце, в каквито обикновено се продават/

Ремедиум
Виж целия пост
# 668
Супер, мерси!
Виж целия пост
# 669

в ДМ има също
Виж целия пост
# 670
От къде мога да си взема етерични масла на приемлива цена? /да се разбира под 10лв за едно малко шишенце, в каквито обикновено се продават/

Маслата на Ривана и на Етерика - продават се в почти всяка аптека, ДМ, Лили.
Виж целия пост
# 671
Търся копирен център за направа на календари в Младост 3 и Младост 4.
Виж целия пост
# 672
Правихме календари във фотото в Битовия комбинат, Младост 4. Срещу Фантастико на двойната улица (Александър Паскалев). Добре станаха, там и снимаха децата.
Виж целия пост
# 673
Изцяло онлайн става поръчката и станаха супер.
https://pixiphotobooks.com/
Виж целия пост
# 674
Някой да знае дали ваксинационният център в Окръжна ще работи на 02.01. и/или 03.01. и ако да, с какво работно време?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия