ОСМИ клас 2020/2021 - Осмокласникът отново в клас - тестове, контролни всеки час!

  • 30 631
  • 746
# 165
Аманда, честита да си, прекрасно момиче!
Много здраве и късмет,
за сто години напред!
Каквото ти е на сърце- да ти е в ръце!❤
Виж целия пост
# 166
Честит рожден ден! Wine Glass
Виж целия пост
# 167
Честита да си, Амандичка! Heart
Здрава, щастлива и вдъхновена!
Виж целия пост
# 168
Честит рожден ден, Amanda! Пожелавам ти прекрасен празник с твоите любими хора!
Виж целия пост
# 169
Честита да си Аманда! Бъди здрава, щастлива, успешна и много обичана! Flowers HibiscusHeartbeat
Виж целия пост
# 170
Ех Аманда,
Ставаш на 25😄 Честита да си момиче🥂🥂🥂

Люба, да нямаш някаква грешка? Сърдит и кисел пубер- не е възможно такова нещо😄😄😄
Виж целия пост
# 171
Amanda, честито! Здрава и щастлива да си!
Виж целия пост
# 172
Аманда, честит рожден ден! Много здраве, щастливи моменти и поводи за усмивки! 🌺🎂🍀🥂🎶🥳 Колко много Водолеи има тук...
Получих анкета и за набора. Гласувах с да. Нямам против да се види наистина дали има скрити заразоносители. Ако целта е да са повече време ПО, би било оправдано.
Виж целия пост
# 173
Честит празник, Аманда!  Be happy!
Виж целия пост
# 174
Честит рожден ден, Аманда! Жива, здрава, щастлива и всичко най!
Виж целия пост
# 175
Аманда, честита да си!
Много щастлива бъди! Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

Просто майка, бързо и безпроблемно да отмине при вас!

Получих и аз анкети от двете училища. Гласувах със съгласие.

С наборът се разбираме, не мога да се оплача. Да, има си моментите на въртене на очи, но не ми пречат засега. Игнорирам ги Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Аманда бъди здрава и много щастлива.

И аз отговорих с да в анкетата за тестовете. И продължавам да си чакам РЗИ. Заради проблемите със щитовидната жлеза не пия С
Авирон рапид. А ми изписаха някакво лекарство, което ползват за лечение на КОВИД. Умората само много ме мъчи. Да чукна на дърво, за сега само е това и липсата на вкус и мирис.
Виж целия пост
# 177
Просто майка, бързо да минава!
Ако имаш възможност и ти понася,за главоболие и умора много помага запарка/ чай от джинджифил.
Виж целия пост
# 178
Майката да се оправя! Hug
Бисе, джинджифил и мъртвец може да  вдигне, ако го изтрае. Аз го пробвам суров, колкото издържа...
А, сетих се, има по-голяма гняс от джинджифила, хрян... Това ти отваря всички чакри от раз! Joy
Виж целия пост
# 179
Слънчева, Просто майка  ако е загубила вкус и обоняние, ще го изтрае:-)

И аз го хапвам суров понякога, ама стигам до Ада и едвам се връщам:-)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия