"Марашлъ" - Бурак Дениз и Алина Боз - #1

  • 36 353
  • 735
# 270
Варна, благодаря за преводите!

Аз обаче искам да ви кажа, че си мисля, че на хоризонта ще се появи някой много по-голям и истински психопат от Саваш, и това неговото (на Саваш) е нищо и още нищо не сме видели. Тази мисъл ме споходи, докато се зачудих как може да използва едно малко дете за целите си и да му причинява такъв стрес.
Виж целия пост
# 271
Мараш определи място и час за среща на Саваш.

РЕКЛАМИ

Цитат
как може да използва едно малко дете за целите си и да му причинява такъв стрес.

Ами Саше, това е единственото слабо място на Мараш.
Като се влюби в Махур ще има две слаби места. Grinning

Харесаха ми сцените на Махур и Мараш в болницата.
Другото дотук беше разтягане на локуми.
Трябва да се случват нови неща.

Музиката е страхотна.

................................

Махур споделя с Неджати, че се притеснява Мараш да не направи нещо на Саваш, ще влезе в затвора.
Настоява, че между тях с Мараш няма нищо.
Неджати: Ще има.
Мах- Ние сме много различни.

Саваш: Щом си дошъл сам и без оръжие или си много смел, или много глупав.

Мах завижда на Неджати, защото той най-дълго живял с майка им.
Тъгувала за отминалите дни.
И Илхан идва.

Мараш пита откъде знае за маскираните хора и тържеството.
Саваш- направих разследване, нямам нищо общо с първото нападение, това, което аз устроих беше само шега

Мараш му дава 24 часа да каже всичко за първото нападение

Неджати: Кое те кара да пиеш - миналото или настоящето?
Илхам: Бъдещето.

Разглеждат стар албум.

Виждат снимка на Седеф, Азиз и Йомер.
Неджати се оказва, че го познава.
Казва, че са били близки .
Йомер се е оженил в затвора за някаква медицинска сестра.
Неджати е изненадан защо Мах  разпитва толкова за Йомер.

Илхан: Направих голяма грешка. Бих ви разказал, но не знам откъде да започна. Може би от това, че съм един голям глупак.

За първи път някой да се напие повече от Неджати хахаха

Илхан казва на Дилшан всичко. Как Озан го е предал и е измъкнал фирмата от ръцете му.
Ох, намери и той на кого да каже.

Илхан продължава да се дърпа.
Не иска да работи като съдружник на Саваш, но Саваш го заплашва, че ще смени името на фирмата.
Стана му ясно, че най-големият страх на Илхан е баща му да не разбере за случилото се.
Виж целия пост
# 272
Съгласна съм, че е слабото място на Марашлъ, но трябва да си нечовек, за да прибягваш чак дотам.
Все пак е дете...
А Озан нямам думи колко е противен. Илхан направо е в ступор, иначе само приказките му големи.
Представям си го като разбере и за Дилшад Joy
Виж целия пост
# 273
Привет Hug

 Включвам се и ви чета, за да ви настигна и естествено гледам епизода Sunglasses
 Саваш е отвратителен ..
Виж целия пост
# 274
Не го било страх, ами бил предпазлив и затова проверявал да няма снайперисти на срещата Simple Smile
И бил или много смел или голям глупак, за да дойдел сам и невъоръжен.
Марашлъ: Много филми гледаш Simple Smile

Ако правилно разбрах, разбира се Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 275
Озан е ужасен мазник.
Каза на Дилшан, че Илхан бил най-доволен от сделката.
А тя казва, че е бил  на косъм от това да се самоубие.

Махур се извинява на Зел, че я е завела на тържеството.

Помощничката се кара на Мараш, че се държи толкова лошо с Махур.
А тя се чувства виновна.

Има неща, които не знаеш.
Достатъчно ми е това, което виждам.

Мараш се извини на Махур.

Илхан без малко да свари жена си и Озан заедно.
Тя се скри сигурно.
Илхан иска да знае защо Озан го е предал.
Дяволът го подвел.
Саваш е сигурен, че само да се успокои Илхан, да му мине гнева и ще се разбират много добре.

Неджати изнася поредната лекция.
Днешната тема - Любовта!
Нямало любов.
Има само физически потребности, либидо, което в литературата превърнали в любов хахаха
Любовта не носи спасение, а съсипва човека.

Махур казва на Мараш, че Йомер е бил женен за медицинска сестра.
Трябва да проверят тази информация.

Мараш разбра, че Йомер е бил женен, но няма документ за това.
Унищожен е в архива на кметството.
Сега ще търсят коя е жената, за която е бил женен.
Останала е жива само една мед сестра, която по онова време е работела в затвора.

Махур и Мараш отидоха в старческия дом, където би трябвало да е жената, която търсят.

РЕКЛАМИ

Щом Махур спомена, че е дъщеря на Азиз Тюрел, жената на Йомер ги изгони.
Започна да вика, че синът й умира, не може да бъде докосван от слънчевите лъчи.
Мах и Мар се питат дали Саваш е син на Йомер.
Но не са убедени, защото жената страда от Алцхаймер.
Питат пресонала дали идват посетители.
Отговорът е, че за две години никой не я е посещавал.

Жена от персонала информира Саваш, че двама души са били при майка му.

Махур ще разкаже какво са научили на цялото си семейство.

Махур: Трябва да ви кажем нещо.
Неджати: Аллах, толкова бързо ли станаха нещата. хахаха

Махур казва, че Саваш е син на Йомер и не случайно е взел на прицел семейството им.
Азиз се прави, че не разбира за какво ще им отмъщава Саваш.
Неджати се оттегли. Изглежда подозрително, май не е подхвърлил случайно информацията, че Йомер е бил женен.


Какво да правят със Саваш?

Неджати: Имаме само един изход- да го убием!

Всички други са възмутени от Неджати, нямало да стават убийци.

Азиз: Ние да не сме мафиоти. Ще наемем още охрана, ще се обърна към полицията. Ще се подкрепяме.

Неджати му се смее на приказките и наивността.
Садък се хвана за главата, не знаел, че Йо имал син.


Не помня баща си.
Помня само как чаках да се върне от затвора.
Помня катастрофата.
Тялото му не беше открито.
Израснах по улиците.
Вие сте виновният за влизането му в затвора, г-н Азиз.
Ще си платите за всеки мой нещастен ден!

Мараш разбира се е пак на точното място в точното време. Grinning
Прибра Саваш да се разправя с него.
Само Махур се притеснява, че може да стане убиец.
На другите не им пука, нали отърваха кожите.

Наказанието на Саваш - да стои срещу слънцето.

Колко часа ще издържиш?
Повече отколкото предполагаш.
Зададох ти някои въпроси.
Забравих ги.
Ще ми кажеш всичко за нападението, имат ли Тюрел общо с него.
Няма да ти кажа нищо.

Сав: Да се договорим така. Ти ми кажи една тайна, а аз на теб.

За съжаление, отговорите, които търсиш не са в мен.
Тогава, сбогом!

Боже, какво стана накрая.
Службите ли прибраха Мараш и му попречиха да убие Саваш?
И Махур къде отиде, къде се вре пак между шамарите?
Виж целия пост
# 276
Тия, дето го разпитват Мараш, все едно, че го програмират.
Виж целия пост
# 277
Марашлъ като Джеймс Бонд Joy
Ама и Махур как крещи зад него, баща й май взе да навързва нещата Joy
Виж целия пост
# 278
Оооохххх ,кеф голям !!! Намери се някой да му смачка суратЯ на този первезен психопат !!!
Виж целия пост
# 279
Ееее огън бяха последните 30-40 минути.
Службите ли прибраха Мараш?
Защо?
Защо спасиха Саваш?
Не вярвам да е техен човек.
Занимава се с наркотици.

Съвсем ми омотаха главата.
Виж целия пост
# 280
Интересно, тези нинджи какви са и кой ги изпрати. Взеха Марашлъ и оставиха Саваш...
Виж целия пост
# 281
Такова е настроението в туитър в момента.






Кате, знаеш ли кой ги изпрати нинджите?
Домашната помощничка на Мараш.
Явно работи за тях.
Няма да се правя, че съм познала, прочетох го в туитър.
Но е точно така.
Тя и музиката около тази женичка създаваше напрежение.
Виж целия пост
# 282
Ееее огън бяха последните 30-40 минути.
Службите ли прибраха Мараш?
Защо?
Защо спасиха Саваш?
Не вярвам да е техен човек.
Занимава се с наркотици.

Съвсем ми омотаха главата.

А на мен ми е интересно кого видя Марашлъ в микробуса.
Смятам, че определено е някой, който познава.
Но определено беше и изненадан.
Мисля си, че тези са от добрите и сякаш го пазеха да не го повредят случайно.


ПП И още нещо - не са спасили Саваш, просто Марашлъ им трябва за нещо по-голямо... според мен.
Виж целия пост
# 283
И аз мисля ,че оставиха Саваш ,май на бройка на излизане бяха колкото и на влизане в този хангар...

Ама тя Махур ще го спаси . /повечето героини в сериалите са инициативни и "високи " ,докато нацяло  оплескат нещата .../
Саваш имаше нужда някой да му натрие носа .
Виж целия пост
# 284
Varna, благодаря за превода 🌺.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия