Гримиране - идеи и техники. Тема №82

  • 52 717
  • 725
# 510
За лимитираните на приятели имаше много лоши отзиви.
Виж целия пост
# 511



Ето и палитрата от сериала ,обещавам да изкажа личното си мнение ....само да дойде 😀😀😀
Виж целия пост
# 512
За тази не знам, но за малките бяха лошите отзивите.
Виж целия пост
# 513



Ето и палитрата от сериала ,обещавам да изкажа личното си мнение ....само да дойде 😀😀😀

A на каква база нанасяте сенките? Ползвате ли коректор?
Виж целия пост
# 514
Аз последно си взех този руж. Пробвала съм го веднъж и ми харесва цвета.
Виж целия пост
# 515
Ползвам и коректор и база .... но аз съм от малък град и много често не ми се чака доставката от Интернет и просто се запасявам с бюджетни марки... а когато поръчвам от Интернет, експериментирам и с нещо ново!!! В момента ползвам коректор и база за сенки на Essence ... имам  база на  borjois ,но нея ползвам основно за пигменти и брокатени сенки ,защото е доста лепкава ....
Виж целия пост
# 516
Само Мамето успях да видя, с много вкус направен син грим и ужасно отива на топлите и кафяви очи!

И понеже я чаках да постне син грим се бях сетила за едни много далечни години, когато за първи път заглеждах гримове и реклами... и ги намерих де, рекламите, които помня... както и една рускиня, която в наши дни се е вдъхновила от трендовете на късните 80-тте т.е тя дори е намерила оригиналната Диорска палитра на майка си Simple Smile

 











Виж целия пост
# 517
Помня я тази синя колекция декоративна козметика на Диор. Изтичаха ми очите по нея по free шоповете. Няма да забравя и радостта, когато се сдобих с контуриращата палитра от нея. Скачах от радост с дни. Но това вече беше някъде през ранните 90.

МамаНаМиро  (само теб успях да видя), страхотна си. Сра- хот- на!!! Heart
Виж целия пост
# 518
Тази последната снимка ме предупреди, никога да не посягам повече към сините боички! Smile
Виж целия пост
# 519
Тази последната снимка ме предупреди, никога да не посягам повече към сините боички! Smile
Последната снимка трябва да стои под урок как НЕ трябва да се гримираме. Потресаващо е.
Виж целия пост
# 520
ТиЛи Hug

В моите детско-пубертетски спомени голямата шарения беше в средата/края на 80-тте (или поне тогава съм се впечатлила на ранна Мадона и лъскави реклами от вносни списания). В началото на 90-тте почнаха да се "успокояват" цветовете и да навлизат монохромните гримове и кафяви червила - поколението на първите супермодели... и до ден днешен обичам да гледам стари реклами Simple Smile

https://www.google.com/search?q=dior+maquillage+1991&tbm=isc … ii=lYTNcmI8qw6QxM









И ненадминатата Шарлийз, която за мен е единственото лице на Жадор Simple Smile


PS И се замислям как се е сформирала в онези тийн години една естетика, която си я нося през целия ми съзнателен живот.
Виж целия пост
# 521
И аз мисля, че след "ламбада" истерията и диско- манията през 80- те, 90- те бяха доста по- обрани откъм цвят във визиите. Залагаше се освонво на монохромните гримове, както и на тежките, тъмни, черни визии, повлияни от сиатълската вълна и грънджа. После, началото на 21 век пак си се завърна шаренкото и цветното, но в доста по- изчистени визии и комбинации.
Виж целия пост
# 522
И от мен нещо синьо - моносянка или на Sephora или на Seventeen, и синья очна линия на Inglot - за да завърши линията. Аз съм с много гадна форма на очите и се налага да ползвам очна линия.

Скрит текст:




Момичета, да се мяркали спирала - по петролено - синьо-зелено - не онзи мастилено син цвят. Повечето спирали са мастилено синьо. Нужна ми е за другото синьо, не това от визията по-горе. Затруднявам се и не намирам Sad
Виж целия пост
# 523
Писнах ли ви Joy Да ви се покажа и днес освен, ако не съм Joy

Днес правихме spotlight, много ми е любима тази техника и най-после съм доволна почти на 100% от себе си.
Виж целия пост
# 524
Любим грим- покажи се!
Рекламите от 90те ми пълнят душата, а дамите, които се показаха- още повече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия