Гримиране - идеи и техники. Тема №82

  • 52 715
  • 725
# 555
МamaNaMiro снимките са като от списание! Много красиво и приятно за окото! Изпипана работа! Усет за цветовете имаш! Съчетание, поднасяне на продукта, презентиране... Браво! Hug


Толкова живна темата напоследък! Радвам се!
Виж целия пост
# 556
Seti Beti, ами до колкото помня не съм длъжна да държа собствените си снимки 24 часа тук, нали?
Виж целия пост
# 557
Seti Beti, ами до колкото помня не съм длъжна да държа собствените си снимки 24 часа тук, нали?

Така е, но пък ако не искате да показвате, по-добре недейте. Това наистина няма смисъл.
Виж целия пост
# 558
Еее, на MamaNaMiro всичко ѝ отива. Завиждам. Прекрасна мадама.
И аз много се радвам, че темата живна. Какво ви се носи сега за пролетта?
Виж целия пост
# 559
На мен ми се носят само тези две палитри и от третата цвета долу в дясно върху подвижния клепач, когато ползвам втората. 🙂 Хич нищо шарено не ми се носи.





Виж целия пост
# 560
Изпипана работа! Усет за цветовете имаш! Съчетание, поднасяне на продукта, презентиране... Браво! Hug

Тя има невероятно око и за цветове и за съчетания на цветове! Браво, Маме

Само аз ли забелязах, че ноктите и са в тон с грима? Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Агентче ти забеляза ,защото сме си друшки и от другата тема 😘😘😘
По въпроса ... всичко ми се носи 😀😀😀Даже утре ще се зацапотя с червен грим...Никога не съм била в червени сенки ... и за мен си е нещо ново 😀😀😀
Виж целия пост
# 562
Tц... аз имам ужасно досадния навик да забелязвам детайли. Според ММ съм най-отвратително детайлната жена, която познава!
Теб те виждам с нещо такова:

Или:

Или:





Какво ми се носи ли... сега ще си погледна бордовете за визуализация!
(при мен е отвратителен студ!)
 

PS Абе какво направиха с този Пинтерест... преди си взимах адресите на имиджите директно оттам, сега се опитва да ме прави на идиот и да ме препраща към оригинала в нета.
Виж целия пост
# 563
Последните 2 грима са точно моите от снимките на Агент. Аз така си се нося, а ми се иска да мога да се гримирам и да пробвам нещо по-колоритно като Ниа, МамаНаМиро, Ариа, ама друг път, като се науча.
Виж целия пост
# 564
Босилка, техниките си трябва някой да ти ги покаже, аз поне това разбрах. Гледала съм хиляда клипа на еди си кое, но вече като съм го видяла от до си е друго. Абе днес като за последен ден излизам с друго самочувствие от студиото, отделно нали и това, че днес ми се получи уникално Joy
Виж целия пост
# 565
Seti Beti, ами до колкото помня не съм длъжна да държа собствените си снимки 24 часа тук, нали?

Така е, но пък ако не искате да показвате, по-добре недейте. Това наистина няма смисъл.
Съгласна съм. Влизам в темата да взимам идеи, ама йок. И какво значение има дали ще те видят 10 човека или 100?
Виж целия пост
# 566
Взимайте идеи от инстаграм и пинтерест. Това са лични снимки и всеки преценя дали, кога и за колко време ще качи нещо. Качвах преди снимки в друга тема, после съм забравила да ги изтрия и сега като цъкна в гугъл нещо по темите, които съм коментирала със снимки, лъсват ми снимките. Крайно неприятно е и реално не зная дали админ може да ги изтрие дори от мненията ми.
Виж целия пост
# 567
Админ може да изтрие снимките. Няколко пъти съм забравяла да изтрия моите в 24-часовия период и съм сигнализирала до админ да ги изтрие.
Виж целия пост
# 568
Ами, да, нормално е да се трият снимките в рамките на 24 часа. Аз лично, когато пускам по тази или други теми, ги махам, защото в крайна сметка не желая да ме разпознава или спира някой непознат в реала с думите "а, ти си тази със снимките" в еди коя си тема.
Виж целия пост
# 569
Агентче ти забеляза ,защото сме си друшки и от другата тема 😘😘😘
По въпроса ... всичко ми се носи 😀😀😀Даже утре ще се зацапотя с червен грим...Никога не съм била в червени сенки ... и за мен си е нещо ново 😀😀😀

Експериментирай Simple Smile Ще ми е интересно да видя творението Simple Smile Аз също обичам червено във всякаквите му нюанси и топли и студени - към кафеникаво или към лилаво - със зелени очи съм и червеното ги подчертава. Понеже виждам, че носиш и очна линия - Инглот имат много хубава - червено към кафеникаво. Стилът ти е друг - но пък в перспектива можеш да решиш да експериментираш и с очните линии и спирали Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия