Гримиране - идеи и техники. Тема №82

  • 52 712
  • 725
# 60
Аз си търся хубава малка палитра, черно-сива гама. Все са част от голяма, пък не ми трябват. Около мен няма големи магазини за проба, та ще е на доверие с качеството. Grinning
Виж целия пост
# 61
Красавици, моля препоръчайте ми кафява очна линия, ако има възможност цвета да бъде в по-светла гама на кафявото.

DipDown на MAC - от години я ползвам, макар, че в последните години предпочитам цветните, осоено бордо. DipDown е много универсална и мека, като цвят.



Виж целия пост
# 62
Аз си търся хубава малка палитра, черно-сива гама. Все са част от голяма, пък не ми трябват. Около мен няма големи магазини за проба, та ще е на доверие с качеството. Grinning
Малките сиво-черни палитри не са особено на мода в момента, та вероятно ще ти е трудно да намериш. Не си написала и в какви ценови клас търсиш.
Погледни Революшън - имат какви ли не видове. Тази ми идва на ум на първо четене.
Виж целия пост
# 63
Есмералда, благодаря. Към среден клас бих се ориентирала, харесват ми палитри на Сефора, Морфи, Colorpop, Beauty bay, ама сега с поръчките не ми се занимава. Grinning
В Лили има Революшън, мога да видя все пак как са като качество, може да ме устройват.
Виж целия пост
# 64
Виж Colourpop That's taupe и Blowing smoke.
Виж целия пост
# 65
Blowin smoke изглежда много добре, ама трябва да се поръча от техния сайт.
Имат много красиви палитри, що не ги зареждат из нашите сайтове, ще се купуват определено..
Виж целия пост
# 66
Преди време, може би три години минаха, си бях купила малка палитра на Сефора, четворка, черно, бяло и сиво.
Виж целия пост
# 67
Скрит текст:

Днес ще се гримирам за празника семпло и блестящо.
> NYX Lid Lingerie (rose pearl) върху целия клепач.
Докато е още мокро, потупвам с пръсти златен блясък от
> Tarte chrome paint ( top yacht )
Във вътрешния игъл на около добавям бял блестящ пигмент от
> Marsk, беше ми подарен и нямам повече подробности за него.
Завършвам със спирала на Essence
и златист гланц на
> Jouer ( stardust )
Виж целия пост
# 68
Предвид обстоятелствата няма да съм в червено, че покрай празниците и без това ми омръзна, затова споделям един грим в карамелени нюанси. Но пък аромата и настроението ми за деня са в червено. Heart Exl

Скрит текст:
Виж целия пост
# 69
Изби рибата! Красавица!!
Виж целия пост
# 70
Моят грим днес е с Love на Наташа. И нека оценим факта, че за първи път ружът ми се вижда на снимка Joy
Виж целия пост
# 71
Есмералда, Ивче, чудесни сте! Надявам се кризата да е минала и по-често да ни радвате с красоти.
Виж целия пост
# 72
А, аз си се гримирам почти всеки ден за работа, но последната седмица без никакъв грим на очите заради преглед на очите и разширяване на зеници. Иначе често нямам време сутрин, а и очна линия не слагам много напоследък.
Но не съм загубила мотивация и вдъхновение. 😻

Благодаря ви. ❣️
Виж целия пост
# 73
Еемералда - любима комбинация е това и за мен, и смела Simple Smile Браво!
Виж целия пост
# 74
Есмералда, благодаря. Към среден клас бих се ориентирала, харесват ми палитри на Сефора, Морфи, Colorpop, Beauty bay, ама сега с поръчките не ми се занимава. Grinning
В Лили има Революшън, мога да видя все пак как са като качество, може да ме устройват.

 Революшън са с много лошо качество!
Есенс са с много по-добро качество, ако се цели този ценови диапазон.
Преди години Шанел имаха сиво-черна четворка от която съм много доволна.
И сега гледам имат подобна:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия