Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 67 473
  • 838
# 120
Благодаря Елънче ❤️🤗 Вие подадохте ли си документите вече? Успех на всички бъдещи Мамиии ❤️🥰❤️🥰❤️
Minamoto, здравей!Доста сме при д-р Даниел Ставрев 😊 Ще чакаме заповедите и на втори ден се захващаме.Сутринта бях при него и на мен така ми каза.Има изследвания за пускане, цитогенетичните стават бавно и трябвали за трансфера чак.Успех!
Да, миналата седмица, на 24ти.Чакам и аз входящ номер. Purple Heart
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета утре съм на преглед дано вече се получат нещата а на вас успех!🙏💜
Виж целия пост
# 122
И аз утре съм на преглед и се надявам всичко да е наред
Виж целия пост
# 123
Здравейте аз минах прегледа всичко е наред започвам кломифен по ×3 на ден и на 9 съм на преглед единствено не разбрах колко дена де пие😁
Виж целия пост
# 124
Здравейте, момичета!
 Цитогенетичните и имунологичните изследвания в манипулационната на ин витро центъра ли се пускат, и трябва ли преди това да мина през регистратурата за да си запиша час?

Имайте предвид, че в пълния пакет имунологични влиза и ТСХ, който се прави на гладно и без кафе.
Виж целия пост
# 125
Момичета, болницата дава ли възможност да се ползва болничен от трансфер до раждане? Аз все още нямам + тест, но искам да съм подготвена психически дали ще трябва да се върна на работа за известно време (което не ми се ще, предвид условията на работа) или ще мога да си гледам спокойно бременността.
Виж целия пост
# 126
Записваш се, да те следи този, който е по здравна каса и той ще ти дава болничния, а отделно ще си хпдиш и при този, при когото ще раждаш. Знам само, че там Комисията е 100 лв, а например в някое ДКЦ е 35лв. И аз нямам положителен тест, но и аз се интересувах. Надявам се да стигнем и до там 🙏🏻❤
Виж целия пост
# 127
Момичета, болницата дава ли възможност да се ползва болничен от трансфер до раждане? Аз все още нямам + тест, но искам да съм подготвена психически дали ще трябва да се върна на работа за известно време (което не ми се ще, предвид условията на работа) или ще мога да си гледам спокойно бременността.

Не такъв болничен няма, но принципно дават болничен след трансфер, после може личния лекар да има право да ти издаде до 14 дни, после трябва да влезеш в болница и от там да ти издадат и после на лекарски комисии, но....
 ако излезеш още от трансфера, няма да ти стигнат полагаемите дни болнични до раждане за да взимаш по- доброто за теб майчинство, ще ти се прекъсне болничния и после майчинството се изчислява на по- ниска база.- в група майчинството счетоводно ще  получиш по- адекватна информация.
а и по принцип женска консултация по здравна каса, започва да се води от 12г.с.
Ако не те притеснява какво ще получаваш, като майчинство, може да намериш начин, чрез отпуски и болнични да изкараш до раждане  Simple Smile
Виж целия пост
# 128
От болницата дават 15 дни от датата на трансфер, после може от ЛЛ 14 дни и после от аг или директно от аг, който също може да даде 14,а после през Лкк. След като минат 180 дни непрекъснат болничен се ходи на ТЕЛК. Така че, да, можеш да си непрекъснат болничен от трансфер до раждане.
Виж целия пост
# 129
За комисията и ТЕЛК зная, както и за 180-те дни. Интересуваше ме дали като изтекат тези 15 дни, които дават след трансфер и при + тест, може веднага да се вземе още, колко и от кого. Или, примерно, ще трябва да се чака 12 г.с., което си е 2 месеца и е доста време.
Благодаря много за поясненията.
Виж целия пост
# 130
Здравейте дами,как сте?
На мен ми остава малко до прегледа и се надявам този път да станат нещата!
Виж целия пост
# 131
Здравейте ,момичета , никой нищо не споменава за доктор Минев в темата , какво става та нали той е най добрият в Селена , предстои ми нов опит и все още съм в чуденка къде и към кой доктор да се насоча и затова още не съм подала документите за трети опит , преди време бях при Минев и бях доволна , сега как е, май при всички всичко е на конвейер...Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Виж целия пост
# 132
Предстои ми ИКСИ.Колебая се между Ставрев и Минев ? Може ли да споделите някакви мнения.
Благодаря ви Heart
Виж целия пост
# 133
Здравейте, нова съм  и за пръв път пиша. Имам заповед от фонда и се готвихме май месец да стартираме процедурата. Но като пуснах имунологични те изследвания се появи проблем с едни от показателите. Може ли някой да сподели как се процедира в подобен случай. Благодаря и успех на всички!
Виж целия пост
# 134
Здравейте, нова съм  и за пръв път пиша. Имам заповед от фонда и се готвихме май месец да стартираме процедурата. Но като пуснах имунологични те изследвания се появи проблем с едни от показателите. Може ли някой да сподели как се процедира в подобен случай. Благодаря и успех на всички!

Запиши си час за имунолог или ендокринолог. Аз бях с леко завишен Anti TG, но много много малко над норма. Аз направих консултация с имунолога им и ми предписа само вливка Интралипид в деня на трансфера, защото бях и със завишени НК клетки. Може при теб да се наложи друг подход.
Предстои ми ИКСИ.Колебая се между Ставрев и Минев ? Може ли да споделите някакви мнения.
Благодаря ви Heart
Аз съм при Ставрев-старши, до момента съм доволна от подхода му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия