Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 67 476
  • 838
# 150
Микробиология качват със сигурност, а за цитонамазката не знам, че не съм я правила там. По принцип начало на цикъл се брои, когато тръгне с ясна кръв, а не зацапване, но е най-добре да се консултираш с док.
Успех ви желая, момичета, лека стимулация, качествени яйца и хубави ембриони.
Виж целия пост
# 151
Много ви благодаря blue.angel и iren11!  Успех на всички ни! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 152
Аз в неделя пуснах микробиология и току-що видях, че е готова. Иначе и аз чакам МЦ около 21-23, за първи ден се брои чисто кървене. Доктора каза, че дори 2-ри ден да ми се падне в почивните дни, ще е там и ще ме приеме Simple Smile каза, също, че ако микробилогията е наред можем да започнем стимулацията /лека/ и предполагам се пускат и хормони тогава 🙂
Виж целия пост
# 153
Моята микробиология току що излезе и пише "Микроскопско изследване: Микроорганизъм: Candida albicans". Ужас направо. Disappointed Вчера ми казаха, че ако има нещо, ще пратят на д-ра резултата и ще ми звъннат за лечение. Та сега чакам обаждането. Не знам дали могат да се излекуват до пункцията, ако изобщо започна стимулация този месец де...Disappointed
Виж целия пост
# 154
Моята микробиология току що излезе и пише "Микроскопско изследване: Микроорганизъм: Candida albicans". Ужас направо. Disappointed Вчера ми казаха, че ако има нещо, ще пратят на д-ра резултата и ще ми звъннат за лечение. Та сега чакам обаждането. Не знам дали могат да се излекуват до пункцията, ако изобщо започна стимулация този месец де...Disappointed

Аз в началото на месеца лекувах бактерия с антибиотици 7 дни лечение за мен и партньора ми, не се отчайвай ще мине и ще започнеш, важно е да стартираме без никакви “гадинки”
Виж целия пост
# 155
Моята микробиология току що излезе и пише "Микроскопско изследване: Микроорганизъм: Candida albicans". Ужас направо. Disappointed Вчера ми казаха, че ако има нещо, ще пратят на д-ра резултата и ще ми звъннат за лечение. Та сега чакам обаждането. Не знам дали могат да се излекуват до пункцията, ако изобщо започна стимулация този месец де...Disappointed

Аз в началото на месеца лекувах бактерия с антибиотици 7 дни лечение за мен и партньора ми, не се отчайвай ще мине и ще започнеш, важно е да стартираме без никакви “гадинки”

Да, права си, пък може да имам късмет и бързо да ги излекувам. Simple Smile Ти май беше казвала, че си при Ставрев младши нали, ако не бъркам? Значи евентуално той ще ме прегледа през уикенда, ако ми кажат, че този месец ще започна стимулацията.
Виж целия пост
# 156
Моята микробиология току що излезе и пише "Микроскопско изследване: Микроорганизъм: Candida albicans". Ужас направо. Disappointed Вчера ми казаха, че ако има нещо, ще пратят на д-ра резултата и ще ми звъннат за лечение. Та сега чакам обаждането. Не знам дали могат да се излекуват до пункцията, ако изобщо започна стимулация този месец де...Disappointed

Аз в началото на месеца лекувах бактерия с антибиотици 7 дни лечение за мен и партньора ми, не се отчайвай ще мине и ще започнеш, важно е да стартираме без никакви “гадинки”

Да, права си, пък може да имам късмет и бързо да ги излекувам. Simple Smile Ти май беше казвала, че си при Ставрев младши нали, ако не бъркам? Значи евентуално той ще ме прегледа през уикенда, ако ми кажат, че този месец ще започна стимулацията.

Да, при него съм Simple Smile а точно за това го попитах, че се притесних, ако почивните дни се падне точно .. той поне обръща внимание и винаги отговаря в рамките на деня най-късно ☺
Виж целия пост
# 157
Мече, не се притеснявай, ще ти я оправят Кандидата. Тя поне се повлиява лесно, а и имате време. Щом чакаш около 22-ри, имате предостатъчно време. Аз, понеже борих дълго време бактерии в друга клиника, като започнахме стимулация, питах какво ще стане, ако излезе нещо. Отговориха ми да съм спокойна, докторът ще отреагира и ще има пункция. При мен излезе чиста, но лекуват адекватно. Отлагах ЗЕТ заради бактерия, овладяха я бързо и на следващия месец направихме трансфера. Докторите си гледат и други показатели, не само МБ и преценят.
Виж целия пост
# 158
Мече, не се притеснявай, ще ти я оправят Кандидата. Тя поне се повлиява лесно, а и имате време. Щом чакаш около 22-ри, имате предостатъчно време. Аз, понеже борих дълго време бактерии в друга клиника, като започнахме стимулация, питах какво ще стане, ако излезе нещо. Отговориха ми да съм спокойна, докторът ще отреагира и ще има пункция. При мен излезе чиста, но лекуват адекватно. Отлагах ЗЕТ заради бактерия, овладяха я бързо и на следващия месец направихме трансфера. Докторите си гледат и други показатели, не само МБ и преценят.

Благодаря ти, аз също мисля, че ще се излекува. Аз поисках по-рано да си пусна микробиология, за да се отреагира навреме. Но знам, че при много жени я пускат по време на стимулациите и се стига до пункция.
Виж целия пост
# 159
Мече, важи 30 дни, затова гледат да е по-близо до пункцията, а не много предварително.
Успех и скоро да се похвалиш с добра реколта качествени Я.
Виж целия пост
# 160
blue.angel хайде дано Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 161
Момичета, току шо видях, че заповедтва от Фонда ще си я получа до 18.06з и сега накъде. Направо ан 2 ри ден от Ц отивам да почваме ли🙏🏻😁. Пуснати са ми междувременно всички възможно излседвания. Въоросът ми е по -конкретно взимам я и отивам на 2 ден или има няква административна процедура- примерно да ида в инвитрото да я представя и тогава да си чакам втори ден или направо смело напред?
Виж целия пост
# 162
Марина, носиш я на втори ден, но тя тогава не е необходима.Явно гледат хормоните и ако всичко е наред с тях тогава се започва процедурата.Снимат я на трети ден, връщат ти  оригинала, попълваш разни документи, слагат ти първата доза препарат и ти го дават, ако ще си го слагаш вкъщи.
Успех! 🍀
Виж целия пост
# 163
Ако сте уточнили с лекаря и ще си по къс протокол, директно отиваш при него, без час на 2-ри ден от МЦ за преглед и хормони. Минаваш да се регистрираш преди това на регистратура, за да влезеш в системата и да те извика лекарят. Ще кажеш, че си без час на 2-ри ден от МЦ и те ще те запишат. Обади се на регистратура, като ти дойде, за да ти кажат на 2-ри ден кога ще е лекарят ти там. Инвитрото обикновено ги викат рано, към 8 сутринта, за да им се пуснат изследванията навреме.
Ако всичко с хормоните е ОК, от инвитрото ще ти се обадят в колко часа да отидеш на 3-ти ден и стартирате. За заповедта са ти казали кога. Носи си и изследванията, ако не са пускани там, защото някои имат кратък срок и може да се наложи да се повторят. Момичетата от инвитрото ще ти обяснят всичко подробно.
Виж целия пост
# 164
Аз днес стартирам стимулация, ще отида да ми поставят първата инжекция и да си взема останалите, вчера ми беше 2-ри ден от цикъла, видях се с доктора и ми пуснаха хормони, после ми се обадиха от клиниката, че са в норма и ми дадоха час за днес Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия