🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 29 068
  • 741
# 105
Милица ми е най-голямата любимка и много ѝ стискам палци.
Виж целия пост
# 106
Не харесвам Къци по принцип, но наистина се превъплъщава чудесно.
Виж целия пост
# 107
Хилда като заговори с това гласче на малък катеричок, комична е 😁
Фънки е предупреден, ясно.
Днес само трябва да се хвали и да се повтаря, че шоуто е велико, и участниците са велики...И затова го прави това шоу великия продуцент.
Виж целия пост
# 108
Имам усещането, че след всеки изпълнител ще има порция реклами. Пак 3 часа предаване с реално съдържание от час и половина Rolling Eyes Мен това ме отказва като зрител. Не виждам никакъв смисъл да гледам рекламата на Ефбет 100 пъти.
Виж целия пост
# 109
Къци на сцена е добър. Малко ми е труден за издържане понякога, като се разфилософства, но това да му е кусурът.
Виж целия пост
# 110
Имам усещането, че след всеки изпълнител ще има порция реклами. Пак 3 часа предаване с реално съдържание от час и половина Rolling Eyes Мен това ме отказва като зрител. Не виждам никакъв смисъл да гледам рекламата на Ефбет 100 пъти.
Да!!!
Виж целия пост
# 111
Дават рекламата с Фики за апартамента и си мисля, 100% ще го бъзнат за нея Grinning
Виж целия пост
# 112
Ъъ що двойния образ е тъй, преди беше по-яко....
Виж целия пост
# 113
Страхотна Милица!
Виж целия пост
# 114
Геро почва да се поотпуска ❤️
Виж целия пост
# 115
Хилда се е опънала май?
Виж целия пост
# 116
Хилда се е опънала май?
И на мен така ми изглежда
Виж целия пост
# 117
Много даже се е опънала.
Виж целия пост
# 118
Ама гледам, че покрай очите не е и е пълна бутафорията...
Виж целия пост
# 119
Хилда на няколко момента я дадоха и все беше с едни странни физиономии...

Милица много забавно се шегува със себе си.

Рафи май е болен нещо, не звучи както обикновено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия